Zabudol som na ten najlepší hoax !

25. mája 2022, dedic, Nezaradené

V archíve nájdete moju hitparádu hoaxov z posledného obdobia. Dopustil som sa však veľkej nespravodlivosti. Zabudol som na ten najlepší hoax, na ten najčerstvejší ! A pritom jeho autorom nie je nikto menší, ako sám Soros Gyorgy. Podľa neho, voľne povedané, kvôli dianiu na Ukrajine speje súčasná civilizácia ku svojmu koncu.

-To je hoax, že ?- Ibaže by nie ?! Ibaže by tento starý chytrý maďarský Žid vedel zase o čosi viac, ako my obyčajní smrteľníci ? Ibaže by mal svojich ľudí aj na strategickej komande v Pentagone….?

Soros už neraz konal ako ten správny „insider“. A podľa toho šikovne nakupoval a predával. Pán Soros, poraďte,- čo teraz tesne pred koncom našej súčasnej ľudskej civilizácie nakúpiť, čo predať, čoho sa zbaviť a čím si naplniť špajzu ? Konzervy, zlaté tehličky, balenú vodu ? Pampersky ? 5 kg jódových tabletiek ? A aký bunker odporúčate ? – A aké rúško ?

Viem, že nám poradíte. Veď vy máte také dobré srdce. Veď vy ste taký filantrop ! Pán Soros, ak by aj tento článok strčili do archívu,- nájdite si ho tam a dajte nám znamenie „čo a ako“…

V predchádzajúcej hitparáde hoaxov som spomenul, že vo Francúzsku sú už ukrajinskí aktivisti také neodbytní, že lepia svoje modrožlté lepičky aj na hroby na cintorínoch. Najčastejšie s textom, že ak by dotyčný nebožtík žil, podporoval by Zelenského. Takto napr. Ukrajinci zneuctili hrob slávnej tanečnice Isadory Duncanovej:

/Foto z tv urobil autor textu/.

PS: Dnes je na blogoch dosť otupno. Až na skvelý cestovateľský článok o Mauretánii od p.Fabiana. A na nový článok blogera „cyrila“ o ČESKOM NACIZME. Blog je ako sa sluší a patrí, poprataný do archívu. Vykliknete si ho cez „cyril blog“. Ale inak ticho, tichúčko, -ako pred búrkou.