Nie všetci v USA sú „sprostí“

7. júna 2022, dedic, Nezaradené

BRICS, teda združenie krajín ako Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Afrika má svoj informačný orgán, ktorý zároveň publikuje aj rôzne zaujímavé stanoviská, názory a fakty. Tento orgán sa volá BRICSinfo.

Jeho brazílska pobočka publikovala v týchto dňoch výsledok zaujímavého prieskumu verejnej mienky. Prieskum sa konal v USA, no údaje z neho v USA zanikli a do Európy sa ani nedostali. Prieskumníci v tomto prieskume sledovali- ako obvykle- podporu pre súčasného prezidenta USA. Zistili, že podpora pre Bidena dosahuje 36%. Respondentom však položili aj iné otázky. Medzi nimi aj recesistickú otázku, – či občania USA podporujú Bidenovho rivala- prezidenta V.Putina a či by si ho neželali za svojho prezidenta. Ukázalo sa, že v USA podporuje V.V.Putina a chcelo by ho za svojho prezidenta až 16% Američanov.

Nuž áno. Biden má v USA pred Putinom stále veľký náskok. 36% je oveľa viac ako 16%. Lenže rozdiel medzi nimi sa vraj postupne zmenšuje. Takže, ktohovie, či sa nedožijeme dňa, keď bude aj v USA zvolený za prezidenta V.V.Putin.

-A čil bucte múdri-americkí trolíci !