S pánom Bohom-a zlé preč !

9. júna 2022, dedic, Nezaradené

Český neznaboh a kacír Fiala sa tuším včera v Ríme stretol s pápežom-slniečkárom. O čom asi tak debatovali „asi hodinu“ ? O ukrajinskom šále, ktorý Čech,-ktovie prečo, dal upliesť pre argentínskeho Rimana ? Zaujímavá téma – na hladko a aj na obratko. A potom možno aj o chatrnom Argentínčanovom zdraví….

Najväčšiu zhodu však český ateista a argentínsky slniečkár bez pochyby našli pri téme „statočného ukrajinského ľudu“. – „Ľud“, to je obľúbený pojem u všetkých internacionalistov, kozmopolitov, slobodomurárov a neo-boľševikov, ktorým sa bridí božská prirodzenosť človeka, normalita muža a ženy, otca a mamy, posvätnosť rodiny a národa. Ľud-to je taká pekná amorfná kategória, do ktorej sa pomestí všetko a nič. Kategória, v ktorej netreba diferencovať, zaujímať kritický postoj, premýšľať nad skutočným stavom vecí.

A taký je potom aj pojem „ukrajinský ľud“. Patrí tam popoľštený obyvateľ Haliče, ruskojazyčný obyvateľ sídliska v Charkove, za ktorého sa skrýva západoukrajinský vojak či nájomný bojovník zo zahraničia. Patrí tam chytrák z Podkarpatskej Rusi, ktorý využíva podporu EU pre utečencov a prechádza hranicu do EU a z EU aspoň dvakrát týždenne. Patrí tam babka, ktorá prišla omylom s červenou zástavou víťazstva vítať ako osloboditeľov ukrajinských nacbatov. Patria tam aj chudobní chudáci-ukrajinskí muži, ktorí nemajú peniaze na to, aby sa dali vyrekvirovať a tak musia teraz bez bojového výcviku mašírovať do prvej línie pri Severodonecku, rovno pod ruské delá. A patria tam aj príslušníci plukov „Azov“ či „Ajdar“. Tí, čo 8 rokov ostreľovali paneláky v dvojmiliónovom Donecku a zanechali po sebe tisíce mŕtvych iných príslušníkov „ukrajinského ľudu“. Patria tam aj neľútostné snajperky a neo-banderovci s telom potetovaným hákovými krížmi, lebkami so skríženými hnátmi, symbolmi SS, čierneho slnka a inými znakmi „nadradenej“ árijskej rasy Ukropov. Patria tam aj uctievači ikony Svätého Hitlera, ktorú údajne našli v areáli mariupolského Azovstalu.

Týmto všetkým rímsky pápež podľa informácií českého premiéra včera úprimne požehnal a zaželal veľa zdaru a božej milosti. Odporučil im, aby sa pravidelne modlili k Madone, ktorá na Ukrajine nemá v rukách malého Ježiška-spasiteľa sveta – ale americkú protitankovú zbraň Javelin. Keby vraj pápežovi nebránil jeho zdravotný stav,-už dávno príde na Ukrajinu toto nové dieťa Panny Márie, tohto nového kovového vražedného spasiteľa sveta vysvätiť.

Nuž, po posledných slovách pápeža, tlmočených ústami českého neverca „svetu a mestu“ nezostáva iné, len zvolať: NO S PÁNOM BOHOM,- PRI TAKOMTO PÁPEŽOVI ! S pánom Bohom – a zlé preč !