„Ruská“ raketa v Poľsku: dobrá správa pre ľudstvo

16. novembra 2022, dedic, Nezaradené

Na tom, že do Poľska priletela raketa /údajne S-300 ruskej výroby a možno slovenského pôvodu/ nie je nič dobré.. Dobrá správa nie je ani to, že ide vysoko pravdepodobne o nešikovnosť ukrajinskej protivzdušnej obrany /PVO/a už vôbec nie to, že možno nešlo z ukrajinskej strany ani o nešikovnosť, ako o zámer vyprovokovať proti Rusku zásah armád NATO…

Dobrá správa je to, že elity v USA majú aspoň minimum pudu sebazáchovy a nevystavili v honbe za odvetou na údajnú „ruskú agresiu“ peklu termonukleárnej vojny ani seba a ani ľudstvo. Narkomani a sebavrahovia z Kyjeva sú sklamaní z postoje USA a Poľska. Našťastie v Pentagone a v americkej vláde sú možno „darebáci“ ale blázni tam nie sú. Chcú dobyť Rusko. Ale tak, aby jeho zdroje úplne nezničili. Veď čo by mali z úspešného lovu bez tučnej korysti.

Napriek niekoľkomesačnému hazardovaniu a tancovaniu na ostrí noža sa napokon /aspoň doposiaľ/ vďaka včerajšiemu incidentu ukázalo, že sebazáchovný mechanizmus ľudstva predsa len ešte funguje. Pár sfetovaných bláznov je síce ochotných v mene svojich bludov obetovať život a spolu so sebou vziať do pekla aj celé ľudstvo, – no absolútna väčšina civilizácie sa im ešte vie postaviť. A vie povedať NIE.

A to je dobrá správa.