Progresívci sa tu začali rozliezať ako rakovina už dávno pred voľbami

20. februára 2024, dedic, Nezaradené

Postupne vychádza najavo, ako nám tu pekne po roku 2020, napriek tomu, že sa do NRSR ešte nedostali – tzv. progresívci z PS pekne rozliezli a pekne metastázovali.

Okupácie pozície prezidenta štátu, – to bol síce najväčší, no zďaleka nie jediný úspech PS. Ďalším strategicky dôležitým úspechom PS bolo získanie väčšiny v skupine europoslancov, zvolených do Bruselu v SR. Veľký význam nadobudla táto silná skupinka v europarlamente najmä po 2022, po nástupe novej vlády R.Fica. Začala fungovať ako mimoriadne silná a bojovná protivládna bunka, schopná lobbingom prekonať aj oficiálne intervencie vlády SR v orgánoch EU.

Exemplárnym prejavom sily progresívcov bolo Čapitovej menovanie KRYPTO_PROGRESÍVCA ODORA do funkcie premiéra SR. Progresívci sa zmocnili postu premiéra ale aj najdôležitejších ministerských kresiel v Odorovej vláde. Odorova progresivistická vláda mala pôvodne vládnuť iba krátko. Napokon bola pri moci nezanedbateľných takmer 6 mesiacov. Navyše bol pri moci v čase, ktorý bol dôležitý pri koncipovaní štátneho rozpočtu a v pokračovaní alebo zastavení nezákonností OČTK voči opozícii, voči R.Ficovi a spol.

Odora maskovala Čaputová ako nadstraníckeho „odborníka“. No dnes ho už ani ona a ani médiá nemaskujú. Vyšli s pravdou von: Odor je už progresívec ako remeň. No a aby bola čerešnička na torte-ukázalo sa, že nielen vláda, prezidentský úrad a europarlament ale aj médiá boli a sú prešpikované progresivistami. No a vrchol všetkého – aj médiá, ktoré mali byť nadstranícke a verejnoprávne. Oddnes vieme, že do tímu nádejných europoslancov za PS chce zabojovať aj verejnoprávna a nadstranícka moderátorka RTVS – Cifrová – Ostrihoňová.

Takže, milí Slováci -postupne sa pozadie čudného diania v pozadí slovenskej politickej hry pekne vyjavuje. Ukazuje sa, že momentálne progresívne rastúce Progresívne Slovensko už dávno v SR ťahá mocenskými nitkami. Ukazuje sa, že progresívne metastázy už dávno zožierajú Slovensko zvnútra. To, čoho sme svedkami v nepochopiteľných až vlastizradných rozhodovaniach prezidentky, v diverzných a zradcovských aktivítách „slovenských“ europoslancov v Bruseli, vo výsmešných groteskných rozhodnutiach polročnej vlády „odborníkov“ – no najmä v každodenných svinstvách, čo zaplavujú náš verejný priestor z médií, – to má dnes svoje pomenovanie. – Áno sú to progresivistické mediálne špinavosti. Špinavosti Progresívneho Slovenska a jeho predstaviteľov. Činy ľudí ako Bilčík, Hojsík, Čaputová, Odor, Cifrová…ale samozrejme aj Vallo a spol. sú iba chuťovka na to, čo by Slovensko a nás Slovákov čakalo, keby sa progresivisti úplne zmocnili Slovenska.

Progresivisti zatiaľ ešte slovenský národ úplne nespútali. Ľudia z PS na tom však tvrdo pracujú-v politike i v médiách. Upútavka z ich spôsobov vládnutia je dnes Slovákom široko dostupná. Slováci,-ak nechcete, aby v SR zavládla kompletná progresivistická totalita, všimnite si čoraz agresívnejšie, arogantnejšie praktiky progresivistov, A ak vám ide o autentické slovenské Slovensko – buďte na pozore !