RTVS/Soňa Otajovičová – z ktorého prsta ste si to vycucali ?

4. marca 2024, dedic, Nezaradené

V dnešnom obedňajšom Radiožurnale RTVS vyhlásila akýsi redaktorka Soňa Otajovičová, že / podstatná ?/ časť slovenských občanov a /všetci ?/ odborníci protestovali proti stretnutiu ministra zahraničných vecí SR Juraja Blanára a ministra zahraničných vecí Ruskej federácie Sergeja Lavrova. Na podtvrdenie tejto tézy redaktorka Otajovičová zacitovala slová niekoľkých známych proti-vládnych „politológov“ /= propagandistov/ a opozičných politikov, vrátane protivládne orientovanej prezidentky Čaputovej.

Pani redaktorka, – odkiaľ viete, že proti stretnutiu Blanár -Lavrov sú všetci ODBORNÍCI ? Pani redaktorka, odkiaľ viete, že proti śtretnutiu Blanára s Lavrovom je tak veľká časť občanov, že si to zasluhuje osobitnú zmienku ? O aké prieskumy verejnej mienky sa opierate ? Nepostrehol som, že by sa na túto tému nejaké prieskumy uskutočnili. Naopak, včera boli publikované výsledky volebných preferencií politických strán. Tieto výsledky nepriamo vyvracajú vaše tvrdenie. Strany vládnej koalícii, z poverenia ktorých sa rozhovory Blanár-Lavrov uskutočnili a ktorá ich plne podporuje, -tak tieto vládne strany by získali zo 150 až 82 resp. až 92 mandátov. Za opozičné strany a teda aj proti rokovaniu Blanár-Lavrov by bolo iba niečo vyše tretiny občanov. – Pani Otajovičová, je tretina občanov až taká podstatná časť občanov, že ju spomínate na úkor dvoch tretín občanov ? Pani Otajovičová -je táto tretina väčšia a dôležitejšia než dve tretiny občanov, ktoré majú opačný názor ?

-Práca redaktorky Sone Otajovičovej je ďalšou ukážkou absurdnej, falošnej „VEREJNOPRÁVNOSTI“. Je vizitkou ne-verejnoprávnej RTVS. Je to ilustrácia škandálne protivládnej mediálnej inštitúcie, ktorá by mala tlmočiť nielen názory opozície ale aj koalície – ale tiež oficiálne stanoviská vlády Slovenskej republiky.

-Dokedy ešte, pán Machaj ? Dokedy ešte….?