Človečenský Pellegrini rozobral robota korčoka na súčiastky

3. apríla 2024, dedic, Nezaradené

Peter Pellegrini sa zlepšuje od diskusie k diskusii. Vďaka intelektovej prevahe sa stáva režisérom súboja nielen so strojom menom korčok ale už aj s nepriateľsky naladenými moderátormi. Diskusia v rtvs to v plnej miere potvrdila.

P.Pellegrini vyhral v dnešnej diskusii v STV1 na celej čiare. Nad robotom korčokom ale aj nad prerušovačkou Jančkárovou či zákerníkom Makarom. Pellegrini sa prioritne venoval svojmu programu, kým robot korčok si išiel to svoje, -na čo bol naprogramovaný. Zasypával štúdio protivládnymi frázami a floskulami. A spestroval to podprahovými invektívami. Problém bol, že neprišiel s ničím novým a pre Pellegriniho nebol problém rozbiť korčokove konšpirácie na súčiastky.

Som rád, že Pellegrini dostal priestor aj na to, aby vysvetlil, prečo sa uchádza o hlasy národne orientovaných harabinovcov. Pellegrini pomenoval minimálne tri body, v ktorých sa program Harabina a Pellegriniho spája. Je to koniec servility SR voči EU a NATO, je to odmietnutie zrušenia práva veta v EU a NATO a je to zastavenie štátnej vojenskej podpory Ukrajine a úsilie o okamžité prímerie na Ukrajine. Pellegrini ukázal, že sa s Harabinom spája na platforme slovenskej štátnej suverenity. Rozdiely, ktoré tu medzi nimi sú, netýkajú sa cieľa ale iba cesty ako túto suverenitu SR naplniť.

Aká je oproti tejto koncepcii úbohá konštrukcia tzv. moderného vlastenectva robota korčoka. Jeho vlastenectvo je začlenenosť vo svete Západu a stotožnenie sa s hodnotami Západu. – Nuž, milý Korčok, -toto nie je vlastenectvo – toto je definícia SERVILITY. Toto je presne to, čomu všetci skutoční Slováci hovoria NIE.

-Po poslednej diskusii je jasné, koho si Slováci zvolia za prezidenta. Zvolia si úprimnosť, autenticitu a hrdosť na prácu svojich predkov, pýchu na našu krajinu a na zvyky, tradície a hodnoty nášho národa. Zvolia si skutočné človečenské vlastenectvo.

-A zvolia si do prezidentského kresla človeka, ktorý to aktuálne stelesňuje. Zvolia si za slovenského prezidenta Petra Pellegriniho.