Založ si blog

Pravda cituje kybernetických zločincov a konšpiruje o Gersimovovi ale mlčí o Zelenskom a psovi-antidrogárovi

STUDENTOČKA A PARTIZÁNSKA PRED NABÚRANÍM BOĽŠEVIKMI

Hackeri sú kybernetickí zločinci. Aj tí, čo na chvíľu „hekli“ stránku „Kremľa“. Pravda v záhlaví ich cituje ako vážny informačný zdroj. Smutné.

-Predpokladám, že tento krátky blog teraz miesto prijatia konštruktívnej kritiky rýchlo dáte preč. Alebo že by som vás podcenil ?

PS: Možno poznáte sovietsku pesničku o priamurských partizánoch. Boľševici ju v minulosti tiež hekli. V origináli to bola o sibírskych strelcoch a stala sa hymnou Kolčakových bielogvardejcov. Hecking je starý ako ľudstvo samo. Vypočujte si originál z čias Ruského impéria:

Mimochodom, boľševici hekli aj staré ruské tango tuším ešte z roku 1914. Volalo sa Studentočka. – Áno, tá stará pionierska studentočka z čias socializmu-ibaže v origináli spievanom ruským tango-spevákom Piotrom Leščenkom sa nespieva o nič o ukrajinskom Done a požiari vojny. No veď posúdte sami:

Takže nič nové pod slnkom. Do cudzích diel sa nabúravali už boľševickí zlodeji. A tí dnešní ukrajinskí zlodeji od pána Zelenského im zatiaľ nesiahajú ani po päty. Aj keď majú k dispozícii tú najmodernejšiu americkú techniku.

PS: Mediálnym konšpirátorom citovanie hackerov nestačí. Oni ešte prikladajú konšpirácie o gen.Gerasimovovi. Vraj ktovie, kde je. Nuž včera bol živý a zdravý na obrazovkách ruských tv a vyznamenával vojakov z donbaského frontu. – Toto sa dá robiť iba vtedy, keď je prinášanie informácií z RF zakázané. Vtedy majú západní /osobitne britskí a americkí fejkári/ hody.

Nech si to užijú. Lenže – dokedy…

Zaujímavé, ale našim médiám sa akosi nechce využiť obrovskú šancu trochu si zakonšpirovať na účet Zelenského a psa Patróna /plemeno Jack Russell/. Toho Zelenskij pred očami kanadského premiéra Trudeaua chcel vyznamenať za vzorné vyhľadávanie mín. Zabudol však na jeho minulé povolanie: policajný pes Patrón kedysi na letisku oňuchával a brechotom označoval ľudí, ktorí mali čo do činenia s drogami. Pes Patrón ako keby si spomenul na tie časy. Ovoňal Zelenského nohavice – a začal podozrivo silno vybrechávať.

-Prečo asi ?

Mediálni vlčiaci útočia na Mečiara a Klausa: zakladateľov slovenskej a českej štátnosti

02.07.2022

Možno je to len iba falošný prejav solidarity novinárov so svojimi neschopnými a neslušnými kolegami. Možno je to iba pokus zmyť z predstaviteľov tohto čoraz rozporuplnejšieho povolania biľag zlyhania. Možno ide o snahu zakryť nedostatočnú vzdelanostnú, informačnú a áno aj morálnu pripravenosť novinárov viesť dialóg s dvoma veľkými slovenskými a českými štátnikmi, [...]

Otázky do diskusie s diskutérmi

01.07.2022

Technický blog pre pána F., diskutéra v diskusiách na tomto portále. Včera som tu uverejnil článok na istú tému. Mnoho diskutérov s ním súhlasilo, mnoho nesúhlasilo. Taký je život. Vážim si jedných i druhých, že si dali robotu, prešli nie celkom jednoduchou registráciou diskutérov a položili na papier svoje názory. Stál som im za robotu a to je pre mňa pocta. Medzi [...]

Ukrajinské marginálie

30.06.2022

Spojené ruské sily armády RF a armád DNR a LNR kontrolujú už podľa Ukrinfo viac ako 50% územia poslednej bašty Kijeva v Luganskej NR – mesta Lisičansk. GŠ OS UA dal pokyn na odsun ukrajinských jednotiek v malých skupinách, ktoré si možno ruskí pozorovatelia nevšimnú alebo nebudú smrtiacemu ruskému delostrelectvu stáť za námahu a zbytočné výdavky. Napriek tejto [...]

polícia, policajt, pes, psovod

Polícia pátra po dvojročnom chlapcovi z Lemešian, stratil sa pri Toryse

02.07.2022 15:28

Do pátracej akcie sú okrem policajtov zapojení psovodi so psami a hasičskí potápači.

Eduard Heger

Heger partnerom predstavil reformu koaličnej rady, chce viac pokoja

02.07.2022 13:52

Naďalej bude podľa neho platiť, že jej súčasťou budú koaliční lídri, pretože na nich "je to postavené".

Konasenkov Foto

Rusi „zničili“ celú ukrajinskú armádu. Ústami hovorcu

02.07.2022 10:52

Hovorca ministerstva obrany Igor Konašenkov denne hovorí o úspechoch ruskej armády. Ruskí novinári si jeho hlásenia preštudovali a našli hrubé i zábavné nezrovnalosti.

blesk, búrka

Poľsko zasiahli búrky, hlásia sedem zranených

02.07.2022 10:32

Hasiči prijali 3700 tiesňových volaní, väčšinou zo severu Poľska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 298
Celková čítanosť: 653041x
Priemerná čítanosť článkov: 2191x

Autor blogu

Kategórie