Založ si blog

Pravda cituje kybernetických zločincov a konšpiruje o Gersimovovi ale mlčí o Zelenskom a psovi-antidrogárovi

STUDENTOČKA A PARTIZÁNSKA PRED NABÚRANÍM BOĽŠEVIKMI

Hackeri sú kybernetickí zločinci. Aj tí, čo na chvíľu „hekli“ stránku „Kremľa“. Pravda v záhlaví ich cituje ako vážny informačný zdroj. Smutné.

-Predpokladám, že tento krátky blog teraz miesto prijatia konštruktívnej kritiky rýchlo dáte preč. Alebo že by som vás podcenil ?

PS: Možno poznáte sovietsku pesničku o priamurských partizánoch. Boľševici ju v minulosti tiež hekli. V origináli to bola o sibírskych strelcoch a stala sa hymnou Kolčakových bielogvardejcov. Hecking je starý ako ľudstvo samo. Vypočujte si originál z čias Ruského impéria:

Mimochodom, boľševici hekli aj staré ruské tango tuším ešte z roku 1914. Volalo sa Studentočka. – Áno, tá stará pionierska studentočka z čias socializmu-ibaže v origináli spievanom ruským tango-spevákom Piotrom Leščenkom sa nespieva o nič o ukrajinskom Done a požiari vojny. No veď posúdte sami:

Takže nič nové pod slnkom. Do cudzích diel sa nabúravali už boľševickí zlodeji. A tí dnešní ukrajinskí zlodeji od pána Zelenského im zatiaľ nesiahajú ani po päty. Aj keď majú k dispozícii tú najmodernejšiu americkú techniku.

PS: Mediálnym konšpirátorom citovanie hackerov nestačí. Oni ešte prikladajú konšpirácie o gen.Gerasimovovi. Vraj ktovie, kde je. Nuž včera bol živý a zdravý na obrazovkách ruských tv a vyznamenával vojakov z donbaského frontu. – Toto sa dá robiť iba vtedy, keď je prinášanie informácií z RF zakázané. Vtedy majú západní /osobitne britskí a americkí fejkári/ hody.

Nech si to užijú. Lenže – dokedy…

Zaujímavé, ale našim médiám sa akosi nechce využiť obrovskú šancu trochu si zakonšpirovať na účet Zelenského a psa Patróna /plemeno Jack Russell/. Toho Zelenskij pred očami kanadského premiéra Trudeaua chcel vyznamenať za vzorné vyhľadávanie mín. Zabudol však na jeho minulé povolanie: policajný pes Patrón kedysi na letisku oňuchával a brechotom označoval ľudí, ktorí mali čo do činenia s drogami. Pes Patrón ako keby si spomenul na tie časy. Ovoňal Zelenského nohavice – a začal podozrivo silno vybrechávať.

-Prečo asi ?

Správa o stave prezidentkinej mysle

29.11.2022

Onedlho sa dozvieme, ako to s našou prezidentkou je. V akom stave má myseľ, čo sa odohráva v jej duši, v akom vnútornom svete žije. Sme zvedaví. Na verejnosť zatiaľ prenikol iba chýr, že pani prezidentka bude veľmi veľmi kritická. A to by vlastne malo znamenať, že bude veľmi veľmi sebakritická. Nuž pri klesajúcich percentách jej dôveryhodnosti sa tomu ani niet čo [...]

Strana PS je postavená na pravicovoliberál. lžiach a maskovaní za ľavicu

28.11.2022

Strana Progresívne Slovensko sa od začiatku vymedzovala ako moderná a ľavicová strana. Je to lož. Strana PS nie je moderná a pokroková, ale staromódna liberálna či skôr libertariánska strana. Je to strana, ktorá sa ideologicky orientuje na spráchnivené idey divého kapitalizmu 19.storočia. Jediné, čo je v nej „moderné“ a pokrokové, že miesto prudérnej [...]

Reklama plná černochov

26.11.2022

Na Slovensku žije už dosť veľa černochov. Viem o niektorých, ktorí tu roba v šoubiznise čiernych bačov, hrajú futbal alebo basketbal či nebodaj študujú. No viac ako na športoviskách je černochov v reklamách slovenských televízií. Černosi, žijúci na Slovensku musia byť extrémne solventní, keď sa vyskytujú v reklamách na predovšetkým drahšie, luxusnejšie výrobky. [...]

Robert Fico

Fico je formálne čistý. Pomôže mu to k navráteniu dôvery?

29.11.2022 22:00

Čo zrušenie obvinenia v kauze Súmrak znamená pre dôveru v spravodlivosť? A ako ovplyvní politické dianie v krajine?

káčer

Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať

29.11.2022 20:11

Potvrdil, že na schôdzke sa bude rokovať aj o možnom prijatí Ukrajiny do NATO.

Armáda / Vojak / Ruskí vojaci /

Do Kazachstanu ušli pred mobilizáciou nielen státisíce Rusov, ale aj miliardy rubľov

29.11.2022 18:34

Väčšina Rusov, ktorí prišli do Kazachstanu po vyhlásení mobilizácie, krajinu už aj opustila.

irán

Pri protestoch v Iráne zabili vojaci už 448 ľudí vrátane 60 detí

29.11.2022 18:19

Údaj nezahŕňa členov bezpečnostných síl, dodala organizácia Iran Human Rights.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 413
Celková čítanosť: 1076027x
Priemerná čítanosť článkov: 2605x

Autor blogu

Kategórie