Hitparáda protiruských hoaxov

Za posledných 24 hodín sa na popredných miestach umiestnili:

1.miesto: V Kremli sa šušká, že Putin odstúpi. /Asi preto, že donbaskú operáciu RF už de facto vyhralo/.

2.miesto: Americké satelity pristihli ruské lode pri krádeži obilia /asi preto, že export vlastného ruského obilia z Ruska je násobne vyšší ako z Ukrajiny; klobúk dolu pre americkými satelitmi-z vesmíru zistia, kde bolo obilie dopestované/.

3.miesto: Ukrajina vojnu nad Ruskom vyhrá, lebo ju musí vyhrať, aby ukázala, že ŠVO bola Putinova chyba. /Usúdila nemecká gynekologička Uršuľa z Lajen/.

Cena útechy pre ukážku, ktorá vyzerá ako hoax, no nie je hoax: Vo Francúzsku sa na cintorínoch množia náhrobné nápisy: „Keby som nebol mŕtvy, aj ja bojujem za Zelenského“/.

Cena za nahrávku na smeč: Pravda napísala, že „Česko sa stalo zbrojnicou Ukrajiny“. – Samozrejme, že sa stalo. Veď Česko už bolo nacistickou zbrojnicou počas 2.sv.vojny-keď zbrane pre nemecký nacistický wehrmacht dodávalo ešte 5.mája 1945. Česko má s dodávkami zbraní pre nacistov dlhodobé skúsenosti.

FICO a spol. majú konečne tvrdú OPOZÍCIU

20.02.2026

Parafrázujem komentár M.Behula v dnešnom akutalne.sk o úlohe súdnictva a prokuratúry v SR, -ibaže inak interpretovaný, bez lží pána Behula. Áno, šimečkovskou príživníckou kauzou oslabené PS začalo upadať, celá opozícia preferenčne stagnuje,- a tak protificovský deep state nasadzuje do boja proti sociálnej a národnej vláde Smeru nové kone. Do boja proti vláde Smeru a [...]

Olympiáda plná Rusov

19.02.2026

Dal som si tú robotu a presnoril som zoznamy všetkých účastníkov ZOH 2026 v Miláne. V zoznamoch sa nachádza 102 ruských a bieloruských mien. Z nich má 20 športovcov štatút AIN, teda ruských a bieloruských športovcov, legálne súťažiacich ale iba ako jednotlivci. Zvyšok, vyše 80 súťaží pod vlajkou všelijakých iných štátov, ako naturalizovaní občania týchto [...]

Psychoanalýza FICA

18.02.2026

Aký dnes bude Fico ? Unavený či utrápený ? Vydesený či prestrašený ? Nervózny či nepokojný ? Útočný či agresívny ? Vulgárny či prostoreký ? Hanebný či odsúdeniahodný ? Vyškerený či škodoradostný ? S kruhami pod očami či bohatší o ďalšiu bradavicu ? Zúfalý či zlovestný ? Ako zbitý pes či ako pes, čo sa odtrhne z reťaze ? Perfídny či autentický ? [...]

SR Bratislava Kuciak Kušnírová Vražda Výročie

Osem rokov od vraždy novinára a jeho snúbenice: námestie slobody zaplnili stovky ľudí, rodina hovorí o strate viery v spravodlivosť

21.02.2026 20:05

Koncom týždňa a počas víkendu sa konali spomienkové zhromaždenia vo viacerých mestách na Slovensku, ale aj v zahraničí.

HZS / Záchranári / Horská služba /

Tragédia v Tatrách: nezvestného Poliaka našli mŕtveho v Tichej doline

21.02.2026 18:56

Poľský turista bol nezvestný od 14. februára.

mimoriadne1, mim1, zemetrasenie, seizmograf

Seizmológovia potvrdili viacero dotrasov po zemetrasení na západe Slovenska

21.02.2026 18:25, aktualizované: 19:23

Dotrasy prístroje zaznamenali v Šamoríne, pri Kalinkove aj v bratislavskej Petržalke.

Donald Trump

Trump chce zvýšiť globálne clo nakoniec až na pätnásť percent

21.02.2026 17:52

Šéf Bieleho domu zároveň kritizoval Najvyšší súd, podľa ktorého nebolo v právomoci prezidenta uvaliť niektoré clá.