Založ si blog

Hegerova nočná TB, Lipšicova exhibícia na súde. Matovičove atómovky…

Volebná kampaň pred septembrovými voľbami je v plnom prúde. Matovič už začal okolo seba rozhadzovať propagandistické atómovky: napr. „informácie“ o Sulíkovej korupcii či návrh na zrušenie platov poslancov NRSR. Lipšic sa do kampane zapája hrou na žalobcu i obhajcu v prípade psychicky chorého chlapca, čo sekerou chcel útočiť na spolužiakov. Lipšicovho triviálneho mudrovania boli večer plné televízie. Lipšic vie, ako úzko ho verejnosť spája s touto vládnou koalíciou. Lipšic vie, že leštenie jeho osobného dosť poškodeného imidžu je leštením dosť vážne narušeného obrazu vlády. A tak sa Lipšic snaží, Využíva pritom staré známe mediálne slučky, vytvorené jeho parťákom Grendelom.

Edko Heger odvolaný neodvolaný premiér na večernú Lipšicovu pro-vládnu exhibíciu nadviazal takmer polnočnou tlačovou besedou oficiálne zorganizovanou pri príležitosti odchodu našich záchranárov do Turecka, na pomoc obetiam zemetrasenia. Neoficiálne išlo samozrejme zase len o leštenie katastrofálneho imidžu Hegerovej vlády. Išlo o to, ukázať verejnosti, ako sa Heger, Mikulec a spol. snažia plniť si vládne povinnosti, ako by ani neboli odvolaní a iba dočasne poverení „na kúrenie a svietenie“. Išlo o to ukázať, ako Heger a Mikulec promptne reagujú na udalosti vo svete a ako zodpovedne na ne reagujú. Išlo o to predvádzať sa pred verejnosťou ako politici čo nikdy nespia, iba pracujú a pracujú non stop pre blaho SR.

Pomoc postihnutému Turecku je samozrejme veľmi potrebná. Účasť slovenských záchranárov tiež. Zapojiť sa do záchranných prác je psou povinnosťou SR. Veď Turecko je /aj/ európsky štát, člen NATO, tak ako SR. Záchranári už mali byť v Turecku. Mali tam letieť čo najskôr ako len mohli. Ale bez fanfár, bez tlačoviek premiéra. Záchranári mali ísť s maximálnou pomocou vlády – ale potichu, ako sa na odchod na pracovnú cestu patrí.

Maďarsko napríklad poslalo svojich záchranárov do Turecka skôr než SR. A poslalo ich včera takmer 4 x viac ako SR. Dnes pošle druhú veľkú skupinu. – A Orbán nemá potrebu robiť k tomu žiadne polnočné tlačovky. Náš Edko je iný, – ten bude mať odteraz do septembra TB ku každej veci, ktorú jeho vláda spraví. A Matovič či Lipšic ? Tí urobia azda aj dvakrát toľko propagandistických tlačoviek. – aby slovenským voličom na tlačovkách natlačili do hláv čo najviac kalerábov.

Zneužívanie verejnosťou ostro sledovaných súdnych kauz alebo verejnosťou sledovaných prírodných nešťastí na politické ciele,- tak ako to dnes /v pondelok/ urobili Lipšic, Heger a Mikulec sa mi preto vidí byť riadne cez čiaru. Podľa mňa sa prieči dobrým mravom. – Ale narúšanie dobrých mravov zo strany tejto matovičovsko-hegerovsko-mikulcovsko-lipšicovskej vlády je vec už dávno známa.

-Neslušnosť je trvalým mottom tejto vlády. Vlády BÁZNE a HANY.

Moderátor Bielik zase zlyhal

08.06.2023

Vo štvrtok večer sa moderátor Bielik v diskusii medzi JUDr. Kaliňákom a gen.Mackom zase blamoval. Zase zlyhal. Opäť ukázal nízku úroveň svojej emocionálnej sebakontroly, keď sa vášnivo púšťal do chronického skákania do reči a hádok s dr. Kaliňákom. Opäť ukázal svoju nízku vzdelanostnú úroveň v oblasti politológie a histórie, keď miešal ukrajinskú a ruskú [...]

Vojnou ku mieru ?

06.06.2023

Stalo sa módou predvolebnej sezóny ponúkať slovenskej verejnosti kadejaké nezmysly. Najmä však to, že jediná cesta k mieru je vraj maximálne vyzbrojovanie Ukrajincov zo strany „demokratických“ štátov NATO. Absurdný nezmysel pri ktorom tí čo posielajú zbrane na front sú mierotvorcovia a tí, čo požadujú okamžité zastavenie paľby a diplomatické rokovania o mieri [...]

Hejteri, hor sa do práce !

05.06.2023

Naše euroatlanticky orientované médiá vám vydláždili cestu do roboty. Už nemusíte chodiť za robotou okresnými cestičkami, ako kdesi v Maďarsku.. Už máte otvorenú diaľnicu priamo cez telá nežiadúcich blogerov a ich článkov. Nebojte sa, ste u nás nielen vítaní ale aj rozmaznávaní. Nuž a vy, grafomani, sektári a rusobijci a ficobijci, nebojte sa u nás publikovať. Keby [...]

Ukrajina, Cherson, záplava, priehrada

Voda zo zničenej priehrady Kachovka už nedokáže chladiť jadrovú elektráreň

08.06.2023 21:50

Hladina vody klesla pod kritickú úroveň. Všetkých šesť reaktorov tejto elektrárne už bolo postupne odstavených.

automobilka PSA, Trnava

Čo ohrozuje 20 tisíc pracovníkov v automobilkách? Zákaz spaľovacích motorov to nie je

08.06.2023 20:36

Európsky parlament môže schválený zákaz spaľovacích motorov od roku 2035 ešte posunúť alebo zrušiť. Ako budú hlasovať naši europoslanci?

žralok

Po útoku žraloka v egyptskej Hurghade zomrel ruský občan

08.06.2023 19:50

Mladý muž mal žiť v Egypte dlhodobo.

Bratislava / Električka / Dažde / Búrka /

Bratislavu zasiahla silná búrka. Doprava kolabovala, hasiči vyťahovali autá zo zatopených podjazdov

08.06.2023 17:17, aktualizované: 20:30

Hlavné mesto priblížilo, že išlo o naozaj mimoriadne intenzívne zrážky, ktoré kanalizácia napriek pravidelnej údržbe nestíha odvádzať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 557
Celková čítanosť: 1800184x
Priemerná čítanosť článkov: 3232x

Autor blogu

Kategórie