Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska
16. mája 2024 15:14,
Prečítané 3 340x,
dedic,
Nezaradené
Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády.
Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale aj v rozpore so zákonom. /Vec je už v riešení OČTK/. Ide o prejav podpory portálu podporou blogerových názorov ?
Mám skúsenosť s tým, že článok legitímne požadujúci vyhlásenie výnimočného stavu z tohto blogoviska zmizol. Dokonca zmizol aj z archívu. Čudné, veď ide o normálnu občiansku požiadavku. – Na rozdiel od schvaľovania trestného činu pána s prezývkou „karol“. – Takže, ako to tu teda vlastne je ? Ako to tu vlastne funguje ?
13.08.2026
Včera som išiel do postele v dobrej nálade. Ema Zapletalová z Nitry prebehla trať s prekážkami bez chyby a vyhrala. Paráda. Dúfajme, že jej to ešte dlho bude dobre bežať. Na víťazstve majú veľký podiel nie iba jej fyzické predpoklady, tréner a dôvera slovenského atletického zväzu ale aj schopnosť preskočiť psychické prekážky, ktoré u Emy vznikli v jej mysli po tom, [...]
12.08.2026
Neuveriteľne dvojaký meter -kilometer pánov novinárov. Bohužiaľ aj z mojej obľúbenej Pravdy. Dnes mal na parkovisku pred jedným OC škodovú udalosť p. Krejčí šéf vládnych ochrankárov. – Častá vec, pri ktorej si obe strany vymenia osobné a poistné údaje a nahlásia to poisťovniam bez asistencie polície. Takto postupovali spočiatku aj p. Krejčí a druhá [...]
11.08.2026
Pán Chmelár, – viem, že sa považujete za historika. Neberiem vám to, ale aj vám sem-tam dačo unikne. Napríklad to, že úmyselné vojenské bombardovanie civilných cieľov. domov a bytov neozbrojených občanov nezačali talianski fašisti v Habeši /Etiopii/, ani nemeckí fašisti/nacisti v španielskej Guernice, ale prvý raz v histórii s tým začali BRITSKÍ KOLONIZÁTORI v 3. [...]
Fico je naozaj schopny. Schopny vsetkeho. ... ...
...nuz: Opat aj ty mna... :-) ...
... nuž: Pobavil si ma ... :-) ...
Myslím všeobecne jeho blogy, nickov tu ma... ...
Ja som to nijako nespochybnil. Len ma zaujalo,... ...
Celá debata | RSS tejto debaty