Drlička ide odvolávať vládu !

Bývalý klarinetista, bývalý riaditeľ a majiteľ šoubiznisovej agentúry Matej Drlička sa včera postavil na čelo akéhosi štrajkového výboru a vyhlásil, že odteraz nebude už na mítingoch požadovať nič viac a nič menej – len odvolanie ministerky kultúry. Keďže dnes by takéto odvolanie nebolo možné bez hlasovania niektorých poslancov vládnej koalície s opozíciou a Drlička vie. že by to bolo za cenu rozpadu vládnej koalície a nových volieb, klarinetista Drlička de facto požaduje zmenu celej súčasnej vlády.

Doteraz platilo, že nová vláda môže v SR vzniknúť iba ústavnou cestou: uplynutím funkčného obdobia, demisiou so súhlasom prezidenta a následne vypísaním nových volieb. Odteraz asi bude platiť, že v SR vláda vládne iba dovtedy, dokedy sa to bude páčiť klarinetistovi Drličkovi. Darmo vláda bude plniť volebný program, darmo bude dodržiavať zákony štátu. Ak nahnevá niektorý jej minister či premiér pána klarinetistu Drličku, skončí. Drličkova klaka vyvolá nepokoje nepredstaviteľných rozmerov – a minister alebo celá vláda sa môžu porúčať…

Pozícia umelcov na čele z klarinetistom Drličkom je v SR nepredstaviteľne silná. Drlička je čosi ako štvrtá zložka moci-po moci zákonodarnej, výkonnej a súdnej je tu moc Jeho výsosti Pána klarinetistu. A tá je nasilnejšia-je to posledná inštancia. Po nej už nič nie je -iba smrť.

-Lenže, povedzte chcelo by sa vám umierať na barikádach kvôli ochrane demokracie pred Drličkom ? Sotva. A tak dnes v SR platí – o vláde a prakticky o všetkom bude na Slovensku rozhodovať len a len pán Matej Drlička.

MegaSENZÁCIA DNEŠKA ! Čítajte,čítajte, čítajte !!!

03.04.2026

Všetky mienkotvorné bulváre dnes priniesli správu, že si R.Fico podľa vierohodných – OPOZIČNÝCH – zdrojov vraj nepovolene zväčšil svoj byt. Polovicu svojej terasy si zakryl a ohradil ľahkým nepriehľadným materiálom. Asi mu pri užívaní si svojej vlastnej terasy príliš fúkalo, asi na neho pršalo. Asi bol na terase často sledovaný novinárskymi špicľami, napr. [...]

Trafené husi z STVR gagocú

02.04.2026

V STVR začala konsolidácia. Redaktori a redaktorky ako napr. Koreň, Vlasková, Gyarfášová a i. dostali výpoveď. O ich výkonnosti svedčí prípad Gyarfášovej, ktorá dva týždne chystáva jednu jedinú jednohodinovú reláciu. Vyťaženosť non plus ultra, že ? V protivládnych médiách teraz gagocú ako trafené husi na svoju obhajobu. Na vine vraj nie je ich nízka pracovná [...]

MÉDIÁ NA STRANE URSULY v.d.Leyenovej, útočiacej na SR. Médiá zatajujú zníženie deficitu a nižšie ceny potravín

30.03.2026

Dnes naše médiá v boji proti vláde R.Fica dosiahli ďalšie dno. Pridali sa na stranu EU, ktorá SR poslala výhražný list, lebo aplikujeme iné ceny nafty a benzínu pre našich občanov a iné ceny pre cudzincov. Vraj tým diskriminujeme občanov EU, ktorí nie sú občanmi SR…Aká to nehoráznosť! – Nehoráznosť ,lebo diskriminácia to ani náhodou nie je. Prečo ? Pretože [...]

Dannebroge

Dáni po 225 rokoch objavili vojnovú loď Dannebroge, ktorú potopil Nelson

03.04.2026 22:58

Potápačom sa objav podaril pri príprave staveniska pre novú obytnú štvrť Lynetteholm, ktorá by mala byť úplne dokončená do roku 2070.

Poland Belarus

Ukrajinci sa cez Slovensko pokúšali do Poľska prepašovať 12 Rusov

03.04.2026 20:46

Ukrajinských vodičov už aj odsúdili.

Szijjártó

Spôsob, akým sa nahrávky Lavrova a Szijjártóa dostali na verejnosť, je zaujímavý sám o sebe, hovorí odborník

03.04.2026 20:05

Takže, fake news to nie je, pretože existuje jednoznačný dôkaz. Nuž a nie je to náhodný únik, hovorí riaditeľ infosecurity.sk.

javorový list, tráva, mráz, ľad

V noci pozor na mráz až do -4 °C. Pre ktoré okresy platia výstrahy?

03.04.2026 19:08

SHMÚ vydal výstrahu prvého stupňa.