Čo si myslia občania Lehôtky pod Brehmi o mRNA ?

Včera sme sa oboznámili s výsledkami ďalšieho povestného veľmi objektívneho prieskumu verejnej mienky o analýzach lekára MUDr. Kotlára. Dozvedeli sme sa, že napriek 100% mediálnemu spochybňovaniu uzáverov MUDr. Kotlára mu stále verí štvrtina až tretina občanov. To je teda lajdáctvo ! Médiá si zase nesplnili svoje úlohy na 100%.

Odporúčam pánovi Mgr. Hříchovi a jeho AKO-výskumníkom ešte lepší prieskum než bol ten o Kotlárovi. Odporúčam im, aby sa na slovenskú verejnosť obrátili s otázkou:

„Čo si myslíte o mRNA, teda o mediátorovej ribonukleovej kyseline ?“

Očakávam veľa fundovaných odpovedí od občanov zo všetkých kútov nášho milovaného Slovenska. Napríklad aj od občanov Lehôtky pod Brehmi /ľudovo nazývane „Lehôtka pod Brehy“/.

K tejto veľmi pálčivej biomedicínskej téme iste budú mať čo povedať aj na slovo vzatí odborníci-členovia vlády. Napríklad minister Drucker, absolvent matematickotechnologickej a právnickej fakulty. Alebo minister Migaľ, absolvent drevárskej priemyslovky vo Vranove a masmediálnej komunikácie na univerzite v Trnave. No iste bude mať odvahu vysloviť sa k téme aj minister Šaško, absolvent investičného bankovníctva na univerzite až hen v Londýne.

Prieskum názorov Slovákov na mRNA prinesie bezpochyby veľmi zaujímavé výsledky. Iste sa na ne už tešia všetci Slováci, občania našej ťažko skúšanej vlasti.

Tak ste si včera zademonštrovali- A ČO DNES, naši spoluobčania FICOBIJCI ?

18.11.2025

Po mulatovaní, po nezriadenej búrlivej zábave na druhý deň občas prichádzajú bolesti hlavy a depresie. Platí to na alkoholické ale aj na politické opiáše. Včera si naši antificizmom nakazení spoluobčania zahulákali, zaskandovali, vyzúrili. Fajn ale čo dnes ? Čo bude nasledovať po „generálnom štrajku“ ? Odstúpenie Fica a zmena vlády ani náhodou. Premiéra [...]

Mentálny MINIMALIZMUS našej MLÁDEŽE: začiatok nášho konca

17.11.2025

Idem si pofrfľať. Na tú dnešnú mládež. Samozrejme nie na všetku, iba na jej veľkú časť. Minimalizmus je životný štýl ľudí do 35- 45-ky. Mladých ľudí, lebo s postupom času sa dnes staršími stávajú až ľudia okolo 70-ky. Minimalizmus mládeže a mladších dospelých sa prejavuje všelijako. Pôvodne sa týkal architektúry, najmä interiérovej architektúry a záhradnej [...]

OBNOVA SLOVENSKÉHO ŠTÁTU-jediný skutočný výdobytok puču zo 17.novembra 1989

16.11.2025

Som hrdý na to, že sa do požiadaviek VPN dostala aj požiadavka zmeniť SNR na SKUTOČNÝ PARLAMENT SLOVENSKÉHO NÁRODA. Zajac, Bútora, Budaj si v prvom momente neuvedomili, čo sa do programu VPN dostalo. Keď im to neskôr došlo, bolo už neskoro. Som hrdý sám na seba, že sa to podarilo. Zvyšok bol už politický samopohyb. Keď sa raz odbrzdila lokomotíva národnodemokratickej [...]

Rutte, fico

Fico rokoval s Ruttem: Žiada posilnenie protivzdušnej obrany pre Slovensko, no dodávky zbraní Ukrajine odmieta

18.11.2025 20:12, aktualizované: 20:28

Hlavnými témami stretnutia bola spolupráca Slovenska a Severoatlantickej aliancie, ako aj aktuálna situácia na Ukrajine.

Poland Train Saboteur

Tusk vidí za výbuchom v Poľsku záujmy Putina, Kremeľ to popiera. Čo by Rusi mohli sledovať sabotážou na železnici?

18.11.2025 20:00

Donald Tusk je presvedčený o ruskej stope, naopak, Dmitrij Peskov to jednoznačne odmietol. O čom sa hlavne hovorí po sabotáži na poľskej železnici?

macron

Macron: Európa odmieta byť technologickým „vazalom“ Spojených štátov a Číny

18.11.2025 18:38

Vyzval na uprednostňovanie európskych firiem v tomto sektore.

Fedor Gál

Fedor Gál: Sloboda je predovšetkým naša osobná zodpovednosť, veľa ľudí ju zneužíva

18.11.2025 18:23

Mladej generácii Gál radí, aby sa akýmkoľvek problémom v živote stavali čelom.