Trump sa z obchodníka mení na podvodníka

Doslova pred očami sa Trump mení na primitívneho hazardéra, podvodníka, blafujúceho klamára, hrajúceho s falošnými kartami. Dôkaz ? Nech sa páči.

  • Trump na stretnutí so svojim nohsledom, argentínskym prezidentom Javierom Mileyom oznámil, že sa združenie BRICS rozpadá, lebo jeho členovia sa zľakli ničivých amerických ciel a prosia Washington o zľutovanie. – Samozrejme, je to bluf. BRICS sa nerozpadá, naopak, intenzita vzájomnej pomoci medzi štátmi BRICS, zameraná na boj s Trumpovými clami, rastie.
  • Trump včera vyhlásil, že vďaka jeho tlaku vstúpila ruská ekonomika do krachu; hrozia vraj z toho vyplývajúce občianske nepokoje. – Samozrejme, je to lož. Ruský HDP naďalej solídne rastie. Americko-ukrajinsko-britské útoky na rafinérie síce spôsobili na trhu 6% nedostatok pohonných hmôt, no veci sa už riešia a ruskí občania stoja za Putinom asi tak, ako Ruska, ktorá na amatérskych majstrovstvách sveta v špec. cyklistike získala zlato a keď jej organizátori na stupni víťazov hrali miesto hymny RF skladbu od Beethovena, prekrikovala ju spevom ruskej hymny majúc pri tom ruku na srdci.
  • Trump vyhlásil, že jeho Tomahawky v banderovských rukách tak zastrašia Putina, že Rusko o pár dní požiada o prímerie. Samozrejme, je to iba dezinformácia a zbožné Trumpovo želanie. Na využitie technicky zastaraných Tomahawkov nemá UA ani ponorky, ani hladinové bojové lode. Mobilné odpaľovacie zariadenia /kontajnery/ Aegis Shore budú ľahký terč hypersonických Kindžalov, Orešnikov a Poseidonov. Ak v Sýrii S-400 a Panciry zostrelili z vyše 100 Tomahawkov takmer 80 a iba tri trafili cieľ, potom S-500 a inovované Panciry, urobia s tými, čo stihli byť odpálené z mobilných odpaľovacích komplexov pred ich zničením, KRÁTKY PROCES.
  • Problémom použitia Tomahawkov je, že sú schopné niesť atómové hlavice. Ak pri dolete do 2500 km budú smerovať z UA na Petrohrad, Moskvu, či na Ural, Rusi nebudú vedieť, či majú konvenčné alebo atómové hlavice. Ak usúdia, že Tomahawky chcú zničiť Moskvu atómovými zbraňami, zareagujú bleskovým NUKLEÁRNYM protiúderom na Kyjev, Ľvov, Volyň…Bláznivý hazardér z Bieleho domu takto rozpúta Tretiu svetovú vojnu. Nukleárnu vojnu, ktorá na planéte Zem zlikviduje súčasnú civilizáciu, ba možno aj ľudstvo ako také.

Podvodník, hazardér a klamár D.T. je na pohľad mimoriadne komická figúrka. OK, nech je aký je, keď sa Američanom páči, nech si ho majú. -Horšie je, že táto teatrálna figúrka dokáže spôsobiť takú obrovskú celosvetovú tragédiu, že po nej z nás zostanú možno ešte nepatrnejšie pozostatky ako z dávno vyhynutých dinosaurov.

ESET dnes organizuje PROTIVLÁDNY „CANDRBÁL“

02.12.2025

Nepoviem kde a kedy, aby som im ten protislovenský candrbál nechtiac nepropagoval. Stačí, že sa protivládne médiá, najmä Denník N, firemné médium Esetu, ide potrhať z toľkej propagácie. Včera sa médiami iba mihla informácia, že občianske združenie oznamovateľov korupcie podporuje vládny návrh zmeny zákona o úrade oznamovateľov protizákonnej činnosti. Oznamovatelia [...]

Drucker bol veľmi ZLÁ VOĽBA

01.12.2025

Predseda stany Dobrá voľba, ktorý sa do NRSR a následne do súčasnej vlády dostal na kandidátke Hlasu SD bol a je veľmi zlá voľba. Tento politický /ale nielen politický/ konvertita si nedá pokoj. Od začiatku mandátu koalície Smeru, Hlasu a SNS na verejnosti i v zákulisí pôsobí ako piata kolóna liberalizmu a progresivizmu. Aktuálne sa to prejavuje v návrhoch zákonov, [...]

Lajčák a Epstein

29.11.2025

Víkend venujem odpočinku, ale nedá mi pár slov o téme, ktorú ktosi v rozpore so zdravým rozumom už dlhší čas živí a využíva na šírenie rôznych účelovo vyslovených, možno až zákerných nezmyslov. Takže pekne po poriadku: 1/ Epstein takmer 50 rokov bol pre americkú a svetovú verejnosť predovšetkým matematik, IT-čkár a investičný poradca. 2/ Styky so ženami a [...]

Trump

Trump: Napadnutá môže byť akákoľvek krajina, ktorá pašuje drogy do USA

02.12.2025 23:34

„Mali sme prestávku, pretože je ťažšie nájsť lode, na ktoré by sme mohli zaútočiť – a o to práve ide, nie? Odstrašovanie musí mať význam,“ vysvetlil.

orbán

Orbán vďaka sociálnym balíčkom znížil náskok Magyara v prieskumoch

02.12.2025 22:25

Agentúra tiež upozornila, že krajne pravicovú stranu Naša vlasť podporilo šesť percent opýtaných, čo by stačilo na to, aby získala kreslá v parlamente.

SR Bratislava TK vláda 60. zasadnutie BAX

Na Sakovej rezort zaútočili hackeri: Pokus o prienik bol odhalený včas

02.12.2025 21:50, aktualizované: 22:52

K žiadnemu šifrovaniu údajov nedošlo, informovalo ministerstvo s tým, že sa mu podarilo zachovať dôkazný materiál potrebný na vyšetrenie udalosti.

Požiar v Charkove po ruskom útoku 1. októbra 2025

Hasiči zasahujú pri požiari v bytovom dome v Kráľovskom Chlmci

02.12.2025 21:42

Na mieste zasahujú profesionální aj dobrovoľní hasiči, k udalosti tiež smeruje hasičská sanitka.