MATOVIČ urobil „bordel“ v NRSR a je z neho NOVÝ VODCA OPOZÍCIE

Matovič vie, ako na to. Začne provokačnými transparentami, nasleduje narúšanie prejavu premiéra píšťalkami, pokračuje to nahrávaním poslancov koalície, jedného po druhom zo vzdialenosti 30 cm a komentárom „aha toto je ten, čo dláždi cestu mafii“ – a keď mu poslanci koalície chcú plagát či mobil zobrať z ruky alebo malou plastovou fľašou a rukami ho chcú odohnať od seba, – Matovič len na to čaká: spolu som svojim verným druhom Pročkom začne ručať, že ho strkajú, že ho škrtia, že ho /“úchylné“ poslankyne koalície/ obchytkávajú. Matovič je už vo svojom živle: hádže plastovú fľašu naspäť na poslancov Hlasu, vykrikuje na poslancov, že sú …uráci, …okoti, debili, na poslankyne, že sú nadržané …urvy, kravy. ktoré majú ísť do …iti, a že by si mali do úst strčiť … premiéra Fica. Matovič v tom vie chodiť. V rokovacej sále piští ako hysterická starena z osady: „čo ma škrtíš, čo ma biješ…“ No o chvíľu sa však už vyškiera do kamier spriaznených médií, akoby sa nič nestalo. Žiaden monokel, žiadne modriny na krku….

  • Nikdy sa nehádajte s osadníčkou na ulici. Je na škriepky na verejnosti trénovaná. Nemáte proti nej šancu.

Ostatní opozičníci, vyhecovaní Matovičom začnú dupať, búchať po stoloch, pískať, škriekať čosi, čo sa len vzdialene podobá hymne SR a keď sa dostatočne vyzúria, opúšťajú rokovaciu sálu NRSR. Na chodbe ich už čakajú ich kamaráti zo spriaznených opozičných médií. Do mikrofónov a do kamier unisono opakujú to, čo im ich nový vodca – Igor Matovič z Trnavy poradil . že v NRSR sa udialo čosi nevídané, že sa hrubo porušili demokratické pravidlá rokovania a že koalícia prijatím malej novely TZ, týkajúcej sa spresnenia inštitútu tzv. kajúcnikov vytvorila na Slovensku peklo. Respektíve, že koalícia touto malou úpravou TZ prestrela slovenskej mafii červený koberec.

Normálny človek sa chytá za hlavu, ako sa občas aj niektorí solídni a racionálni opoziční poslanci dali Matovičovi namotať na jeho štýl myslenia, konania, diskutovania. Aj z úst doteraz celkom rozvážnych opozičníkov sa už valí len jedno a to isté: mafia, prichádza mafia, bude tu vládnuť mafia…

Bohužiaľ, medzi novinármi v NRSR sa nenájde jeden jediný kvalifikovaný novinár, ktorý by sa spýtal, či to opozícia s tou hystériou okolo kajúcnikov nepreháňa. Veď zmena v inštitúte hovorí iba to, že súd nemusí spolupracujúcim obvineným, teda kajúcnikom uveriť, keď sa ukáže, že v minulosti súdu klamali. Žiaden novinár v NRSR nepovie opozičníkom, prečo tvrdia, že o slobode pre mafiu rozhodne Smer a spol. Veď o dôveryhodnosti kajúcnika nebude rozhodovať Fico alebo Gašpar, ale NEZÁVISLÉ súdy, a to na prvom, druhom ev. na treťom stupni.

Dnešný večer v NRSR ukázal, že už CELÁ naša opozícia totálne zmatovičovela. Že sa dala strhnúť psychicky narušenou osobou a dokonca, že si ho už de facto vyvolila za svojho vodcu, za človeka, ktorý odteraz bude tvoriť jej opozičný program a udávať tón verejných opozičných vystúpení ako celku.

Šimečkovci a spol. donedávna nechceli stáť s Matovičom spoločne na jednej tribúne na protivládnych demonštráciách. Matovič teraz so Šimečkom vybabral. Na spoločnú opozičnú tribúnu ho priniesli poslanci PS, SaS, Demokratov a KDH na rukách ako hrdinu. Matoviča si vyvolili za svojho faktického lídra.

-No čo už, Stačí si iba povzdychnúť – opoziční ľudkovia, nebojte sa – Matovič je späť. „Dobre bude“.

Dôstojné oslavy SLOVENSKOSTI na Devíne

05.07.2026

Oplatilo sa investovať štvrť milióna do tohto podujatia. Až na tie mávajúce krídla žiaden gýč. Vysoko hodnotný umelecký zážitok. Žiadne krpčiarstvo, moderné spojenie minulosti so súčasnosťou. Žiaden šovinizmus ale obohacujúce prelínanie etnických, kultúrnych a dejinotvorných vplyvov, ktoré zo Starých Slovákov vytvorili dnešný slovenský národ. Aký to rozdiel od [...]

REFERENDUM BOLO ÚSPEŠNÉ, ak rozhodlo o politickom KONCI NAĎA a ŠIMEČKU.

05.07.2026

Slováci hlasovaním nohami rozhodli, že až na 16% zanedbateľnú minoritu hovoria nie politike Demokratov a politike Progresívneho Slovenska. Demokrati a Progresívci utrpeli totálnu verejnú blamáž. Demokrati preto, lebo hlúpe referendum vymysleli a urobili z neho ústredný, de facto jediný bod svojej straníckej agendy. Progresívci preto, lebo ako jediná opozičná strana podporila [...]

KOMUNISTI sa zmocnili druhého najväčšieho mesta RAKÚSKA

29.06.2026

Voľby do mestskej rady v Grazi, druhom najväčšom meste Rakúska sa skončili triumfom Komunistickej strany Rakúska, vedenej Elke Kahrovou. Komunisti získali 35,6% hlasov a za sebou ďaleko znechali stranu OVP /25,4%/. V prepočte na mandáty získali komunisti 18 kresiel /nárast o 3/, OVP má 13 kresiel, Zelení 7 kresiel, FPO 6 kresiel, SPO 2 kreslá a NEOS 2 kreslá. Koalícia KPO s SPO [...]