Hanebné hlasovanie poslancov PS a KDH v Bruseli

Včera sa už po štvrtý raz v EP uskutočnilo hlasovanie o dôvere EK na čele s Leyenovou. Znovu bolo neúspešné, – lebo tejto političke podozrivej z gigantickej korupcie pri nákupe vakcín, – neschopnej riadiť EK v prospech normálnych Európanov, pomohli v pokračovaní ďalšej nekalej kariéry aj naši opoziční politici:

  • Cifrová, PS,
  • Odor, PS
  • Karvašová,PS
  • Hojsík,PS
  • Wiezik, PS
  • Yarová, PS
  • Lexmanová, KDH.

Za odvolanie neschopnej a nemravnej Leyenovej z postu predsedníčky EK boli národniari:

  • Uhrík
  • Mazurek

a sociálni demokrati:

  • Kaliňák
  • Blaha
  • Neveďalová
  • Beňová
  • Laššáková
  • Ondruš.

Priatelia, keď vám prídu faktúry za niekoľkotisícové platby emisných europovoleniek, keď budete nadávať na vysoké ceny energií, lebo EU stopla ich dovoz z Ruska, keď prídete o agrodotácie, keď vám EU nedovolí čerpať štátnu pomoc pre vašu firmu, keď vás budú šikanovať za vaše ne-elektrické autá, keď vás EU zasype nekvalitnými potravinami z krajín Mercosur, keď vaše ťažko zarobené peniaze pôjdu na Zelenskému na chod jeho kancelárie, na zbrane a muníciu pre banderovcov na Ukrajine….spomeňte si, kto je na vine. Na vine budú zradcovia slovenských národnoštátnych záujmov, – europoslanci za Progresívne Slovensko /PS/ a za Kresťanskodemokratické hnutie /KDH.

Budú to tí, čo o necelé dva roky, vinou médiami osprostených voličov možno sformujú ďalšie matovičovsko-šimečkovskú hrôzovládu. Priatelia, dovolíme im to ? Dáme na sebe drevo štiepať naparfumovanými pajácmi z Bruselu ?

ŽILINKA si asi myslí, že je predseda vlády alebo PREZIDENT republiky !

10.08.2026

Pán GP Žilinka robil čudné veci už pred svojim nedávnym vážnym ochorením. Po ňom sú však veci, čo robí, ešte čudnejšie. Naposledy si pozval k sebe policajných a zdravotníckych odborárov. A pýtal sa ich na všeličo, možno aj na to, čo zlé im robí vláda a príslušní rezortní ministri. Pýtal sa možno na to, kde by mal využiť svoje právomoci a ako by mal zasiahnuť [...]

Genetická ERÓZIA Slovenska

09.08.2026

Pred pár dňami som išiel autom z Bratislavy na Liptov. Cestou som videl lúky s polmetrovou trávou /do Donovál po Štrbské Pleso/. Voňavé horské NEPOKOSENÉ. Možno ho ich neskôr v auguste konečne pokosia. Možno- ale to už nebude voňavé seno, ale len akási ťažkokonzumovateľná žltohnedá „slama“. Vlani ešte na Liptove kosili aj lúky okolo lesov. No ani vlani už [...]

Aj ZA SUCHO MôŽU RUSI: Rusofóbia je nástroj bruselskej manipulácie Európy

08.08.2026

Ruskú stopu nachádzajú progresívno-liberálni vládcovia EU všade: V dronovej afére na lipskom letisku, vo víťaznom napredovaní AfD v Nemecku či LePenovej vo Francúzsku, v invázii migrantov do španielskej Celty, v pozadí zhoršenia poľsko-ukrajinských vzťahov, v problémoch maďarskej JE v Pakši, v tuneloch, ktorými prenikajú migranti do Pobaltia…a najnovšie aj pri [...]