Tri rôzne televízie nám dnes umožnili zaujímavú poznávaciu cestu do progresívnej duše troch našich progresívnych babrákov.
Naprv šéfbabrák Šimečka. Šimečka – to bolo aj dnes iba potvrdenie smutného konštatovania o mizernom intelektuálnom a osobnostnom stave tzv. „vodcu opozície“. Alebo -z pohľadu koalície, – potešiteľného konštatovania, že taká charizmatická osobnosť, schopná zjednotiť všetkých nepriateľov súčasného premiéra, a poraziť ho vo voľbách -akým bol P.Magyar v Maďarsku, na Slovensku našťastie pre Smer SSD absolútne chýba.
Z úst progresívnych babrákov sme sa dnes dozvedeli zaujímavé veci. Napríklad, že:
- PS má program raketového zlepšenia stavu slovenskej ekonomiky. Jeho podstatou je rozvoj investícií, ktoré by rozvinuli HDP a HDP by rozvinulo rozvoj investícií ; takejto učebnicovej definície v kruhu / circulus in definiendo alebo idem per idem, – pozri základy formálnej logiky/; autor: pán Korčok.
- Pán Korčok má skvelú diplomatickú pamäť. Až takú, že si nepamätá, či pred 3 rokmi rokmi bolo v SR referendum o predčasných voľbách alebo nie. Nuž bolo a zúčastnilo sa na ňom vyše milióna občanov; pán Korčok dnes live popieral existenciu tohto referenda. A to aj potom, čo mu moderátor presne uviedol kedy sa referendum konalo a koľko ľudí sa na ňom zúčastnilo. Pán Korčok bol v priamom prenose prichytený pri klamstve, pri babráctve, – a nebol schopný sa za to ani len slovkom ospravedlniť.
- Pán Odor je do tretice tretí progresívny babrák: najprv vyhlásil, že počas premiérovania dostal spravodajské informácie o tom, že Orbán naschvál vozí emigrantov na slovenské hranice, aby pred voľbami pomohol Ficovi-no potom na otázku moderátora prečo nedal za to na vtedy opozičného politika Fica trestné oznámenie, svoje vyhlásenie zjemňuje, – vraj tých informácií zas až tak veľa nemal. Takže mal aj nemal: typický Odor.
- Babrák Odor vďaka svojej samoľúbosti prezradil dnes jednu zaujímavú vec: že je dlhodobo vo veľmi dôvernom vzťahu s nádejným maďarským premiérom P.Magyarom. Preto pán Odor vie, že keď sa Tisza ujme moci, začne vyšetrovanie Orbána o.i. aj za účelové vozenie migrantov na slovenskú hranicu. V.Orbán a P.Szíjjartó budú však vyšetrovaní najmä za vlastizradu. Odor vie, že sa Magyar odmietne stretnúť s Ficom dovtedy, dokedy Fico nevybaví zrušenie zákona proti spochybňovaniu Benešových dekrétov.
- Tímovým babráctvom celej PS je akcia „Narcisy“ na deň boja proti rakovine. Dnes je každému na Slovensku jasné, čo sa hlúposť spáchalo PS tým, že symbol boja proti rakovine-žltý kvet narcisu, zneužilo na zosmiešnenie svojich politických rivalov. Odvtedy dámy a páni z PS nerobia nič iné, len sa Slovákom cez médiá neustále ospravedlňujú.
PS je kuriózna strana. Jej ženská časť členstva kotkodáka, akoby zniesla zlaté vajce múdrosti. Jej mužská časť , – to sú leniví trúdi, ktorí si nedokážu naštudovať ani len najzákladnejšie informácie o témach, ku ktorým chcú diskutovať. Pri takomto personálnom stave bude musieť PS zaplatiť rôznych influencerkám Plačkovým a Cifrovým a iným „jovinečkom“ ťažké milióny eur, aby sa im vôbec podarilo dostať sa do slovenského parlamentu.


Tak píš normálne Korčok a nie akési... ...
Nie. Nekonalo sa nič. Korčok povedal "... ...
Ale bolo. Konalo sa 21:01:2023. Bolo neplatné,... ...
Píšem "takí, ako Kortschock", nie on... ...
Pichloš - "také ľahké nevieš"? ... ...
Celá debata | RSS tejto debaty