Založ si blog

Čaputová a Heger : proti Slovákom.

Takmer dve tretiny / 62% / Slovákov je proti tomu, aby sa Slovenská republika odstrihla od ruského plynu a ruskej ropy. Za odpojenie sa od ruskej energie je 24-25 % občanov SR. Heger a Matovič sa chvascú, že to napriek tomu urobia. Ak o tom rozhodne Brusel a EU, tak nás Heger odstrihne. Do konca roka nebudeme brať žiadnu lacnú ruskú ropu a plyn. Čaputová ide ešte ďalej: nalieha, aby sme to urobili ešte skôr. Ústretovo. Ako somári v prvom rade. Ako vzorní eurohujerskí zadkolizci. Čaputová chce, aby sme to urobili stoj čo stoj. Taký pokyn dostala asi z Washingtonu.

Čaputová, Heger a Matovič kašlú na názor Slovákov. Idú proti záujmom Slovákov. Konajú tak, akoby ich nezvolili Slováci ale Američania a Bruselčania. – No kto ho vie, možno ich naozaj zvolili vo Washingtone a Bruseli – aj keď rukami mediálne dezinformovaných a osprostených voličov SR.

Okrem cien ropy a plynu žije Slovensko ešte ďalšou veľkou kauzou. Čaputová, Heger, Matovič, Sulík a Remišová sa chystajú uväzniť vodcu jedinej slovenskej parlamentnej opozičnej strany – pána R. Fica. Kto vie prečo, ale na túto tému sa žiadne výsledky prieskumu názorov zatiaľ nepublikovali. Prieskum sa možno aj uskutočnil, no údaje z neho sa nezverejnili, Buď kvôli tomu, že boli vládnej organizovanej skupinke nepríjemné alebo preto, že sa zatiaľ nenašla prieskumná agentúra, ktorá by bola ochotná pošpiniť svoje meno falšovaním výsledkov. – No veď sa takáto gaunerská agentúra, ochotná klamať, raz nájde. Aj na Slovensku je dosť chamtivcov, ochotných kvôli pár eurám vykonať čokoľvek.

O budúcnosti Čaputovej, Hegera a Matoviča by ako o ľuďoch volených Slovákmi mali rozhodnúť Slováci. Žijeme však takú čudnú „demokratickú“ dobu, že nerozhodnú. Oprávnene sa domnievajú, že o tom rozhodne zahraničie. Teda USA, NATO a EU. Lenže čo keď o tom síce rozhodne cudzina – lenže nie tá na západ od nás ale naopak ? Lenže čo ak o Čaputovej a Hegerovi rozhodne dianie na „východnom fronte“ ?

Prečo by sme nikdy nemohli žiť s Čechmi dobrovoľne v jednom spoločnom štáte

26.09.2022

Je to jednoduché. Sme hodnotovo niekde úplne inde než Česi. Pozor – nie Moravania – ale Česi ! Sme etnogeneticky a duchovne dva úplne odlišné národy,- aj keď s príbuznými jazykmi. Svedčia o tom aj výsledky posledných doplňovacích a komunálnych volieb, ktoré sa včera v ČR bilancovali. Voľby ukázali, že české myslenie je poplatné až otrockej servilnosti voči [...]

Novinári zabudli na miliónové demonštrácie proti vojne vo Vietname v USA v 60-70-tych rokoch ?

24.09.2022

Naše servilné novinárske uchá po vyhlásení čiastočnej mobilizácie záložníkov v RF neustále krútia čosi o všelijakých protestoch a vyhýbaní sa tejto povinnosti zo strany mobilizovaných Rusov. Podľa správ z našich médií to teraz v Rusku vyzerá na riadnu kovbojku. Ako vyzerá masové proti-mobilizačné a protivojnové hnutie, to si však my starší pamätáme z čias [...]

Čudáci s košíkmi zaplavili zase Cestu slobody- hľadajú ľadové dubáky…

24.09.2022

Dnes v noci bolo na Podbanskom mínus 5 stupňov. V prízemnej vrstve lesa všetko skamenelo, zamrzlo. Napriek tomu sa „firemné“ autá s bratislavskými značkami od včera roja na ceste L.Hrádok – Podbanské-Š.Pleso. A dnes ráno hríbari z Dolniakov s obrovskými košmi brázdia lesy, ktoré sa už venujú ruji, zimnému zhonu sojok a veveričiek pri zháňaní [...]

Francúzsko / vrtuľník / Mali / vojak / vojaci /

Pri nehode dvoch ugandských armádnych vrtuľníkov v Kongu a Ugande zomrelo 22 ľudí

28.09.2022 20:55

Okolnosti nešťastia ugandská armáda neuviedla.

Arnold  Schwarzenegger

Schwarzenegger v koncentračnom tábore Auschwitz: Som synom nacistu

28.09.2022 19:57

Rakúsko-americký filmový herec sa pri tejto príležitosti stretol aj s preživšími holokaustu a vyhlásil, že nastal čas "ukončiť" nenávisť.

česko praha demonštrácia protest

V Prahe demonštrovali proti vláde desaťtisíce ľudí

28.09.2022 18:24

Protestujúci vyjadrili nesúhlas s tým, ako vláda rieši energetickú krízu, a jej podporu Ukrajine.

Nord Stream

Ponorka alebo potápači? Vinník sabotáže sa hľadá - množstvo argumentov smeruje k Rusom

28.09.2022 18:04

Britský vojenský zdroj pripúšťa, že míny mohli byť k plynovodom diskrétne spustené z maskovaného obchodného plavidla a odpálené o niekoľko dní alebo týždňov neskôr.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 379
Celková čítanosť: 963126x
Priemerná čítanosť článkov: 2541x

Autor blogu

Kategórie