Založ si blog

Čaputová a Heger : proti Slovákom.

Takmer dve tretiny / 62% / Slovákov je proti tomu, aby sa Slovenská republika odstrihla od ruského plynu a ruskej ropy. Za odpojenie sa od ruskej energie je 24-25 % občanov SR. Heger a Matovič sa chvascú, že to napriek tomu urobia. Ak o tom rozhodne Brusel a EU, tak nás Heger odstrihne. Do konca roka nebudeme brať žiadnu lacnú ruskú ropu a plyn. Čaputová ide ešte ďalej: nalieha, aby sme to urobili ešte skôr. Ústretovo. Ako somári v prvom rade. Ako vzorní eurohujerskí zadkolizci. Čaputová chce, aby sme to urobili stoj čo stoj. Taký pokyn dostala asi z Washingtonu.

Čaputová, Heger a Matovič kašlú na názor Slovákov. Idú proti záujmom Slovákov. Konajú tak, akoby ich nezvolili Slováci ale Američania a Bruselčania. – No kto ho vie, možno ich naozaj zvolili vo Washingtone a Bruseli – aj keď rukami mediálne dezinformovaných a osprostených voličov SR.

Okrem cien ropy a plynu žije Slovensko ešte ďalšou veľkou kauzou. Čaputová, Heger, Matovič, Sulík a Remišová sa chystajú uväzniť vodcu jedinej slovenskej parlamentnej opozičnej strany – pána R. Fica. Kto vie prečo, ale na túto tému sa žiadne výsledky prieskumu názorov zatiaľ nepublikovali. Prieskum sa možno aj uskutočnil, no údaje z neho sa nezverejnili, Buď kvôli tomu, že boli vládnej organizovanej skupinke nepríjemné alebo preto, že sa zatiaľ nenašla prieskumná agentúra, ktorá by bola ochotná pošpiniť svoje meno falšovaním výsledkov. – No veď sa takáto gaunerská agentúra, ochotná klamať, raz nájde. Aj na Slovensku je dosť chamtivcov, ochotných kvôli pár eurám vykonať čokoľvek.

O budúcnosti Čaputovej, Hegera a Matoviča by ako o ľuďoch volených Slovákmi mali rozhodnúť Slováci. Žijeme však takú čudnú „demokratickú“ dobu, že nerozhodnú. Oprávnene sa domnievajú, že o tom rozhodne zahraničie. Teda USA, NATO a EU. Lenže čo keď o tom síce rozhodne cudzina – lenže nie tá na západ od nás ale naopak ? Lenže čo ak o Čaputovej a Hegerovi rozhodne dianie na „východnom fronte“ ?

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Zo Slovenska mizne korupcia !!!

31.01.2023

Neveríte ? Nech sa páči pozrieť si rebríček krajín sveta, zhotovený Sorosovou mimovládkou Transparency International. Kto tieto údaje za SR poskytol ? Nuž slovenská pobočka Transparency International /TI/. Na základe čoho ? Údajov z OČTK, zo súdov, zo štátnych inštitúcií ? Nie ? Údajov zo sociologických prieskumov verejnej mienky ? Nie. – TI získala údaje z [...]

Lasica mal tu a tam aj pravdu..

30.01.2023

Milan Lasica raz pri spomienkach na nemenovaného významného Slováka zhodnotil jeho tvorbu z posledných rokov života slovami /parafrázujem/ : Sú ľudia, ktorým genialitu vzal ich príliš dlhý život. Keby žili kratšie a netvorili tak dlho, príp. ešte aj na staré kolená nepolitizovali, boli by sa do histórie zapísali oveľa viac ako takto. Múdra myšlienka – v Lasicovom [...]

Varín, Tiso

Obce nebudú povinné zmeniť neprípustný názov ulice. Poslanci odmietli novelu

01.02.2023 12:53

Predkladateľ Valášek chcel, aby sa názov ulice alebo iného verejného priestranstva zmenil, pokiaľ ide o pomenovanie po exponentoch zločineckých režimov.

Progresívne Slovensko Šimečka

Hnutie Progresívne Slovensko pôjde do volieb samostatne

01.02.2023 12:25

Šéf hnutia Michal Šimečka chce, aby bolo PS samostatne ako liberálna strana súčasťou férovej súťaže strán.

Mestská poliklinika Trnava

Zomrel im lekár a pacientom zostáva už len čakať. Počet zdravotníkov v dôchodkovom veku nebezpečne rastie

01.02.2023 11:50

Na problémy so starnutím lekárov sa poukazuje roky. Pomôcť má aj kompletná reforma ambulantného sektora.

Markéta Pekarová Adamová

Predsedníčka českej snemovne telefonovala na Taiwan, v marci tam vycestuje

01.02.2023 11:15

Markéta Pekarová Adamová sa prostredníctvom videohovoru spojila s ministrom zahraničných vecí Taiwanu Wu Čao-siem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 1246523x
Priemerná čítanosť článkov: 2647x

Autor blogu

Kategórie