Založ si blog

Čaputová a Heger : proti Slovákom.

Takmer dve tretiny / 62% / Slovákov je proti tomu, aby sa Slovenská republika odstrihla od ruského plynu a ruskej ropy. Za odpojenie sa od ruskej energie je 24-25 % občanov SR. Heger a Matovič sa chvascú, že to napriek tomu urobia. Ak o tom rozhodne Brusel a EU, tak nás Heger odstrihne. Do konca roka nebudeme brať žiadnu lacnú ruskú ropu a plyn. Čaputová ide ešte ďalej: nalieha, aby sme to urobili ešte skôr. Ústretovo. Ako somári v prvom rade. Ako vzorní eurohujerskí zadkolizci. Čaputová chce, aby sme to urobili stoj čo stoj. Taký pokyn dostala asi z Washingtonu.

Čaputová, Heger a Matovič kašlú na názor Slovákov. Idú proti záujmom Slovákov. Konajú tak, akoby ich nezvolili Slováci ale Američania a Bruselčania. – No kto ho vie, možno ich naozaj zvolili vo Washingtone a Bruseli – aj keď rukami mediálne dezinformovaných a osprostených voličov SR.

Okrem cien ropy a plynu žije Slovensko ešte ďalšou veľkou kauzou. Čaputová, Heger, Matovič, Sulík a Remišová sa chystajú uväzniť vodcu jedinej slovenskej parlamentnej opozičnej strany – pána R. Fica. Kto vie prečo, ale na túto tému sa žiadne výsledky prieskumu názorov zatiaľ nepublikovali. Prieskum sa možno aj uskutočnil, no údaje z neho sa nezverejnili, Buď kvôli tomu, že boli vládnej organizovanej skupinke nepríjemné alebo preto, že sa zatiaľ nenašla prieskumná agentúra, ktorá by bola ochotná pošpiniť svoje meno falšovaním výsledkov. – No veď sa takáto gaunerská agentúra, ochotná klamať, raz nájde. Aj na Slovensku je dosť chamtivcov, ochotných kvôli pár eurám vykonať čokoľvek.

O budúcnosti Čaputovej, Hegera a Matoviča by ako o ľuďoch volených Slovákmi mali rozhodnúť Slováci. Žijeme však takú čudnú „demokratickú“ dobu, že nerozhodnú. Oprávnene sa domnievajú, že o tom rozhodne zahraničie. Teda USA, NATO a EU. Lenže čo keď o tom síce rozhodne cudzina – lenže nie tá na západ od nás ale naopak ? Lenže čo ak o Čaputovej a Hegerovi rozhodne dianie na „východnom fronte“ ?

Weiss, Šumichrast a spol.-koľko článkov ste napísali o skutočných fašistoch ?

21.05.2022

Pán Šumichrast, – publikovali ste v Pravde „veľmi“ anti-fašistický, „veľmi“ zásadový a „veľmi odborný“ článok o tom, ako bolo štátne vyznamenanie nezaslúžene a omylom udelené trom českými šovinistami a boľševikmi zavraždeným príslušníkom tzv. Bielej légie. Nebudem tu opakovať, v čom ste sa mýlili,-lebo to tu v Pravde presne [...]

Zatajené informácie na pokračovanie

21.05.2022

Najskôr z domova: Kolega hríbar z Martina v lesoch pri Bystričke našiel už prvé hríby sosnové. Súdiac podľa fotky, pekné, ale vraj červivé. Akokoľvek, hríbar prišiel z lesa celý zhrozený. Nie z medveďov, ale z chamtivých urbárskych a štátnych drevomafiánov. Tí mu cez zimu zobrali-zničili polovicu hory, kam chodil na hríby, čučoriedky a za oddychom. V lese zostali iba [...]

Tajomný blog o rodine z Tavridskej gubernie

20.05.2022

Tento blog bude tajomný. Prezradím vám rodinné tajomstvo. Môj prasvokor-teda starý otec mojej manželky bol plukovník imperiálnej ruskej armády, ktorý sa po vypuknutí revolúcie vzdal do rakúsko-uhorského zajatia. De facto si takto zariadil emigráciu z boľševického Ruska. Boľševici mu totiž zhabali jeho veľkostatok v Novokijevke, -medzi Chersonom a Krymom v Novorusku. Vo [...]

NR SR parlament

OĽANO nemá problém so zrušením potreby súhlasu NR SR s väzbou poslanca

21.05.2022 18:23

Úvahy o zrušení tohto ustanovenia naznačil Matovič po tom, ako plénum NR SR neschválilo žiadosť prokuratúry o vydanie Fica do väzby.

ZOO, medveď, hnedý medveď,

Pod kolesami tatranskej električky zahynul približne desaťročný medveď

21.05.2022 17:26

Z viac ako 200-kilogramového medveďa bude zrejme muzeálny exponát, ostatky poslúžia i na výskumné účely.

Opičie kiahne

Španielsko vyšetruje možné šírenie opičích kiahní z festivalu na Gran Canarii

21.05.2022 15:28

Vírus sa môže prenášať kvapôčkami vo vzduchu, ale aj kontaktom s telesnými tekutinami, krvou alebo vriedkami postihnutého.

Michal Simecka Dominik Jursa

Šimečka: Zobrať samosprávam 500 miliónov eur je od vlády cynické a devastačné

21.05.2022 15:04

Samosprávy sú podľa Šimečku v našej krajine jedna z mála inštitúcií, ktoré ešte ako-tak fungujú a poskytujú ľuďom kvalitné služby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 262
Celková čítanosť: 477028x
Priemerná čítanosť článkov: 1821x

Autor blogu

Kategórie