Založ si blog

Kapitulácia vojakov Ukrajiny v Mariupole sa nemala fotiť

Jednou z podmienok na to, aby sa bojovníci Ukrajiny, skrývajúci sa v tuneloch pod mariupolským Azovstalom vzdali do rúk ruských síl bol zákaz prítomnosti novinárov, žiadne videá a žiadne fotky. Ukrajinci nechceli okrem vojenskej porážky utrpieť aj porážku informačnú. Napriek tomuto zákazu sa predsa len čosi málo dostalo do médií. Prikladáme prefotený záber z videa Ministerstva obrany RF.

Naše médiá tieto fotky majú a určite kvalitnejšie. Asi ich nesmú publikovať. Ukrajina má v očiach západného publika zostať bez bázne a hany, ako už-už víťaziaca strana. Ukrajina svoju porážku nikdy neprizná. Ani tú definitívnu. A nepriznajú ju ani naše médiá, dirigované informačnými imperialistami spoza Atlantiku a spoza La Manche. A keďže Kijev porážku nepotvrdí, tak vlastne žiadna porážka nebude. Bude to na večné veky hoax. Keby takto dôsledne postupoval aj Goebbels s Donitzom, nacistické Nemecko by vojnu formálne nikdy neprehralo. Darmo,-Zelenskij je zo šikovnejšieho nacistického kmeňa ako Goebbels.

Medzi tými, čo ešte zostali v podzemí a vzdajú sa asi až dnes alebo neskôr, sú desiatky tehotných ukrajinských vojačiek, väčšinou snajperiek. Zaujímavé, ako to za tie dva-tri mesiace stihli. Zaujímavé, ako tieto ženy jedným ľuďom životy brali a druhým, -svojim potomkom, ich chcú dať. Predátorské samice robia rovnako: vtáčikom-spevavcom životy berú a svojmu pokoleniu dravcov ich dávajú.

Vráťme sa ale do ríše ľudí. Ukrajinské snajperky tvrdia, že sú tehotné možno aj preto, aby nemuseli ísť z podzemia do doneckého zajateckého tábora, ale aby ich miesto toho z humanitárnych dôvodov hneď prepustili domov na územie kontrolované Kijevom.

Veliteľ bataliónov Azov Denis Prokopenko podľa poslanca Verchovnej dumy /za zakázanú pro-ruskú stranu „Za život“/, p. Kivu, – žije už dávno v Kijeve. Podarilo sa mu ujsť jedným z posledných vrtuľníkov, ktoré ešte z Mariupola do Kijeva odleteli. Z Kijeva a nie z podzemia Mariupolu vysiela teda aj svoje výzvy svetu. – Nuž, ktovie…

PS: Dnes som opäť čítal dobrý blog z archívu „cyril blog“. V novom blogu tento bloger rozoberá, prečo Fínsko a Švédsko musia vstúpiť do NATO. Skúste zmeniť tému a kliknite tam, keď chcete.

Prečo má Matovič pravdu !

12.08.2022

Matovič, ústami svojho hovorcu Hegera včera vyhlásil, že on z vlády nepôjde. Lebo on, Matovič -pod pseudonymom „OĹaNO“ VYHRAL PARLAMENTNÉ VOĽBY“. A Sulík, ktorý ho chce z vlády vyštvať, sa do parlamentu ledva dostal. Matovič má pravdu. Vyhral voľby. Našiel si medzi slovenským voličstvom dosť závistlivcov a chamtivcov, čo mu skočili na jeho videjká z [...]

Hamran-čo si to dovoľujete ?

11.08.2022

Pri počúvaní TB matovičovského policajného prezidenta Hamrana som nevychádzal z úžasu. Videl som straníckeho, proti-opozične naladeného vraj policajného prezidenta v priamom prenose. In natura. Mal som miestami dojem, že nejde o policajného ale o politického prezidenta. Hamran bez akýchkoľvek škrupulí, bez akéhokoľvek pokusu o objektívnosť a ne-politickosť svojej funkcie [...]

Zabávač Biden

11.08.2022

Ešte k včerajším zabávačom. Podľa mňa je jedným z najlepších zabávačov súčasnosti-dokonca na medzinárodnej úrovni- pán americký prezident Joe Biden. Po čase, keď sa špecialistom z jeho „informatickej ochranky“ darilo držať na uzde jeho nepopierateľný situačný humor sa nedávno opäť zaskvel. V prejave, týkajúcom sa zákonov, chystaných na odsúhlasenie [...]

Diaľnica A6 / Doprava / Kittsee-Jarovce /

Nehoda pri hraniciach so Slovenskom si vyžiadala tri životy, diaľnicu A6 uzavreli

13.08.2022 13:09

Havarovanú dodávku vezúcu vyše 20 ľudí vrátane dieťaťa viedol prevádzač. Vodič nezastavil na nariadenej kontrole, namiesto toho pridal a chcel utiecť smerom do Rakúska.

Víchrica

Vietor strhol na hudobnom festivale pri Valencii časť pódia, hlásia jednu obeť

13.08.2022 12:29

Ďalších 17 osôb sa zranilo. Traja zo zranených utrpeli vážne úrazy a 14 ďalší ľudia mali menšie zranenia.

fico, kaliňák

Fico a Kaliňák sa pre kauzu Súmrak znovu obrátili na Žilinku. Chcú, aby využil paragraf 363

13.08.2022 12:00, aktualizované: 12:52

Fico tiež kritizoval policajného prezidenta Hamrana, ktorý podľa neho kryje zločincov na NAKA.

Moskva

Odliv mozgov z Ruska je príležitosťou pre Západ. A nielen ekonomickou

13.08.2022 11:37

Bývalý analytik americkej CIA Kent Harrington sa domnieva, že Rusi v zahraničí môžu vytvoriť spoločenstvo, ktoré potom môže komunikovať s Rusmi v ich vlasti a teoreticky aj ovplyvniť ich postoje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 338
Celková čítanosť: 789746x
Priemerná čítanosť článkov: 2337x

Autor blogu

Kategórie