Založ si blog

Choré gény Maďarov či skôr Anglosasov ?

Maďarské deti majú choré gény ! Netoleranciu majú Maďari vrodenú ! Neúcta k symbolom Západu je prejavom patologického myslenia Východoeurópanov ! Takéto a podobné slogany zazneli včera a dnes v anglickej a americkej tlači. A to len preto, že Ma´dari, podobne ako my ostatní Východoeurópania sme nepristúpili a nechceme pristúpiť na falošnú, dvojtvárnu hru Anglosasov na ich akože boj s rasizmom. Na kamufláž, ktorá má zakryť skutočné stáročiami formované rasistické aktivity krajín, kde Anglosasi žijú: Anglickom počnúc, cez USA, Kanadu, Austráliu, Južnú Afriku a Novým Zélandom končiac.

Škóti, Íri, Indiáni, černosi a Latinos, Aborigini a Maurovia či Zuluovia. Indovia, Číňania či Indočíňania,- tí všetci si prešli peklom anglosaskej rasovej znášanlivosti a tolerancie. Terčové populácie útokov anglosaského rasizmu sa postupne menili. Zostávala a zostáva jediná konštanta – nepriateľský, nadraďujúci sa až rasistický vzťah Anglosasov voči Slovanom. Mimoriadne badateľný bol a čoraz viac i je najmä vražedne rasistický postoj Anglosasov voči najväčšiemu európskemu a slovanskému národu – voči Rusom.

Vzťah miestami maskovaný tolerovaním a podporou iných slovanských národov, ochotných -ako to medzi najbližšími susedmi býva, riešiť si svoje protiruské komplexy silou. Tak Anglosasi podporovali napr. Poliakov, Čechov, z času na čas Chorvátov i poloslovanských Maďarov- nie preto, lebo ich považovali za seberovných ľudí, ale iba zo zištných dôvodov,- lebo ich v boji s Rusmi považovali v aktuálnej situácii za užitočných. Rasizmus aj voči Poliakom, Maďarom a i. východoeurópskym národom sa však u Angličanov napokon vždy prejavil. Spomeňme si len na smrteľné útoky Angličanov proti Poliakom, ale aj iným Slovanom v čase „brexitu“vo Veľkej Británii.

Ak teda chcú Angličania či ich zámorský klon – Američania, kľačať na zemi akoby za trest za svoje rasistické zločiny z minulosti a rasistické predsudky v súčasnosti, mali by si kľaknúť na kolená v Budapešti, Varšave, Prahe, Bratislave, Minsku, Kijeve a najmä v Moskve -a odprosiť práve tu, vo Východnej Európe za svoj nie iba protičernošský ale aj slavofóbny, protislovanský, protivýchodoeurópsky rasizmus. Ak sa kľačaním chcú vyrovnať so svojim zlým svedomím voči černochom, -mali by to robiť doma,-tam, kde ten rasizmus páchali, pred tvárou tých, ktorým spôsobovali utrpenie. teda niekde na juhu USA, v tzv. černošských štátoch USA, v austrálskom buši, pred zápasom Angličanov s Írmi v Dubline…A nie tu vo východnej Európe. Lebo ak to Anglosasi prídu robiť sem k nám, je to z ich strany zvrhlosť. Chcú nám tým azda naznačiť, že s černochmi sme obchodovali a na plantážach využívali ich otrockú prácu my – Slovania a Východoeurópania ? Chcú svoj rýdzo anglosaský rasistický hriech zovšeobecniť aj na ostatných belochov – aj na nás Slovanov ? Aj na nás, čo sme boli Anglosasmi zotročovaní rovnako ako černosi ? A často aj v tom istom čase ?

Vidí sa mi, že táto BLM kamufláž s akousi anti-rasistickou symbolikou je iba odporný zákerný prostriedok na zamaskovanie skutočného a nanajvýš aktuálneho rasizmu Anglosasov voči Východoeurópanom, osobitne voči nám Slovanom.

Milí Anglosasi – ak vám skutočne ide o boj s rasizmom ako s všeobecným fenoménom, týkajúcim sa rasizmu voči všetkým etnikám, teda aj východoeurópskym a slovanským,- potom nech sa páči: pokľaknite a odproste Východoeurópanov za odpustenie -za to, ako ste diskriminovali našich vysťahovalcov do USA a UK či Austrálie. Pokľaknite a odproste za to, ako sa zachoval váš Chamberlain, keď nás českých a slovenských Slovanov predal za zdrap papiera germánskym fašistom. Pokľaknite a odproste za svoje rasistické kultúrne a umelecké prejavy. Za to, že ste v nás videli a vidíte iba akýchsi stockerovských „draculov“. Za to, ako diskriminačne voči Východnej Európe rozhodujete v medzinárodných organizáciách, -športové organizácie nevynímajúc /práve naopak !/.

Ak si, milí Anglosasi- pokľaknete v Prahe, Bratislave, Budapešti, Varšave, Moskve, Belehrade s týmto úmyslom a odôvodnením , – potom verte alebo nie, – nikto v hľadisku nezapíska. Ale naopak, pokľakne na kolená spolu s vami. Nie teatrálne, účelovo. Ale úprimne, spontánne a dobromyseľne. Veru tak !

Prečo má Matovič pravdu !

12.08.2022

Matovič, ústami svojho hovorcu Hegera včera vyhlásil, že on z vlády nepôjde. Lebo on, Matovič -pod pseudonymom „OĹaNO“ VYHRAL PARLAMENTNÉ VOĽBY“. A Sulík, ktorý ho chce z vlády vyštvať, sa do parlamentu ledva dostal. Matovič má pravdu. Vyhral voľby. Našiel si medzi slovenským voličstvom dosť závistlivcov a chamtivcov, čo mu skočili na jeho videjká z [...]

Hamran-čo si to dovoľujete ?

11.08.2022

Pri počúvaní TB matovičovského policajného prezidenta Hamrana som nevychádzal z úžasu. Videl som straníckeho, proti-opozične naladeného vraj policajného prezidenta v priamom prenose. In natura. Mal som miestami dojem, že nejde o policajného ale o politického prezidenta. Hamran bez akýchkoľvek škrupulí, bez akéhokoľvek pokusu o objektívnosť a ne-politickosť svojej funkcie [...]

Zabávač Biden

11.08.2022

Ešte k včerajším zabávačom. Podľa mňa je jedným z najlepších zabávačov súčasnosti-dokonca na medzinárodnej úrovni- pán americký prezident Joe Biden. Po čase, keď sa špecialistom z jeho „informatickej ochranky“ darilo držať na uzde jeho nepopierateľný situačný humor sa nedávno opäť zaskvel. V prejave, týkajúcom sa zákonov, chystaných na odsúhlasenie [...]

Diaľnica A6 / Doprava / Kittsee-Jarovce /

Nehoda pri hraniciach so Slovenskom si vyžiadala tri životy, diaľnicu A6 uzavreli

13.08.2022 13:09

Havarovanú dodávku vezúcu vyše 20 ľudí vrátane dieťaťa viedol prevádzač. Vodič nezastavil na nariadenej kontrole, namiesto toho pridal a chcel utiecť smerom do Rakúska.

Víchrica

Vietor strhol na hudobnom festivale pri Valencii časť pódia, hlásia jednu obeť

13.08.2022 12:29

Ďalších 17 osôb sa zranilo. Traja zo zranených utrpeli vážne úrazy a 14 ďalší ľudia mali menšie zranenia.

fico, kaliňák

Fico a Kaliňák sa pre kauzu Súmrak znovu obrátili na Žilinku. Chcú, aby využil paragraf 363

13.08.2022 12:00, aktualizované: 12:52

Fico tiež kritizoval policajného prezidenta Hamrana, ktorý podľa neho kryje zločincov na NAKA.

Moskva

Odliv mozgov z Ruska je príležitosťou pre Západ. A nielen ekonomickou

13.08.2022 11:37

Bývalý analytik americkej CIA Kent Harrington sa domnieva, že Rusi v zahraničí môžu vytvoriť spoločenstvo, ktoré potom môže komunikovať s Rusmi v ich vlasti a teoreticky aj ovplyvniť ich postoje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 338
Celková čítanosť: 789755x
Priemerná čítanosť článkov: 2337x

Autor blogu

Kategórie