Založ si blog

Slovákom zavreli ústa a zakryli oči, uši- a im je to jedno.

Milí spoluobčania Slováci, – poslanci od Matoviča, Sulíka, Remišovej a Kollára vám včera na ďalšie tri mesiace zavreli ústa, zapchali uši a zakryli oči,- a vám je to jedno ? Médiá to pred vami skryli, ako len mohli, a vám je to jedno ? Zrušili vám na štvrť roka demokraciu a vám je to jedno ?

Vlastne úplne jedno nie. Aspoň nie všetkým. Americkí trolovia, ktorí sa isto iste ako smradľavé ploštice pricucnú aj na tento článok, sú celí radi. Sú šťastní, že na Slovensku bude možné ďalej šíriť bludy z Kijeva, Bieleho domu a Bruselu. Aké ? Pozrite sa na prednú stranu tohto portálu a tam uvidíte jeden rusofóbny hoax za druhý, Rusi sa ekonomicky prepadajú o 15 rokov dozadu /hoax/. Ruské mozgy utekajú do Arménska /hoax/. Ruskí okupanti v Mariupole vraždia a vypaľujú /hoax/. Slovákom kvôli ruskej vojne inflácia berie dôchodky /hoax/….-Všetky takéto nezmysly by bolo možné hravo vyvrátiť – keby tu bola demokratická sloboda slova a slobodoa prejavu. Lenže nie je. Keby som tu argumentoval podľa skutočného stavu vecí, hneď by ma miestny cenzor – tzv. administrátor zoťal. Stiahol do archívu, úplne vymazal, ba možno mi aj zrušil status blogera. A ak by to neurobil, ohrozil by vlastnú profesnú a mediálnu existenciu – tzv. SBÚ /Slovenský bezpečnostný či skôr blokovací úrad/ by v krajnom prípade mohol Pravdu zablokovať ako konšpiračný a extrémistický web, ktorý šíri ruskú vojnovú propagandu. Umožnil by mu to zákon, predlžujúci do 30.septembra právo SBÚ blokovať tzv. konšpiračné weby. Ktoré to sú ? Nuž tie, o ktorých si to pár vládnych poskokov v SBÚ svojvoľne vymyslí.

A keby sa aj nič neudialo-keby SBÚ nekonal, administrátor blogov by článok ponechal tak ako sa patrí,- našlo by sa dosť zlých, agresívnych a udavačských amerických trolov /trolujúcich kvôli peniazom alebo kvôli psychickej diagnóze/, čo by pod článok v diskusii našpinili plno nadávok, urážok, príp. iba grafomanských táranín z wikipédie alebo z vlastnej studnice hlúpostí. A našli by sa aj iniciatívni pomocníci VB, udavči, čo by vyzývali administrátora zablokovať, zmazať či zakázať článok a NAKU a SIS, aby blogera zavreli do väzenia a čo najskôr verejne „popravili“.

Nedemokratická doba temna, ktorú na Slovensku žijeme, umožňuje motať sa po našich potemnených médiách kope kadejakých čudákov, duševných mrzákov a agresívnych psychopatov. Využívajú situáciu, v ktorej nie je možné citovať zdroje z Ruska, Číny, arabských a latinskoamerických štátov alebo z mediálnej alternatívy Západu. Opierajú sa o monopol „pravdy“ podľa predstáv Západu, najmä USA. Kijevské, varšavské, londýnske a washingtonské klamstvá sa sypú na hlavy Slovákov bez toho, aby dostali šancu dozvedieť sa pohľad na danú vec aj z druhej strany. Primitívne propagandistické trepiny pána Zelenského či Arestoviča preberajú „naše“ médiá tak, ako u nás v zvodkách tlačových agentúr pristáli. Neverifikované, jednostranné, lživé. Do omrzenia ich potom citujú americkí trolíci v „diskusiách“, -ale čo je zaujímavé, aj „diplomati“ z MZV SR, ako to urobil naposledy v besede na Ta3 štátny tajomník Klus. No hnus.

Schválenie zákona predlžujúceho blokovanie nežiadúcich a nepríjemných informácií pôsobí na atmosféru v SR podobne, ako keď zaklincujete v miestnosti okná i dvere. Nedovolíte čerstvému vzduchu preniknúť do vnútra a v miestnosti sa recykluje iba ten vzduch, čo tam vydychujú a vyprdkávajú prítomní. Normálni ľudia začínajú v úradne uzavretom prostredí trpieť, – no proamerickí a provládni trolácki smraďoši sú vo svojom živle. Zo všetkých otvorov tela vypúšťajú svoje exkrementy a je im dobre. Je im fajn. Nie sú to totiž normálni ľudia, čo dýchajú kyslík. Oni fungujú na dusík a metán. Im je v takejto neznesiteľnej atmosfére hej.

A do zbláznenia opakujú „veselé“ kuplety na to, ako „Blahovi konečne zavreli hubu“, ako pracovníkov „Hlavných správ“ prenasleduje NAKA a špeciálni oní pána Lipšica a spol. Demokraciu zase aspoň na tri mesiace zablokovali. Zlým ľuďom sa zase zlepšila nálada. Zistili totiž, že Slováci si už na život so zapchatými ústami a ušami a zakrytými očami zvykli. Vďaka tomto slovenskému národnému zlozvyku /- nesúhlasiť ale čušať, pasívne čakať, až sa to zlo akosi samo vytratí/ sa lotrom a vagabundom na Slovensku stále dobre žije. Bohužiaľ.

Dobrá správa pre PS, Olano a SaS

16.04.2024

Všimli ste si to ? Koalícii Smer, Hlas a SNS sa podarilo splniť predvolebný sľub o znížení cien potravín, o poklese inflácie a oživení investičnej výstavby. Dobrá správa pre Šimečku, Matoviča, Grohlinga – či nie ? Aspoň trocha útechy pre občanov pred tým, než Kamenický a spol. začnú realizovať tvrdý no nevyhnutný reštrikčný masaker…. Zatiaľ je to [...]

Jančkárová – generátor politickej nenávisti

14.04.2024

Každému súdnemu človeku, ktorý sledoval dnešný“moderátorský“ výkon Marty Jančkárovej na STV1 musí byť už jasné, prečo je potrebné spravodajské a publicistické relácie RTVS totálne prekopať, vymeniť v nich dramaturgiu a personál. Jančkárová väčšinu svojho „moderátorského“ času venovala politickej polemike s podpredsedom NRSR a poslancom [...]

Šimečka je najkrajší, najmúdrejší a najlepší hasič

14.04.2024

Dementi /toto nie je oslovenie nikoho dôležitého, toto späťvzatie článku, ktorý tu mal byť ešte do obeda no už nie je…/. Nie je pravda, že pán Šimečka je čosi ako „pyroman“. Nie je pravda, že pán Šimečka chodí do Bruselu zakladať ohníky, v ktorých majú zhorieť peniaze pre SR, – aby potom vyzýval vládu SR hasiť. Pravda je, že pán Šimečka je [...]

Petr Pavel

Pavel: Názory na zahraničnú politiku by nemali narúšať vzťahy Čechov a Slovákov

16.04.2024 15:52

Česko začiatkom marca v reakcii na postoj SR k vojne na Ukrajine odložilo česko-slovenské medzivládne konzultácie.

Juraj Blanár

Blanár nepodporí možné sankcie, ktoré by zasiahli viac občanov SR ako Irán

16.04.2024 15:29

Ministri zahraničných vecí krajín EÚ majú rokovať o možnom uvalení sankcií na Irán v súvislosti s jeho víkendovým útokom na Izrael.

Podvod

Fanúšikovia hokeja, pozor. Neznámy páchateľ ponúka na internetovom portáli falošné lístky na MS

16.04.2024 15:11

Vystupuje pod rôznymi menami, s rôznymi telefónnymi číslami a uvádza odlišné bankové účty, na ktoré žiada zaslať peniaze.

Russia Ukraine War

Chýbali rakety, zničili elektráreň. Zelenskyj sa hnevá, že Ukrajine chýba ochrana, akú dostal Izrael

16.04.2024 15:07

Volodymyr Zelenskyj sa sťažuje, že Izraelu pomohli spojenci ochrániť vzdušný priestor pred útokom Iránu, ale od neba nad Ukrajinou dávajú ruky preč.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 755
Celková čítanosť: 2809862x
Priemerná čítanosť článkov: 3722x

Autor blogu

Kategórie