Založ si blog

Slovákom zavreli ústa a zakryli oči, uši- a im je to jedno.

Milí spoluobčania Slováci, – poslanci od Matoviča, Sulíka, Remišovej a Kollára vám včera na ďalšie tri mesiace zavreli ústa, zapchali uši a zakryli oči,- a vám je to jedno ? Médiá to pred vami skryli, ako len mohli, a vám je to jedno ? Zrušili vám na štvrť roka demokraciu a vám je to jedno ?

Vlastne úplne jedno nie. Aspoň nie všetkým. Americkí trolovia, ktorí sa isto iste ako smradľavé ploštice pricucnú aj na tento článok, sú celí radi. Sú šťastní, že na Slovensku bude možné ďalej šíriť bludy z Kijeva, Bieleho domu a Bruselu. Aké ? Pozrite sa na prednú stranu tohto portálu a tam uvidíte jeden rusofóbny hoax za druhý, Rusi sa ekonomicky prepadajú o 15 rokov dozadu /hoax/. Ruské mozgy utekajú do Arménska /hoax/. Ruskí okupanti v Mariupole vraždia a vypaľujú /hoax/. Slovákom kvôli ruskej vojne inflácia berie dôchodky /hoax/….-Všetky takéto nezmysly by bolo možné hravo vyvrátiť – keby tu bola demokratická sloboda slova a slobodoa prejavu. Lenže nie je. Keby som tu argumentoval podľa skutočného stavu vecí, hneď by ma miestny cenzor – tzv. administrátor zoťal. Stiahol do archívu, úplne vymazal, ba možno mi aj zrušil status blogera. A ak by to neurobil, ohrozil by vlastnú profesnú a mediálnu existenciu – tzv. SBÚ /Slovenský bezpečnostný či skôr blokovací úrad/ by v krajnom prípade mohol Pravdu zablokovať ako konšpiračný a extrémistický web, ktorý šíri ruskú vojnovú propagandu. Umožnil by mu to zákon, predlžujúci do 30.septembra právo SBÚ blokovať tzv. konšpiračné weby. Ktoré to sú ? Nuž tie, o ktorých si to pár vládnych poskokov v SBÚ svojvoľne vymyslí.

A keby sa aj nič neudialo-keby SBÚ nekonal, administrátor blogov by článok ponechal tak ako sa patrí,- našlo by sa dosť zlých, agresívnych a udavačských amerických trolov /trolujúcich kvôli peniazom alebo kvôli psychickej diagnóze/, čo by pod článok v diskusii našpinili plno nadávok, urážok, príp. iba grafomanských táranín z wikipédie alebo z vlastnej studnice hlúpostí. A našli by sa aj iniciatívni pomocníci VB, udavči, čo by vyzývali administrátora zablokovať, zmazať či zakázať článok a NAKU a SIS, aby blogera zavreli do väzenia a čo najskôr verejne „popravili“.

Nedemokratická doba temna, ktorú na Slovensku žijeme, umožňuje motať sa po našich potemnených médiách kope kadejakých čudákov, duševných mrzákov a agresívnych psychopatov. Využívajú situáciu, v ktorej nie je možné citovať zdroje z Ruska, Číny, arabských a latinskoamerických štátov alebo z mediálnej alternatívy Západu. Opierajú sa o monopol „pravdy“ podľa predstáv Západu, najmä USA. Kijevské, varšavské, londýnske a washingtonské klamstvá sa sypú na hlavy Slovákov bez toho, aby dostali šancu dozvedieť sa pohľad na danú vec aj z druhej strany. Primitívne propagandistické trepiny pána Zelenského či Arestoviča preberajú „naše“ médiá tak, ako u nás v zvodkách tlačových agentúr pristáli. Neverifikované, jednostranné, lživé. Do omrzenia ich potom citujú americkí trolíci v „diskusiách“, -ale čo je zaujímavé, aj „diplomati“ z MZV SR, ako to urobil naposledy v besede na Ta3 štátny tajomník Klus. No hnus.

Schválenie zákona predlžujúceho blokovanie nežiadúcich a nepríjemných informácií pôsobí na atmosféru v SR podobne, ako keď zaklincujete v miestnosti okná i dvere. Nedovolíte čerstvému vzduchu preniknúť do vnútra a v miestnosti sa recykluje iba ten vzduch, čo tam vydychujú a vyprdkávajú prítomní. Normálni ľudia začínajú v úradne uzavretom prostredí trpieť, – no proamerickí a provládni trolácki smraďoši sú vo svojom živle. Zo všetkých otvorov tela vypúšťajú svoje exkrementy a je im dobre. Je im fajn. Nie sú to totiž normálni ľudia, čo dýchajú kyslík. Oni fungujú na dusík a metán. Im je v takejto neznesiteľnej atmosfére hej.

A do zbláznenia opakujú „veselé“ kuplety na to, ako „Blahovi konečne zavreli hubu“, ako pracovníkov „Hlavných správ“ prenasleduje NAKA a špeciálni oní pána Lipšica a spol. Demokraciu zase aspoň na tri mesiace zablokovali. Zlým ľuďom sa zase zlepšila nálada. Zistili totiž, že Slováci si už na život so zapchatými ústami a ušami a zakrytými očami zvykli. Vďaka tomto slovenskému národnému zlozvyku /- nesúhlasiť ale čušať, pasívne čakať, až sa to zlo akosi samo vytratí/ sa lotrom a vagabundom na Slovensku stále dobre žije. Bohužiaľ.

Mediálni vlčiaci útočia na Mečiara a Klausa: zakladateľov slovenskej a českej štátnosti

02.07.2022

Možno je to len iba falošný prejav solidarity novinárov so svojimi neschopnými a neslušnými kolegami. Možno je to iba pokus zmyť z predstaviteľov tohto čoraz rozporuplnejšieho povolania biľag zlyhania. Možno ide o snahu zakryť nedostatočnú vzdelanostnú, informačnú a áno aj morálnu pripravenosť novinárov viesť dialóg s dvoma veľkými slovenskými a českými štátnikmi, [...]

Otázky do diskusie s diskutérmi

01.07.2022

Technický blog pre pána F., diskutéra v diskusiách na tomto portále. Včera som tu uverejnil článok na istú tému. Mnoho diskutérov s ním súhlasilo, mnoho nesúhlasilo. Taký je život. Vážim si jedných i druhých, že si dali robotu, prešli nie celkom jednoduchou registráciou diskutérov a položili na papier svoje názory. Stál som im za robotu a to je pre mňa pocta. Medzi [...]

Ukrajinské marginálie

30.06.2022

Spojené ruské sily armády RF a armád DNR a LNR kontrolujú už podľa Ukrinfo viac ako 50% územia poslednej bašty Kijeva v Luganskej NR – mesta Lisičansk. GŠ OS UA dal pokyn na odsun ukrajinských jednotiek v malých skupinách, ktoré si možno ruskí pozorovatelia nevšimnú alebo nebudú smrtiacemu ruskému delostrelectvu stáť za námahu a zbytočné výdavky. Napriek tejto [...]

polícia, policajt, pes, psovod

Polícia pátra po dvojročnom chlapcovi z Lemešian, stratil sa pri Toryse

02.07.2022 15:28

Do pátracej akcie sú okrem policajtov zapojení psovodi so psami a hasičskí potápači.

Eduard Heger

Heger partnerom predstavil reformu koaličnej rady, chce viac pokoja

02.07.2022 13:52

Naďalej bude podľa neho platiť, že jej súčasťou budú koaliční lídri, pretože na nich "je to postavené".

Konasenkov Foto

Rusi „zničili“ celú ukrajinskú armádu. Ústami hovorcu

02.07.2022 10:52

Hovorca ministerstva obrany Igor Konašenkov denne hovorí o úspechoch ruskej armády. Ruskí novinári si jeho hlásenia preštudovali a našli hrubé i zábavné nezrovnalosti.

blesk, búrka

Poľsko zasiahli búrky, hlásia sedem zranených

02.07.2022 10:32

Hasiči prijali 3700 tiesňových volaní, väčšinou zo severu Poľska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 298
Celková čítanosť: 652973x
Priemerná čítanosť článkov: 2191x

Autor blogu

Kategórie