Založ si blog

Slovákom zavreli ústa a zakryli oči, uši- a im je to jedno.

Milí spoluobčania Slováci, – poslanci od Matoviča, Sulíka, Remišovej a Kollára vám včera na ďalšie tri mesiace zavreli ústa, zapchali uši a zakryli oči,- a vám je to jedno ? Médiá to pred vami skryli, ako len mohli, a vám je to jedno ? Zrušili vám na štvrť roka demokraciu a vám je to jedno ?

Vlastne úplne jedno nie. Aspoň nie všetkým. Americkí trolovia, ktorí sa isto iste ako smradľavé ploštice pricucnú aj na tento článok, sú celí radi. Sú šťastní, že na Slovensku bude možné ďalej šíriť bludy z Kijeva, Bieleho domu a Bruselu. Aké ? Pozrite sa na prednú stranu tohto portálu a tam uvidíte jeden rusofóbny hoax za druhý, Rusi sa ekonomicky prepadajú o 15 rokov dozadu /hoax/. Ruské mozgy utekajú do Arménska /hoax/. Ruskí okupanti v Mariupole vraždia a vypaľujú /hoax/. Slovákom kvôli ruskej vojne inflácia berie dôchodky /hoax/….-Všetky takéto nezmysly by bolo možné hravo vyvrátiť – keby tu bola demokratická sloboda slova a slobodoa prejavu. Lenže nie je. Keby som tu argumentoval podľa skutočného stavu vecí, hneď by ma miestny cenzor – tzv. administrátor zoťal. Stiahol do archívu, úplne vymazal, ba možno mi aj zrušil status blogera. A ak by to neurobil, ohrozil by vlastnú profesnú a mediálnu existenciu – tzv. SBÚ /Slovenský bezpečnostný či skôr blokovací úrad/ by v krajnom prípade mohol Pravdu zablokovať ako konšpiračný a extrémistický web, ktorý šíri ruskú vojnovú propagandu. Umožnil by mu to zákon, predlžujúci do 30.septembra právo SBÚ blokovať tzv. konšpiračné weby. Ktoré to sú ? Nuž tie, o ktorých si to pár vládnych poskokov v SBÚ svojvoľne vymyslí.

A keby sa aj nič neudialo-keby SBÚ nekonal, administrátor blogov by článok ponechal tak ako sa patrí,- našlo by sa dosť zlých, agresívnych a udavačských amerických trolov /trolujúcich kvôli peniazom alebo kvôli psychickej diagnóze/, čo by pod článok v diskusii našpinili plno nadávok, urážok, príp. iba grafomanských táranín z wikipédie alebo z vlastnej studnice hlúpostí. A našli by sa aj iniciatívni pomocníci VB, udavči, čo by vyzývali administrátora zablokovať, zmazať či zakázať článok a NAKU a SIS, aby blogera zavreli do väzenia a čo najskôr verejne „popravili“.

Nedemokratická doba temna, ktorú na Slovensku žijeme, umožňuje motať sa po našich potemnených médiách kope kadejakých čudákov, duševných mrzákov a agresívnych psychopatov. Využívajú situáciu, v ktorej nie je možné citovať zdroje z Ruska, Číny, arabských a latinskoamerických štátov alebo z mediálnej alternatívy Západu. Opierajú sa o monopol „pravdy“ podľa predstáv Západu, najmä USA. Kijevské, varšavské, londýnske a washingtonské klamstvá sa sypú na hlavy Slovákov bez toho, aby dostali šancu dozvedieť sa pohľad na danú vec aj z druhej strany. Primitívne propagandistické trepiny pána Zelenského či Arestoviča preberajú „naše“ médiá tak, ako u nás v zvodkách tlačových agentúr pristáli. Neverifikované, jednostranné, lživé. Do omrzenia ich potom citujú americkí trolíci v „diskusiách“, -ale čo je zaujímavé, aj „diplomati“ z MZV SR, ako to urobil naposledy v besede na Ta3 štátny tajomník Klus. No hnus.

Schválenie zákona predlžujúceho blokovanie nežiadúcich a nepríjemných informácií pôsobí na atmosféru v SR podobne, ako keď zaklincujete v miestnosti okná i dvere. Nedovolíte čerstvému vzduchu preniknúť do vnútra a v miestnosti sa recykluje iba ten vzduch, čo tam vydychujú a vyprdkávajú prítomní. Normálni ľudia začínajú v úradne uzavretom prostredí trpieť, – no proamerickí a provládni trolácki smraďoši sú vo svojom živle. Zo všetkých otvorov tela vypúšťajú svoje exkrementy a je im dobre. Je im fajn. Nie sú to totiž normálni ľudia, čo dýchajú kyslík. Oni fungujú na dusík a metán. Im je v takejto neznesiteľnej atmosfére hej.

A do zbláznenia opakujú „veselé“ kuplety na to, ako „Blahovi konečne zavreli hubu“, ako pracovníkov „Hlavných správ“ prenasleduje NAKA a špeciálni oní pána Lipšica a spol. Demokraciu zase aspoň na tri mesiace zablokovali. Zlým ľuďom sa zase zlepšila nálada. Zistili totiž, že Slováci si už na život so zapchatými ústami a ušami a zakrytými očami zvykli. Vďaka tomto slovenskému národnému zlozvyku /- nesúhlasiť ale čušať, pasívne čakať, až sa to zlo akosi samo vytratí/ sa lotrom a vagabundom na Slovensku stále dobre žije. Bohužiaľ.

Správa o stave prezidentkinej mysle

29.11.2022

Onedlho sa dozvieme, ako to s našou prezidentkou je. V akom stave má myseľ, čo sa odohráva v jej duši, v akom vnútornom svete žije. Sme zvedaví. Na verejnosť zatiaľ prenikol iba chýr, že pani prezidentka bude veľmi veľmi kritická. A to by vlastne malo znamenať, že bude veľmi veľmi sebakritická. Nuž pri klesajúcich percentách jej dôveryhodnosti sa tomu ani niet čo [...]

Strana PS je postavená na pravicovoliberál. lžiach a maskovaní za ľavicu

28.11.2022

Strana Progresívne Slovensko sa od začiatku vymedzovala ako moderná a ľavicová strana. Je to lož. Strana PS nie je moderná a pokroková, ale staromódna liberálna či skôr libertariánska strana. Je to strana, ktorá sa ideologicky orientuje na spráchnivené idey divého kapitalizmu 19.storočia. Jediné, čo je v nej „moderné“ a pokrokové, že miesto prudérnej [...]

Reklama plná černochov

26.11.2022

Na Slovensku žije už dosť veľa černochov. Viem o niektorých, ktorí tu roba v šoubiznise čiernych bačov, hrajú futbal alebo basketbal či nebodaj študujú. No viac ako na športoviskách je černochov v reklamách slovenských televízií. Černosi, žijúci na Slovensku musia byť extrémne solventní, keď sa vyskytujú v reklamách na predovšetkým drahšie, luxusnejšie výrobky. [...]

Robert Fico

Fico je formálne čistý. Pomôže mu to k navráteniu dôvery?

29.11.2022 22:00

Čo zrušenie obvinenia v kauze Súmrak znamená pre dôveru v spravodlivosť? A ako ovplyvní politické dianie v krajine?

káčer

Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať

29.11.2022 20:11

Potvrdil, že na schôdzke sa bude rokovať aj o možnom prijatí Ukrajiny do NATO.

Armáda / Vojak / Ruskí vojaci /

Do Kazachstanu ušli pred mobilizáciou nielen státisíce Rusov, ale aj miliardy rubľov

29.11.2022 18:34

Väčšina Rusov, ktorí prišli do Kazachstanu po vyhlásení mobilizácie, krajinu už aj opustila.

irán

Pri protestoch v Iráne zabili vojaci už 448 ľudí vrátane 60 detí

29.11.2022 18:19

Údaj nezahŕňa členov bezpečnostných síl, dodala organizácia Iran Human Rights.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 413
Celková čítanosť: 1076004x
Priemerná čítanosť článkov: 2605x

Autor blogu

Kategórie