Založ si blog

Otázky do diskusie s diskutérmi

Technický blog pre pána F., diskutéra v diskusiách na tomto portále. Včera som tu uverejnil článok na istú tému. Mnoho diskutérov s ním súhlasilo, mnoho nesúhlasilo. Taký je život. Vážim si jedných i druhých, že si dali robotu, prešli nie celkom jednoduchou registráciou diskutérov a položili na papier svoje názory. Stál som im za robotu a to je pre mňa pocta.

Medzi diskutérmi sa však objavilo indivíduum, ktoré sa rozhodlo vyjadriť svoju nenávisť voči mne a mojim názorom riadne tvrdými invektívami a rasistickými výrazmi. – No veď si ich len pripomeňme:

  • ruský rozviedčik,
  • užitočný idiot zo sovchozu,
  • geront.
  • prostoduchý opilec,
  • trpaslík,
  • aziat,
  • opica, čo nepozná teplú vodu,
  • Pennis…

Pekné oslovenia blogera, že ? Nie ? Nuž ak nie, tak potom prečo neboli- napriek viacerým výzvam- diskusné príspevky takého charakteru z diskusie odstránené ? Mám skúsenosť, že označiť tvrdenia pána redaktora R. za klamstvo vedie ku pozastaveniu diskutéra na mesiac a zmienka, že pani Č. je trochu tlstá vedie dokonca ku zrušeniu nielen blogu ale aj blogerskej registrácie.

Priznám sa, že napríklad blogera P. považujem za hanbu tohto portálu-nielen kvôli jeho politickým názorom /či skôr útokom/ ale aj kvôli dnešnému extrémne medveďo-fóbnemu príspevku. No označiť ho za amerického rozviedčika, užitočného idiota USA, geronta, prostoduchého opilca, trpaslíka resp. urasteného mamľasa, negra, opicu z krajiny hamburgerov či nedajbože penisa…by som si nikdy nedovolil. Možno si to všetko o ňom myslím, ale nechávam si to iba pre seba, pre výlevy v najmenšej miestnosti môjho domu. Do diskusie k jeho blogu to nenapíšem.

-Ke´d už pre nič iné nie, tak aspoň z obavy, že by mi diskusný príspevok hneď vymazali. A mali by na to plné právo. Taký je meter. Aj keď sa ten raz použije a druhý raz, ktovie prečo nie. – Ozaj, kto vie prečo ?

„Súžitie“ Bombica s Havranom na STVR – možné či nemožné ?

12.06.2024

Nebuďme ako oni. Vymeňme Machaja za niečo, čo má aspoň trochu manažérske schopnosti. Vymieňajme. No netrhajme aj s koreňmi. Bolo by mi totiž smutno za inšpiráciou, akú predstavujú múzy typu Jančkárovej, Frindta, Havrana, Makaru a pod. Keby bolo na mne, ponechal by som im priestor niekde na dvojke alebo v menej exponovanom čase. Nech vyvažujú to, čo prinesú do vysielania [...]

Matovič kritizuje Šimečkovu progresívno-liberálnu totalitu

10.06.2024

„Progresívne Slovensko musí poraziť Smer !“- Takúto protificovskú ideovú a mobilizačnú totalitu kritizoval včera pri rozbore výsledkov volieb do EP predseda hnutia Slovensko Igor Matovič. Podľa neho je takéto uvažovanie a konanie slovenských opozične naladených voličov krátkozraké a škodlivé. – Výnimočne mu musím dať za pravdu. Akékoľvek nesúrodé [...]

Víťazstvo Šimečku, ktoré Smer, Republiku a Hlas nadmieru poteší

09.06.2024

Gratulujem progresívnym liberálom k víťazstvu v eurovoľbách. Konečne sa slniečkárom podarilo vyšolíchať po sérii prehier aspoň jedno víťazstvo. Je to víťazstvo totálneho zjednotenia všetkého, čo malo progresívne ruky a liberálne nohy a čo sa takmer do posledného priaznivca objavilo pri volebných urnách. Je to víťazstvo, za ktoré liberáli z SaS a Demokratov [...]

zelenskyj, summit, švajčiarsko, ukrajina,

Zelenskyj: Keby Rusko malo záujem o mier, nebola by žiadna vojna

15.06.2024 20:45, aktualizované: 21:35

Na mierovom summite o Ukrajine vo Švajčiarsku sa zúčastňuje viac ako 90 krajín a osem medzinárodných organizácií.

francúzsko, Protest, krajná pravica

Desaťtisíce Francúzov protestovali proti krajnej pravici, môže vyhrať predčasné voľby

15.06.2024 19:53

Francúzsky prezident Macron vyhlásil predčasné voľby po neúspechu svojho centristického tábora v minulotýždňových eurovoľbách.

žilina, polícia,

Otrasný nález. V meste Rajec našli bezvládne telo novorodenca

15.06.2024 19:14, aktualizované: 20:20

Stať sa tak malo vedľa materskej škôlky.

Peter Pellegrini, inaugurácia

Bude Pellegrini nadstranícky? Bude z neho skôr Gašparovič než Kováč, hovoria odborníci. Podporu koalície ešte bude potrebovať

15.06.2024 19:00

Politológovia nepredpokladajú, že sa Pellegrini voči vláde bude vymedzovať. Podporu koalície ešte bude potrebovať pri prípadnej opätovnej kandidatúre. Môže však prekvapiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 776
Celková čítanosť: 2921424x
Priemerná čítanosť článkov: 3765x

Autor blogu

Kategórie