Založ si blog

Otázky do diskusie s diskutérmi

Technický blog pre pána F., diskutéra v diskusiách na tomto portále. Včera som tu uverejnil článok na istú tému. Mnoho diskutérov s ním súhlasilo, mnoho nesúhlasilo. Taký je život. Vážim si jedných i druhých, že si dali robotu, prešli nie celkom jednoduchou registráciou diskutérov a položili na papier svoje názory. Stál som im za robotu a to je pre mňa pocta.

Medzi diskutérmi sa však objavilo indivíduum, ktoré sa rozhodlo vyjadriť svoju nenávisť voči mne a mojim názorom riadne tvrdými invektívami a rasistickými výrazmi. – No veď si ich len pripomeňme:

  • ruský rozviedčik,
  • užitočný idiot zo sovchozu,
  • geront.
  • prostoduchý opilec,
  • trpaslík,
  • aziat,
  • opica, čo nepozná teplú vodu,
  • Pennis…

Pekné oslovenia blogera, že ? Nie ? Nuž ak nie, tak potom prečo neboli- napriek viacerým výzvam- diskusné príspevky takého charakteru z diskusie odstránené ? Mám skúsenosť, že označiť tvrdenia pána redaktora R. za klamstvo vedie ku pozastaveniu diskutéra na mesiac a zmienka, že pani Č. je trochu tlstá vedie dokonca ku zrušeniu nielen blogu ale aj blogerskej registrácie.

Priznám sa, že napríklad blogera P. považujem za hanbu tohto portálu-nielen kvôli jeho politickým názorom /či skôr útokom/ ale aj kvôli dnešnému extrémne medveďo-fóbnemu príspevku. No označiť ho za amerického rozviedčika, užitočného idiota USA, geronta, prostoduchého opilca, trpaslíka resp. urasteného mamľasa, negra, opicu z krajiny hamburgerov či nedajbože penisa…by som si nikdy nedovolil. Možno si to všetko o ňom myslím, ale nechávam si to iba pre seba, pre výlevy v najmenšej miestnosti môjho domu. Do diskusie k jeho blogu to nenapíšem.

-Ke´d už pre nič iné nie, tak aspoň z obavy, že by mi diskusný príspevok hneď vymazali. A mali by na to plné právo. Taký je meter. Aj keď sa ten raz použije a druhý raz, ktovie prečo nie. – Ozaj, kto vie prečo ?

Prečo má Matovič pravdu !

12.08.2022

Matovič, ústami svojho hovorcu Hegera včera vyhlásil, že on z vlády nepôjde. Lebo on, Matovič -pod pseudonymom „OĹaNO“ VYHRAL PARLAMENTNÉ VOĽBY“. A Sulík, ktorý ho chce z vlády vyštvať, sa do parlamentu ledva dostal. Matovič má pravdu. Vyhral voľby. Našiel si medzi slovenským voličstvom dosť závistlivcov a chamtivcov, čo mu skočili na jeho videjká z [...]

Hamran-čo si to dovoľujete ?

11.08.2022

Pri počúvaní TB matovičovského policajného prezidenta Hamrana som nevychádzal z úžasu. Videl som straníckeho, proti-opozične naladeného vraj policajného prezidenta v priamom prenose. In natura. Mal som miestami dojem, že nejde o policajného ale o politického prezidenta. Hamran bez akýchkoľvek škrupulí, bez akéhokoľvek pokusu o objektívnosť a ne-politickosť svojej funkcie [...]

Zabávač Biden

11.08.2022

Ešte k včerajším zabávačom. Podľa mňa je jedným z najlepších zabávačov súčasnosti-dokonca na medzinárodnej úrovni- pán americký prezident Joe Biden. Po čase, keď sa špecialistom z jeho „informatickej ochranky“ darilo držať na uzde jeho nepopierateľný situačný humor sa nedávno opäť zaskvel. V prejave, týkajúcom sa zákonov, chystaných na odsúhlasenie [...]

Gardské jazero

Tretina pobrežných a jazerných vôd v Taliansku je kontaminovaná

13.08.2022 14:00

Vyplýva to z najnovšieho prieskumu uskutočneného v rámci environmentálneho projektu Goletta Verde.

Diaľnica A6 / Doprava / Kittsee-Jarovce /

Nehoda pri hraniciach so Slovenskom si vyžiadala tri životy, diaľnicu A6 uzavreli

13.08.2022 13:09

Havarovanú dodávku vezúcu vyše 20 ľudí vrátane dieťaťa viedol prevádzač. Vodič nezastavil na nariadenej kontrole, namiesto toho pridal a chcel utiecť smerom do Rakúska.

Víchrica

Vietor strhol na hudobnom festivale pri Valencii časť pódia, hlásia jednu obeť

13.08.2022 12:29

Ďalších 17 osôb sa zranilo. Traja zo zranených utrpeli vážne úrazy a 14 ďalší ľudia mali menšie zranenia.

fico, kaliňák

Fico a Kaliňák sa pre kauzu Súmrak znovu obrátili na Žilinku. Chcú, aby využil paragraf 363

13.08.2022 12:00, aktualizované: 12:52

Fico tiež kritizoval policajného prezidenta Hamrana, ktorý podľa neho kryje zločincov na NAKA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 338
Celková čítanosť: 789812x
Priemerná čítanosť článkov: 2337x

Autor blogu

Kategórie