Založ si blog

Milostná predohra Borisa Kollára

Na pozadí úspešne sa vyvíjajúcej petičnej akcie na vyhlásenie referenda o predčasných voľbách minulý týždeň Boris Kollár vyhlásil, že „ak sa SaS a OĽaNO nedohodnú na pokračovaní koalície“ podá on resp. jeho hnutie Sme rodina v NRSR návrh na schválenie ústavného zákona o predčasnom ukončení tohto volebného obdobia a teda de facto návrh na koniec tejto vlády a na vypísanie nových parlamentných volieb.

Boris Kollár týmto návrhom začal akúsi milostnú predohru v rámci koalície. Predohru, akú robia hysterickí milenci. Začal vydierať svojich „milostných partnerov“.-Ak mi nezabezpečíte ešte takmer dvojročné voľkanie si na vládnych a parlamentných postoch, – rozbijem našu spoločnú rodinu, rozvediem sa. Cieľom tejto akcie nie je samozrejme to, aby 1/ zákon navrhol a v NR SR presadil , 2/ a boli predčasné voľby. Cieľom je nátlak na jeho partnerov, aby sa za každú cenu dohodli, -lebo bude zle.

Boris Kollár však začal milostnú predohru aj s opozíciou. Najmä s tou, ktorá cíti, že by v nových voľbách dosiahla dobrý výsledok a že by sa mohla po nich podieľať na vládnej moci. Boris Kollár im navyše ponúka zvodný návrh, že by vo vláde, ktorá by po nových voľbách vznikla, mohli kohabitovať aj s ním . S dobrákom, ktorý bol voči zlej minulej vláde „vždy“ kritický a „povalil“ ju, keď „už toho mal dosť“.

Boris Kollár začal milostnú predohru aj s občanmi, voličmi. Návrhom zákona o skrátení utrpenia pod touto vládou chce v prípade skutočných predčasných volieb ukradnúť slávu Smeru SD a jeho referendu. Zároveň sa chce pozaliečať opozičnému voličovi a naznačiť mu, že Sme rodina síce bola „chvíľu“ vo vláde, ale bola v nej kritická, tvrdá, zásadová – takmer „opozičná“.

Boris Kollár rozbehol svojim návrhom na event. predčasné voľby cez parlament akúsi „milostnú predohru“. Predohru, ktorá je zacielená na všetkých troch jeho politických „milostných“ partnerov: koalíciu, opozíciu i voličov – občanov SR. Boris Kollár momentálne predvádza milostnú predohru. – Predtým, než všetkých týchto svojich partnerov -ako je u tohto kanca zvykom, – poriadne oj…be.

Správa o stave prezidentkinej mysle

29.11.2022

Onedlho sa dozvieme, ako to s našou prezidentkou je. V akom stave má myseľ, čo sa odohráva v jej duši, v akom vnútornom svete žije. Sme zvedaví. Na verejnosť zatiaľ prenikol iba chýr, že pani prezidentka bude veľmi veľmi kritická. A to by vlastne malo znamenať, že bude veľmi veľmi sebakritická. Nuž pri klesajúcich percentách jej dôveryhodnosti sa tomu ani niet čo [...]

Strana PS je postavená na pravicovoliberál. lžiach a maskovaní za ľavicu

28.11.2022

Strana Progresívne Slovensko sa od začiatku vymedzovala ako moderná a ľavicová strana. Je to lož. Strana PS nie je moderná a pokroková, ale staromódna liberálna či skôr libertariánska strana. Je to strana, ktorá sa ideologicky orientuje na spráchnivené idey divého kapitalizmu 19.storočia. Jediné, čo je v nej „moderné“ a pokrokové, že miesto prudérnej [...]

Reklama plná černochov

26.11.2022

Na Slovensku žije už dosť veľa černochov. Viem o niektorých, ktorí tu roba v šoubiznise čiernych bačov, hrajú futbal alebo basketbal či nebodaj študujú. No viac ako na športoviskách je černochov v reklamách slovenských televízií. Černosi, žijúci na Slovensku musia byť extrémne solventní, keď sa vyskytujú v reklamách na predovšetkým drahšie, luxusnejšie výrobky. [...]

Robert Fico

Fico je formálne čistý. Pomôže mu to k navráteniu dôvery?

29.11.2022 22:00

Čo zrušenie obvinenia v kauze Súmrak znamená pre dôveru v spravodlivosť? A ako ovplyvní politické dianie v krajine?

káčer

Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať

29.11.2022 20:11

Potvrdil, že na schôdzke sa bude rokovať aj o možnom prijatí Ukrajiny do NATO.

Armáda / Vojak / Ruskí vojaci /

Do Kazachstanu ušli pred mobilizáciou nielen státisíce Rusov, ale aj miliardy rubľov

29.11.2022 18:34

Väčšina Rusov, ktorí prišli do Kazachstanu po vyhlásení mobilizácie, krajinu už aj opustila.

irán

Pri protestoch v Iráne zabili vojaci už 448 ľudí vrátane 60 detí

29.11.2022 18:19

Údaj nezahŕňa členov bezpečnostných síl, dodala organizácia Iran Human Rights.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 413
Celková čítanosť: 1076007x
Priemerná čítanosť článkov: 2605x

Autor blogu

Kategórie