Založ si blog

Milostná predohra Borisa Kollára

Na pozadí úspešne sa vyvíjajúcej petičnej akcie na vyhlásenie referenda o predčasných voľbách minulý týždeň Boris Kollár vyhlásil, že „ak sa SaS a OĽaNO nedohodnú na pokračovaní koalície“ podá on resp. jeho hnutie Sme rodina v NRSR návrh na schválenie ústavného zákona o predčasnom ukončení tohto volebného obdobia a teda de facto návrh na koniec tejto vlády a na vypísanie nových parlamentných volieb.

Boris Kollár týmto návrhom začal akúsi milostnú predohru v rámci koalície. Predohru, akú robia hysterickí milenci. Začal vydierať svojich „milostných partnerov“.-Ak mi nezabezpečíte ešte takmer dvojročné voľkanie si na vládnych a parlamentných postoch, – rozbijem našu spoločnú rodinu, rozvediem sa. Cieľom tejto akcie nie je samozrejme to, aby 1/ zákon navrhol a v NR SR presadil , 2/ a boli predčasné voľby. Cieľom je nátlak na jeho partnerov, aby sa za každú cenu dohodli, -lebo bude zle.

Boris Kollár však začal milostnú predohru aj s opozíciou. Najmä s tou, ktorá cíti, že by v nových voľbách dosiahla dobrý výsledok a že by sa mohla po nich podieľať na vládnej moci. Boris Kollár im navyše ponúka zvodný návrh, že by vo vláde, ktorá by po nových voľbách vznikla, mohli kohabitovať aj s ním . S dobrákom, ktorý bol voči zlej minulej vláde „vždy“ kritický a „povalil“ ju, keď „už toho mal dosť“.

Boris Kollár začal milostnú predohru aj s občanmi, voličmi. Návrhom zákona o skrátení utrpenia pod touto vládou chce v prípade skutočných predčasných volieb ukradnúť slávu Smeru SD a jeho referendu. Zároveň sa chce pozaliečať opozičnému voličovi a naznačiť mu, že Sme rodina síce bola „chvíľu“ vo vláde, ale bola v nej kritická, tvrdá, zásadová – takmer „opozičná“.

Boris Kollár rozbehol svojim návrhom na event. predčasné voľby cez parlament akúsi „milostnú predohru“. Predohru, ktorá je zacielená na všetkých troch jeho politických „milostných“ partnerov: koalíciu, opozíciu i voličov – občanov SR. Boris Kollár momentálne predvádza milostnú predohru. – Predtým, než všetkých týchto svojich partnerov -ako je u tohto kanca zvykom, – poriadne oj…be.

Prečo má Matovič pravdu !

12.08.2022

Matovič, ústami svojho hovorcu Hegera včera vyhlásil, že on z vlády nepôjde. Lebo on, Matovič -pod pseudonymom „OĹaNO“ VYHRAL PARLAMENTNÉ VOĽBY“. A Sulík, ktorý ho chce z vlády vyštvať, sa do parlamentu ledva dostal. Matovič má pravdu. Vyhral voľby. Našiel si medzi slovenským voličstvom dosť závistlivcov a chamtivcov, čo mu skočili na jeho videjká z [...]

Hamran-čo si to dovoľujete ?

11.08.2022

Pri počúvaní TB matovičovského policajného prezidenta Hamrana som nevychádzal z úžasu. Videl som straníckeho, proti-opozične naladeného vraj policajného prezidenta v priamom prenose. In natura. Mal som miestami dojem, že nejde o policajného ale o politického prezidenta. Hamran bez akýchkoľvek škrupulí, bez akéhokoľvek pokusu o objektívnosť a ne-politickosť svojej funkcie [...]

Zabávač Biden

11.08.2022

Ešte k včerajším zabávačom. Podľa mňa je jedným z najlepších zabávačov súčasnosti-dokonca na medzinárodnej úrovni- pán americký prezident Joe Biden. Po čase, keď sa špecialistom z jeho „informatickej ochranky“ darilo držať na uzde jeho nepopierateľný situačný humor sa nedávno opäť zaskvel. V prejave, týkajúcom sa zákonov, chystaných na odsúhlasenie [...]

Bratislava / Webstránka /

Bratislava má novú webstránku, doterajšia mala viaceré problémy

13.08.2022 14:48

Doterajšia bola podľa magistrátu už užívateľsky "nepríjemná" a narazila na svoj technologický limit.

MHD / Mestská hromadná doprava /

Ľudia s covidom môžu ísť na testovanie aj MHD, musia však dodržať opatrenia

13.08.2022 14:16

Za pozitívnu sa podľa vyhlášky ÚVZ považuje osoba po doručení pozitívneho výsledku RT-PCR, LAMP, antigénového testu či Point of care testu.

Gardské jazero

Tretina pobrežných a jazerných vôd v Taliansku je kontaminovaná

13.08.2022 14:00

Vyplýva to z najnovšieho prieskumu uskutočneného v rámci environmentálneho projektu Goletta Verde.

Diaľnica A6 / Doprava / Kittsee-Jarovce /

Nehoda pri hraniciach so Slovenskom si vyžiadala tri životy, diaľnicu A6 uzavreli

13.08.2022 13:09

Havarovanú dodávku vezúcu vyše 20 ľudí vrátane dieťaťa viedol prevádzač. Vodič nezastavil na nariadenej kontrole, namiesto toho pridal a chcel utiecť smerom do Rakúska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 338
Celková čítanosť: 789893x
Priemerná čítanosť článkov: 2337x

Autor blogu

Kategórie