Založ si blog

Vyvražďujú a lynčujú Putinových „kamarátov“.

Začalo to lynčovaním Putinovho kamaráta G.Schroedera. Toľko ho vláčili po médiách, až abdikoval na všetko, na čo sa abdikovať dalo a teraz -po matovičovsky povedané,- sedí kdesi v byte, šúcha nôžkami a čaká na NAKU, pardon na pracovníkov Úradu na ochranu ústavy.

Po Schroederovom lynči nasledovalo lynčovanie bývalej rakúskej ministerky zahraničia K.Kneisslovej. Tá mala totiž na svadbe v 2018 v štajerskej obci Gamlitz ako hosťa V.Putina. A nielen ako hosťa, ale aj ako niekoľkonásobného tanečníka. Kneisslovej sa za to v poslednom čase začali vyhrážať smrťou a tak bola prinútená z Rakúska zutekať.

Útek z domoviny sa nepodaril bývalému japonskému premiérovi Šinzovi Abemu. Ten dnes podľahol strelným zraneniam, spôsobeným politicky motivovaným atentátom. Bývalý japonský vojak z povolania Jamagami Tecuja na neho spáchal atentát počas predvolebného prejavu za to, že sa v minulosti chválil priateľskými vzťahmi s V.Putinom. Ex-vojak sa vraj obával, že vo svojej pro-ruskej politike bude Šinzo Abe pokračovať. -Už teda nebude…

Ktovie, kto je ešte na čiernej listine „priateľov V.V.Putina“. Kto sa má ešte obávať ? – Bush ml., Merkelová, Berlusconi, Macron, Orbán Viktor, Si Tin-pching alebo nedajbože Donald Trump ? Našťastie, u nás sa nikto, ani Fico nepochválil, že je s Putinom v osobnom vzťahu. Fico sa počas 12 rokov svojho vládnutia stretol s Putinom iba jeden-dvakrát – a aj pritom chytrácky zdôrazňoval iba čisto pracovný obchodný charakter vzájomných rokovaní. To pán Andrej Danko z SNS by sa mal mať viac na pozore. Dankov priateľ Volodin ho totiž raz predstavil Putinovi na tribúne mauzólea. A vtedy sa to stalo ! Došlo ku možno osudovému kontaktu: Putin podal Dankovi ruku a ten ju vrelo potriasol. Čo potriasol – on sa pri tom ešte aj uklonil.

Danko, Danko, – byť tebou požiadam o policajnú ochranu, zavriem sa v byte a upustím od akýchkoľvek aktivít spojených s podporou petície na vypísanie referenda.

Aký je ten Putin len rafinovaný a zákerný. Po porážke na Ukrajine /ktorá je podľa Zelenského, EU, NATO a USA viac než istá/ mu bude hroziť Medzinárodný trestný tribunál v Haagu. Putin to vie, a tak za sebou stiera stopy, likviduje svedkov. – Ale my sa oklamať nedáme- my vieme, kde je sever a odkiaľ vietor fúka. – Pozor, toto nie je žiadna lacná konšpirácia. Ani žiaden čierny humor. Je to svätá svätučká PRAVDA. Veď nie náhodou ju publikujem tu, na Pravde. Tu, kde publikujú iba pravdu a nič viac než pravdu …!

Prečo by sme nikdy nemohli žiť s Čechmi dobrovoľne v jednom spoločnom štáte

26.09.2022

Je to jednoduché. Sme hodnotovo niekde úplne inde než Česi. Pozor – nie Moravania – ale Česi ! Sme etnogeneticky a duchovne dva úplne odlišné národy,- aj keš s príbuznými jazykmi. Svedčia o tom aj výsledky posledných doplňovacích a komunálnych volieb, ktoré sa včera v ČR bilancovali. Voľby ukázali, že české myslenie je poplatné až otrockej servilnosti voči [...]

Novinári zabudli na miliónové demonštrácie proti vojne vo Vietname v USA v 60-70-tych rokoch ?

24.09.2022

Naše servilné novinárske uchá po vyhlásení čiastočnej mobilizácie záložníkov v RF neustále krútia čosi o všelijakých protestoch a vyhýbaní sa tejto povinnosti zo strany mobilizovaných Rusov. Podľa správ z našich médií to teraz v Rusku vyzerá na riadnu kovbojku. Ako vyzerá masové proti-mobilizačné a protivojnové hnutie, to si však my starší pamätáme z čias [...]

Čudáci s košíkmi zaplavili zase Cestu slobody- hľadajú ľadové dubáky…

24.09.2022

Dnes v noci bolo na Podbanskom mínus 5 stupňov. V prízemnej vrstve lesa všetko skamenelo, zamrzlo. Napriek tomu sa „firemné“ autá s bratislavskými značkami od včera roja na ceste L.Hrádok – Podbanské-Š.Pleso. A dnes ráno hríbari z Dolniakov s obrovskými košmi brázdia lesy, ktoré sa už venujú ruji, zimnému zhonu sojok a veveričiek pri zháňaní [...]

Jevgenij Prigožin / Vladimir Putin /

"Putinov kuchár" Prigožin priznal, že založil Vagnerovu skupinu

26.09.2022 10:45

Ruský oligarcha spresnil, že Vagnerovu skupinu založil v roku 2014 s cieľom vyslať bojovníkov do východoukrajinského regiónu Donbas.

náboje, zbraň, poprava

Pri streľbe v škole v ruskom Iževsku zomrelo 13 ľudí, z toho sedem detí

26.09.2022 10:44, aktualizované: 12:07

Páchateľ vyzbrojený dvoma pištoľami a veľkým množstvom munície je po smrti, údajne spáchal samovraždu.

ran 7157

Polícia bude mať nové hybridné vozidlá za takmer 40 miliónov

26.09.2022 10:16

Ministerstvo vnútra chce získať nových 760 nízko-emisných vozidiel pre Policajný zbor za necelých 40 miliónov eur s DPH. Financované budú z plánu obnovy.

Koronavírus / Covid / Ochranný oblek /

Za nedeľu pribudlo 78 prípadov nákazy koronavírusom a dve obete

26.09.2022 10:12

V nemocniciach je s ochorením COVID-19 hospitalizovaných 443 pacientov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 379
Celková čítanosť: 958692x
Priemerná čítanosť článkov: 2530x

Autor blogu

Kategórie