Založ si blog

Vyvražďujú a lynčujú Putinových „kamarátov“.

Začalo to lynčovaním Putinovho kamaráta G.Schroedera. Toľko ho vláčili po médiách, až abdikoval na všetko, na čo sa abdikovať dalo a teraz -po matovičovsky povedané,- sedí kdesi v byte, šúcha nôžkami a čaká na NAKU, pardon na pracovníkov Úradu na ochranu ústavy.

Po Schroederovom lynči nasledovalo lynčovanie bývalej rakúskej ministerky zahraničia K.Kneisslovej. Tá mala totiž na svadbe v 2018 v štajerskej obci Gamlitz ako hosťa V.Putina. A nielen ako hosťa, ale aj ako niekoľkonásobného tanečníka. Kneisslovej sa za to v poslednom čase začali vyhrážať smrťou a tak bola prinútená z Rakúska zutekať.

Útek z domoviny sa nepodaril bývalému japonskému premiérovi Šinzovi Abemu. Ten dnes podľahol strelným zraneniam, spôsobeným politicky motivovaným atentátom. Bývalý japonský vojak z povolania Jamagami Tecuja na neho spáchal atentát počas predvolebného prejavu za to, že sa v minulosti chválil priateľskými vzťahmi s V.Putinom. Ex-vojak sa vraj obával, že vo svojej pro-ruskej politike bude Šinzo Abe pokračovať. -Už teda nebude…

Ktovie, kto je ešte na čiernej listine „priateľov V.V.Putina“. Kto sa má ešte obávať ? – Bush ml., Merkelová, Berlusconi, Macron, Orbán Viktor, Si Tin-pching alebo nedajbože Donald Trump ? Našťastie, u nás sa nikto, ani Fico nepochválil, že je s Putinom v osobnom vzťahu. Fico sa počas 12 rokov svojho vládnutia stretol s Putinom iba jeden-dvakrát – a aj pritom chytrácky zdôrazňoval iba čisto pracovný obchodný charakter vzájomných rokovaní. To pán Andrej Danko z SNS by sa mal mať viac na pozore. Dankov priateľ Volodin ho totiž raz predstavil Putinovi na tribúne mauzólea. A vtedy sa to stalo ! Došlo ku možno osudovému kontaktu: Putin podal Dankovi ruku a ten ju vrelo potriasol. Čo potriasol – on sa pri tom ešte aj uklonil.

Danko, Danko, – byť tebou požiadam o policajnú ochranu, zavriem sa v byte a upustím od akýchkoľvek aktivít spojených s podporou petície na vypísanie referenda.

Aký je ten Putin len rafinovaný a zákerný. Po porážke na Ukrajine /ktorá je podľa Zelenského, EU, NATO a USA viac než istá/ mu bude hroziť Medzinárodný trestný tribunál v Haagu. Putin to vie, a tak za sebou stiera stopy, likviduje svedkov. – Ale my sa oklamať nedáme- my vieme, kde je sever a odkiaľ vietor fúka. – Pozor, toto nie je žiadna lacná konšpirácia. Ani žiaden čierny humor. Je to svätá svätučká PRAVDA. Veď nie náhodou ju publikujem tu, na Pravde. Tu, kde publikujú iba pravdu a nič viac než pravdu …!

Názoroví oponenti opozície nie sú potrební ?

30.11.2023

Dnes po obede vysielal SRo nechutne nevyváženú „diskusiu“ dvoch „expertov“ na tému hypotekárnych úverov. Obaja hovorili v podstate to isté – Ficova vláda zbytočne míňa peniaze, dáva ich /zatiaľ nie ešte úplne zbedačenej / strednej triede Slovákov a ich rodinám, miesto toho aby šetrila, konsolidovala t.j. aby tieto peniaze poslala finančným [...]

Pozor,- plyn !

29.11.2023

Staré štruktúry z čias minulej vlády tu ešte stále riadne smrdia. Nielen v polícii ale takmer v každom rezorte. Najnovšie riadne zasmradli v rezorte hospodárstva. Konkrétne v URSO. Skôr, než vedenie URSO stihla ministerka Saková vymeniť, vyparatilo Slovákom poriadne chrapúnstvo. V štýle „po nás potopa“ verejne ohlásilo možné drastické zvýšenie cien plynu pre [...]

Pán „politológ“ Štefančík, prečo klamete ?

28.11.2023

Je neuveriteľné, ako môže človek s titulmi pred menom i za menom s ľahkosťou motýlieho letu šíriť po médiách všakovaké nepravdy, vulgo klamstvá. Spomedzi množstva takýchto klamstiev vyberám aspoň jedno. To najnovšie, čo na spravodajskom kanále JOJ24 vyriekol pán Štefančík dnes. Podľa pána Štefančíka sa súčasná vládna koalícia v parlamente zaoberá vecami, čo [...]

SR Banská Bystrica Donovaly Počasie Sneh BBX

Horské priechody Donovaly a Šturec uzavreli pre nákladnú dopravu

30.11.2023 19:09

Všetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území SR sú zjazdné.

kamióny, kolóny, hranice, vyšný komárnik, barwinek

Kolóna na východnej hranici má asi 20 kilometrov, samosprávy sa obávajú odpadu od kamionistov

30.11.2023 18:33

Kolóny kamiónov na východnej hranici sa tvoria v dôsledku protestnej blokády poľsko-ukrajinských hraničných priechodov poľskými dopravcami.

Jana Černochová, robert kaliňák

Kaliňák poďakoval Česku za velenie v brigáde NATO na Lešti, vznikla v reakcii na ruskú inváziu na Ukrajinu

30.11.2023 18:20

Šéf slovenskej obrany ocenil český príspevok k ochrane slovenského vzdušného priestoru.

ZŠ Budatínska

Ďalší dramatický incident na škole: Chlapec chcel vyskočiť z okna, zabránili mu v tom spolužiaci

30.11.2023 17:55

Riaditeľka školy vyzdvihla najmä prístup žiakov, ktorí okamžite dali najavo, že im na spolužiakovi záleží.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 651
Celková čítanosť: 2431678x
Priemerná čítanosť článkov: 3735x

Autor blogu

Kategórie