Založ si blog

Neuveriteľná udalosť na CNN !

Včera s v živom vysielaní americkej televíznej stanice CNN stala neuveriteľná vec. V debate, moderovanej Piercom Morgannom vystúpila aj konzervatívna politická analytička a žurnalistka Ann Coulterová. Od začiatku šokovala ostatných účastníkov besedy pozoruhodnými vyjadreniami. Prehlásila, že nechce obhajovať Putina, ale jeho súčasné správanie považuje za pochopiteľné – vzhľadom na dlhé obdobie ponižovania Ruska a nerešpektovanie jeho záujmov.

Podľa A.C. by sa mal Západ znepokojovať svojimi vlastnými problémami a neangažovať sa až tak extrémne hlboko v problémoch Ukrajiny. Prečo majú problémy vo vzťahoch Ukrajiny a Ruska až tak fatálne znepokojovať Britov a Američanov ?

Pri analýze príčin vojnových udalostí na Ukrajine A.C. možno menej informovaných televíznych divákov upozornila, že Ukrajina bola po stáročia historickou súčasťou a sférou záujmov Ruského impéria. -A to napriek tomu, že Západ sa rovnako po stáročia snažil tento fakt zmeniť. Na záver A.C. pridala konštatovanie, že v súčasnosti nemajú aktivity NATO i samotná existencia NATO -najmä po rozpade ZSSR, žiadne opodstatnenie.

A.C. nevidí pre USA úžitok v tom, aby Amerika podporovala Ukrajinu za každú cenu. Iná vec by podľa nej bola, keby Putin napadol nejaký americký Pearl Harbour. No to Putin neurobil a nerobí. Neútočí ani na USA a ani na Veľkú Britániu. Treba preto stlmiť vášne a sústrediť sa na vlastné americké problémy.

-Spisovateľka, analytička a komentátorka Ann Coulterová je známa svojimi šokujúcimi vyjadreniami ladenými proti demokraticko-liberálnym slniečkárom. Na tom nie je nič nové. Nové je, že dostala priestor v CNN. Jej zaujímavé slová nezazvučali na pro-republikánskych Fox News, lež na pro-demokratických CNN. Že by sa čosi začalo meniť už aj v samotnom tábore vo vzťahu k Rusku tradične čulých demokratov ?

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

Mi-8, ukrajinský vrtuľník, vojna na Ukrajine, bojová operácia, Kyjev, vojaci,

Moskva sa nepoteší: Zhabané ruské aktíva zaplatia zbrane a rekonštrukciu Ukrajiny, Slovensko súhlasilo

21.05.2024 15:05

Na zbrane by malo poputovať až deväťdesiat percent výnosov zo zmrazených ruských aktív.

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876393x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie