Založ si blog

Neuveriteľná udalosť na CNN !

Včera s v živom vysielaní americkej televíznej stanice CNN stala neuveriteľná vec. V debate, moderovanej Piercom Morgannom vystúpila aj konzervatívna politická analytička a žurnalistka Ann Coulterová. Od začiatku šokovala ostatných účastníkov besedy pozoruhodnými vyjadreniami. Prehlásila, že nechce obhajovať Putina, ale jeho súčasné správanie považuje za pochopiteľné – vzhľadom na dlhé obdobie ponižovania Ruska a nerešpektovanie jeho záujmov.

Podľa A.C. by sa mal Západ znepokojovať svojimi vlastnými problémami a neangažovať sa až tak extrémne hlboko v problémoch Ukrajiny. Prečo majú problémy vo vzťahoch Ukrajiny a Ruska až tak fatálne znepokojovať Britov a Američanov ?

Pri analýze príčin vojnových udalostí na Ukrajine A.C. možno menej informovaných televíznych divákov upozornila, že Ukrajina bola po stáročia historickou súčasťou a sférou záujmov Ruského impéria. -A to napriek tomu, že Západ sa rovnako po stáročia snažil tento fakt zmeniť. Na záver A.C. pridala konštatovanie, že v súčasnosti nemajú aktivity NATO i samotná existencia NATO -najmä po rozpade ZSSR, žiadne opodstatnenie.

A.C. nevidí pre USA úžitok v tom, aby Amerika podporovala Ukrajinu za každú cenu. Iná vec by podľa nej bola, keby Putin napadol nejaký americký Pearl Harbour. No to Putin neurobil a nerobí. Neútočí ani na USA a ani na Veľkú Britániu. Treba preto stlmiť vášne a sústrediť sa na vlastné americké problémy.

-Spisovateľka, analytička a komentátorka Ann Coulterová je známa svojimi šokujúcimi vyjadreniami ladenými proti demokraticko-liberálnym slniečkárom. Na tom nie je nič nové. Nové je, že dostala priestor v CNN. Jej zaujímavé slová nezazvučali na pro-republikánskych Fox News, lež na pro-demokratických CNN. Že by sa čosi začalo meniť už aj v samotnom tábore vo vzťahu k Rusku tradične čulých demokratov ?

Novinári zabudli na miliónové demonštrácie proti vojne vo Vietname v USA v 60-70-tych rokoch ?

24.09.2022

Naše servilné novinárske uchá po vyhlásení čiastočnej mobilizácie záložníkov v RF neustále krútia čosi o všelijakých protestoch a vyhýbaní sa tejto povinnosti zo strany mobilizovaných Rusov. Podľa správ z našich médií to teraz v Rusku vyzerá na riadnu kovbojku. Ako vyzerá masové proti-mobilizačné a protivojnové hnutie, to si však my starší pamätáme z čias [...]

Čudáci s košíkmi zaplavili zase Cestu slobody- hľadajú ľadové dubáky…

24.09.2022

Dnes v noci bolo na Podbanskom mínus 5 stupňov. V prízemnej vrstve lesa všetko skamenelo, zamrzlo. Napriek tomu sa „firemné“ autá s bratislavskými značkami od včera roja na ceste L.Hrádok – Podbanské-Š.Pleso. A dnes ráno hríbari z Dolniakov s obrovskými košmi brázdia lesy, ktoré sa už venujú ruji, zimnému zhonu sojok a veveričiek pri zháňaní [...]

Verejná otázka pánovi Pellegrinimu

21.09.2022

Pán Pellegrini,- prepáčte, že to robím takto verejne, -ale politika je vraj vec verejná,-a tak som si to dovolil takto. Na verejnosti. Pán Pellegrini, včera ste mali absenciu na najväčšom opozičnom podujatí, aké sa v Bratislave v poslednom čase uskutočnilo. Počul som vaše ospravedlnenie v televízií ešte pred opozičným mítingom. Povedali ste, že vašim voličom na prvej [...]

Jevgenij Prigožin / Vladimir Putin /

"Putinov kuchár" Prigožin priznal, že založil Vagnerovu skupinu

26.09.2022 10:45

Ruský oligarcha spresnil, že Vagnerovu skupinu založil v roku 2014 s cieľom vyslať bojovníkov do východoukrajinského regiónu Donbas.

náboje, zbraň, poprava

Pri streľbe v škole v ruskom Iževsku zomrelo deväť ľudí

26.09.2022 10:44

Pri streľbe v škole v ruskom Iževsku zomrelo v pondelok ráno najmenej deväť ľudí a ďalších 20 bolo zranených.

ran 7157

Polícia bude mať nové hybridné vozidlá za takmer 40 miliónov

26.09.2022 10:16

Ministerstvo vnútra chce získať nových 760 nízko-emisných vozidiel pre Policajný zbor za necelých 40 miliónov eur s DPH. Financované budú z plánu obnovy.

Koronavírus / Covid / Ochranný oblek /

Za nedeľu pribudlo 78 prípadov nákazy koronavírusom a dve obete

26.09.2022 10:12

V nemocniciach je s ochorením COVID-19 hospitalizovaných 443 pacientov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 378
Celková čítanosť: 958280x
Priemerná čítanosť článkov: 2535x

Autor blogu

Kategórie