Rusi realizujú ostré streľby pri nórskych brehoch.
30. júla 2022 20:01,
Prečítané 1 852x,
dedic,
Nezaradené
Nórska rádiotelevízia NRK oznámila, že námorné sily Ruskej federácie uskutočňujú v týchto dňoch námorné cvičenie tesne vedľa 12 míľovej pobrežnej nórskej zóny. Cvičenie ruských námorníkov je spojené s ostrou streľbou. Miestne a časovo sa prekrýva s námorných cvičením Nórska a NATO v tejto oblasti.
NRK zdôraznila, že Rusi svojim cvičením a ostrými streľbami neporušujú nijaké medzinárodné normy a zvyklosti. Obmedzujú však pohyb lodí NATO pri ich cvičení -a samozrejme obmedzujú aj ekonomické aktivity nórskych rybárov a naftárov.
Taký je už dnešný svet. Ty zabrnkáš po nose mne a ja zase tebe. -Len aby to zostalo iba pri brnkaní a nedošlo k niečomu silnejšiemu…
11.06.2026
Naše médiá veľmi často zabúdajú na dôležité informácie a nahrádzajú ich nedôležitým bulvárom. Príkladom je informačný balast okolo nominovania dr. Radačovského a p. Kmeca na posty veľvyslancov. U dr. Radačovského sa omieľajú dve bulvárne polopravdy. Po prvé, vraj mal čosi spoločné s drogami a bol za to súdený. – Áno, bol súdený ale nie odsúdený. [...]
10.06.2026
Opozícia sa kompletne zmatovičovatela. To čo predvádza v NRSR a v médiách, to sú len trápne cirkusové čísla na tie isté témy. Nuda. Odvolávanie ministrov, odvolávanie premiéra, odvolávanie podpredsedu parlamentu. Naposledy s trápnym výsledkom 44 prítomných opozičných poslancov zo 72 možných. Dokonca už aj 40% opozičných poslancov toto cirkusové číslo samo [...]
06.06.2026
Neviem, iba sa pýtam. Lebo prvé žeravé uhlíky vojny tu už sú. Progresívni liberáli alias slniečkári vo svojich straníckych novinách ich rozdúchavajú ako vedia. Príkladom sú články v dnešných aktualitách .sk. Napríklad ten, čo napísali pán Paulovič a pani Vatrálová. V článku sa oslavuje dvojica malých slniečkárskych kramárov, ktorí do svojej kutice na [...]
Celá debata | RSS tejto debaty