Založ si blog

Nacisti včera a dnes

Nacisti včerajška robili hrozné veci. Najmä na Židoch a Slovanoch. Robili ich prevažne cudzími rukami-rukami slovanských a občas aj židovských zradcov a chorých sadistov, ktorí za žold či malé výhody zabíjali vlastných súkmeňovcov.

V tomto sa nacisti ani dnes nezmenili-západní dobyvatelia ani dnes nemajú problém nájsť si medzi Slovanmi úchylov, čo za žold dokážu nivočiť iných Slovanov-

Nacisti včerajška kládli míny, kde mohli. Mínové polia však v centrách obývaných miest nerobili. Nacisti dneška zamínovávajú najmä úplné centrá miest a menia hlavné ulice na mínové polia.

Nacisti včerajška bombardovali, čo mohli. Zajatecké tábory, v ktorých boli ich zajatí vojaci, však nebombardovali. Nacisti dneška nemajú problém zbombardovať aj budovy s vlastnými zajatcami, -lebo ich považujú za zbabelých zradcov a zdroj nebezpečných svedectiev pre nepriateľa.

Nacisti včerajška sa vyhýbali použitiu kostolov na umiestnenie delostreleckých batérií. Nacisti dneška nemajú problém umiestniť delá, raketomety, mínomety nielen do „živých“ kostolov, alebo do synagóg, ba ani do nákupných centier, škôlok a škôl.

Nacisti včerajška bojovali relatívne férovo v poli. Velili im poľní maršali. Nacisti dneška bojujú zo zálohy, od chrbta, ako teroristi ako banditi. Velia im bývalí komici, transvestiti, narkomani.

Nacisti včerajška bojovali za životný priestor pre seba a svojich potomkov. Nacisti dneška vybojúvajú černozem pre cudzích majiteľov.

Nacistov včerajška nenávidel celý demokratický svet a pomáhal ako mohol, aby boli porazení. Nacistov dneška tento svet zbožňuje a všemožne podporuje.

Svet sa jednoducho zmenil. Globalizovaný nacizmus sa nekašle. Dnes mu patrí „Europa“, zajtra by rád, aby mu patril „die ganze Welt“…

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Zo Slovenska mizne korupcia !!!

31.01.2023

Neveríte ? Nech sa páči pozrieť si rebríček krajín sveta, zhotovený Sorosovou mimovládkou Transparency International. Kto tieto údaje za SR poskytol ? Nuž slovenská pobočka Transparency International /TI/. Na základe čoho ? Údajov z OČTK, zo súdov, zo štátnych inštitúcií ? Nie ? Údajov zo sociologických prieskumov verejnej mienky ? Nie. – TI získala údaje z [...]

Lasica mal tu a tam aj pravdu..

30.01.2023

Milan Lasica raz pri spomienkach na nemenovaného významného Slováka zhodnotil jeho tvorbu z posledných rokov života slovami /parafrázujem/ : Sú ľudia, ktorým genialitu vzal ich príliš dlhý život. Keby žili kratšie a netvorili tak dlho, príp. ešte aj na staré kolená nepolitizovali, boli by sa do histórie zapísali oveľa viac ako takto. Múdra myšlienka – v Lasicovom [...]

Progresívne Slovensko Šimečka

Hnutie Progresívne Slovensko pôjde do volieb samostatne

01.02.2023 12:25

Šéf hnutia Michal Šimečka chce, aby bolo PS samostatne ako liberálna strana súčasťou férovej súťaže strán.

Mestská poliklinika Trnava

Zomrel im lekár a pacientom zostáva už len čakať. Počet zdravotníkov v dôchodkovom veku nebezpečne rastie

01.02.2023 11:50

Na problémy so starnutím lekárov sa poukazuje roky. Pomôcť má aj kompletná reforma ambulantného sektora.

Markéta Pekarová Adamová

Predsedníčka českej snemovne telefonovala na Taiwan, v marci tam vycestuje

01.02.2023 11:15

Markéta Pekarová Adamová sa prostredníctvom videohovoru spojila s ministrom zahraničných vecí Taiwanu Wu Čao-siem.

budaj

Našli Budajov podpis pre ŠtB, zaviazal sa oznamovať 'protispoločenskú činnosť'

01.02.2023 10:27, aktualizované: 11:45

Pri práci na dokumente pre RTVS našiel český historik dokument s podpisom Jána Budaja, v ktorom sa zaviazal spolupracovať s ŠtB.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 1246163x
Priemerná čítanosť článkov: 2646x

Autor blogu

Kategórie