Založ si blog

Nacisti včera a dnes

Nacisti včerajška robili hrozné veci. Najmä na Židoch a Slovanoch. Robili ich prevažne cudzími rukami-rukami slovanských a občas aj židovských zradcov a chorých sadistov, ktorí za žold či malé výhody zabíjali vlastných súkmeňovcov.

V tomto sa nacisti ani dnes nezmenili-západní dobyvatelia ani dnes nemajú problém nájsť si medzi Slovanmi úchylov, čo za žold dokážu nivočiť iných Slovanov-

Nacisti včerajška kládli míny, kde mohli. Mínové polia však v centrách obývaných miest nerobili. Nacisti dneška zamínovávajú najmä úplné centrá miest a menia hlavné ulice na mínové polia.

Nacisti včerajška bombardovali, čo mohli. Zajatecké tábory, v ktorých boli ich zajatí vojaci, však nebombardovali. Nacisti dneška nemajú problém zbombardovať aj budovy s vlastnými zajatcami, -lebo ich považujú za zbabelých zradcov a zdroj nebezpečných svedectiev pre nepriateľa.

Nacisti včerajška sa vyhýbali použitiu kostolov na umiestnenie delostreleckých batérií. Nacisti dneška nemajú problém umiestniť delá, raketomety, mínomety nielen do „živých“ kostolov, alebo do synagóg, ba ani do nákupných centier, škôlok a škôl.

Nacisti včerajška bojovali relatívne férovo v poli. Velili im poľní maršali. Nacisti dneška bojujú zo zálohy, od chrbta, ako teroristi ako banditi. Velia im bývalí komici, transvestiti, narkomani.

Nacisti včerajška bojovali za životný priestor pre seba a svojich potomkov. Nacisti dneška vybojúvajú černozem pre cudzích majiteľov.

Nacistov včerajška nenávidel celý demokratický svet a pomáhal ako mohol, aby boli porazení. Nacistov dneška tento svet zbožňuje a všemožne podporuje.

Svet sa jednoducho zmenil. Globalizovaný nacizmus sa nekašle. Dnes mu patrí „Europa“, zajtra by rád, aby mu patril „die ganze Welt“…

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Zelenského volebné obdobie vypršalo, ruská propaganda ide na plné obrátky

21.05.2024 12:40

Je vojna, voľby nemožno usporiadať a drvivá väčšina ukrajinského obyvateľstva si to dobre uvedomuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876336x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie