Založ si blog

Prečo má Matovič pravdu !

Matovič, ústami svojho hovorcu Hegera včera vyhlásil, že on z vlády nepôjde. Lebo on, Matovič -pod pseudonymom „OĹaNO“ VYHRAL PARLAMENTNÉ VOĽBY“. A Sulík, ktorý ho chce z vlády vyštvať, sa do parlamentu ledva dostal.

Matovič má pravdu. Vyhral voľby. Našiel si medzi slovenským voličstvom dosť závistlivcov a chamtivcov, čo mu skočili na jeho videjká z francúzskej riviéry. Našiel si medzi našimi spoluobčanmi dosť chmuľov, čo mu uverili, že po odchode „zlodeja Fica“ tu budeme mať každý mesiac 2-3 miliardy eur v štátnom rozpočte navyše. Našiel si dosť obyvateľov z osád, ktorí si mysleli, že im štát pod jeho vedením do roka postaví také isté domy ako majú gádžovia. A našiel si dosť zlomyseľných agresívnych ľudí, čo sa tešili, že pod jeho taktovkou polícia v okovách vytiahne z nejakého luxusného hniezda, z nejakej vily toho hnusného Blahu, ešte hnusnejšieho Kaliňáka a toho najhnusnejšieho hranola, – ryšavého Fica. Prípadne aj niektorú z jeho aktuálnych troškových.

Táto podarená voličská partička si na Slovensku za pomoci kadejakých mediálnych prostitútok, jednej ambasády a pána kvázi-chytrého Sulíka zvolila a na čelo vlády postavila možno zdravého, možno aj trochu nemocného Matoviča. /Veď kto z nás je úplne zdravý ?/ A tak ho tu máme. Podľa krivičov práva z Ústavného súdu ho tu máme na 4 roky nepodmienečne a bez možnosti predčasného prepustenia. Žiadne referendum, žiadna nedôvera v parlamente-máme ho tu, lebo si ho tu najväčšia časť slovenských chmuľovoličov vybrala. Aj za nás a aj pre nás. A basta !

Slováci, máte, čo ste si vo februári 2020, už pomaly pred dva a pol rokom zvolili. Matoviča ste si vymodlili, Matoviča tu budete mať ešte jeden a pol roka. A basta.

Matovič je možno zdravý, možno ani celkom nie. Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit. Ale aj keby bol chorý, mohol by mať v mnohom pravdu. Ve´d aj ľudia v nemocniciach neklamú od rána do večera. Tobôž potom tí, čo sú ešte iba v ambulantnej starostlivosti. Pravdu môže mať a aj má aj Matovič.

A má ju ešte v jednej veci: že totiž za úsilím jeho úhlavného priateľa /pred voľbami/ a úhlavného nepriateľa /po voľbách/ v jednej osobe-za snahou Sulíka o jeho odvolanie nie sú žiadne vecné dôvody, ale iba veci čisto osobné. osobná nenávisť, živená podľa Matoviča /ako inak/ „mafiou v pozadí“. Nuž Matovič má pravdu. „Nekonfliktný“ Sulík síce prijal do svojich radov zopár bezdomovcov /Kolíková, Valášek, Krupa…/ ale z jeho starej zakladateľskej sas-kárskej gardy mu už veľa neostalo. Nemám čas ich tu vymenovávať, naklikajte si ich mená na stránkach minulých a súčasnej NRSR a europarlamentu. Megaloman Sulík tvrdí, že megaloman Matovič je nebezpečie pre SR. Vraj nielen svojou povahou, ale aj svojimi“bláznivými“ nápadmi. Ibaže o Matovičovej „povahe“ vie Sulík už takmer 15 rokov. A Matovičove „bláznivé nápady“ vedel a vie Sulík kedykoľvek v parlamente alebo vo vláde úspešne zablokovať. Na to, aby Sulík Matoviča hamoval, musel by byť ale na tom istom voze ako on. Teraz, keď Sulík z „Matovičovho rebrináka“ zlezie, už ho nezahamuje. Nanajvýš mu bude môcť pred kolesá skaly hádzať,-alebo ich aspoň s nadávkami hádzať za ním…Ako nevychovaný osadník…

Matovič má pravdu, keď Slovákom odkazuje: Vyhrali ste mi voľby,- tak trpte ! Matovič má pravdu,-rozhodli ste sa podporiť so svojimi koaličnými stranami moju vládu, tak trpte. A ja dodávam: a učte sa na vlastných chybách. Zmúdrite. Máte na to ešte jeden a pol roka.

-Prečo mi ale čosi našepkáva, že „slováčikovia“ zase, ani po tomto matovičovsko-sulíkovskom“ utrpení nezmúdrejú ? Prečo si pri pohľade na vás milí rodáci, na vašu intelektuálnu elitu, na vaše médiá a na vaše panelákové, valalové a krčmové spoločenstvá myslím, že si pri najbližších voľbách zase vyberiete do vlády nejakého matoviča číslo 2 a k nemu sulíka číslo 2, 3, 4…Prečo si myslím, že ani v nastávajúcich voľbách nebudete voliť podľa svojich vlastných skúseností a poznatkov, ale podľa televízie Markíza, podľa kaviarne, ovplyvňujúcej neskúsenú mládež, – a najmä podľa hlasu svojej vlastnej chamtivosti, krvilačnosti a naivity ? Prečo si myslím, že to tu budete zliepať zase z tragikomickej SaS, čisto marketingového PS, euroatlantického mníšskeho pseudo-kresťanského KDH a do partičky si v najhoršom prípade pribalíte Petríčka-cukríčka, alebo parlamentnú zmes z pozostatkov de-matovičovanej OĽaNO. okorenenej štipkou kisko-remišovcov a druckero-hlinovcov ?

Matovič má pravdu. „Slováčikom“ najviac vyhovuje človiečik ako je Matovič, Katovič, Vatovič. A vyhovuje to aj jednej ambasáde, čo to tu manažuje. – Hlavne, aby na konci dňa vládol na Slovensku taký či onaký NATO-vič.

PS: Ďakujem tým, veď oni vedia korým, za to že mi tento blog po minútových intervaloch fungovania a prerušovania internetu dovolili dopísať.

PS2: Verte, milí rodáci, že najväčším slovenským démonom nie je t.č. Matovič, – ale démoni vo vás. Démoni závisti a nenávisti. Chcete poraziť matovičizmus raz a navždy ? – Potom zabojujte sami so sebou. – Myslím to v dobrom. Fakt.

Novinári zabudli na miliónové demonštrácie proti vojne vo Vietname v USA v 60-70-tych rokoch ?

24.09.2022

Naše servilné novinárske uchá po vyhlásení čiastočnej mobilizácie záložníkov v RF neustále krútia čosi o všelijakých protestoch a vyhýbaní sa tejto povinnosti zo strany mobilizovaných Rusov. Podľa správ z našich médií to teraz v Rusku vyzerá na riadnu kovbojku. Ako vyzerá masové proti-mobilizačné a protivojnové hnutie, to si však my starší pamätáme z čias [...]

Čudáci s košíkmi zaplavili zase Cestu slobody- hľadajú ľadové dubáky…

24.09.2022

Dnes v noci bolo na Podbanskom mínus 5 stupňov. V prízemnej vrstve lesa všetko skamenelo, zamrzlo. Napriek tomu sa „firemné“ autá s bratislavskými značkami od včera roja na ceste L.Hrádok – Podbanské-Š.Pleso. A dnes ráno hríbari z Dolniakov s obrovskými košmi brázdia lesy, ktoré sa už venujú ruji, zimnému zhonu sojok a veveričiek pri zháňaní [...]

Verejná otázka pánovi Pellegrinimu

21.09.2022

Pán Pellegrini,- prepáčte, že to robím takto verejne, -ale politika je vraj vec verejná,-a tak som si to dovolil takto. Na verejnosti. Pán Pellegrini, včera ste mali absenciu na najväčšom opozičnom podujatí, aké sa v Bratislave v poslednom čase uskutočnilo. Počul som vaše ospravedlnenie v televízií ešte pred opozičným mítingom. Povedali ste, že vašim voličom na prvej [...]

Koronavírus / Covid / Ochranný oblek /

Za nedeľu pribudlo 78 prípadov nákazy koronavírusom a dve obete

26.09.2022 10:12

V nemocniciach je s ochorením COVID-19 hospitalizovaných 443 pacientov.

orbán

Orbánov Fidesz sa chce spýtať Maďarov, čo so sankciami proti Rusku

26.09.2022 06:44

Orbánova strana Fidesz chce medzi obyvateľmi Maďarska vykonať "národnú konzultáciu" ohľadom sankcií.

Joe Biden

Ak Rusi použijú jadrové zbrane, budú čeliť katastrofickým následkom, pohrozili USA

26.09.2022 06:42

Washington Moskve neverejne "podrobnejšie vysvetlil, čo presne to bude znamenať".

Andrej Babiš

Expert: Pre Babiša je to riziko, ale myslím si, že skúsi boj o prezidenta

26.09.2022 06:00

České opozičné strany ANO a SPD sa dajú pokladať za víťazov komunálnych volieb, ktoré sa konali v piatok a v sobotu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 378
Celková čítanosť: 958203x
Priemerná čítanosť článkov: 2535x

Autor blogu

Kategórie