Založ si blog

Prečo má Matovič pravdu !

Matovič, ústami svojho hovorcu Hegera včera vyhlásil, že on z vlády nepôjde. Lebo on, Matovič -pod pseudonymom „OĹaNO“ VYHRAL PARLAMENTNÉ VOĽBY“. A Sulík, ktorý ho chce z vlády vyštvať, sa do parlamentu ledva dostal.

Matovič má pravdu. Vyhral voľby. Našiel si medzi slovenským voličstvom dosť závistlivcov a chamtivcov, čo mu skočili na jeho videjká z francúzskej riviéry. Našiel si medzi našimi spoluobčanmi dosť chmuľov, čo mu uverili, že po odchode „zlodeja Fica“ tu budeme mať každý mesiac 2-3 miliardy eur v štátnom rozpočte navyše. Našiel si dosť obyvateľov z osád, ktorí si mysleli, že im štát pod jeho vedením do roka postaví také isté domy ako majú gádžovia. A našiel si dosť zlomyseľných agresívnych ľudí, čo sa tešili, že pod jeho taktovkou polícia v okovách vytiahne z nejakého luxusného hniezda, z nejakej vily toho hnusného Blahu, ešte hnusnejšieho Kaliňáka a toho najhnusnejšieho hranola, – ryšavého Fica. Prípadne aj niektorú z jeho aktuálnych troškových.

Táto podarená voličská partička si na Slovensku za pomoci kadejakých mediálnych prostitútok, jednej ambasády a pána kvázi-chytrého Sulíka zvolila a na čelo vlády postavila možno zdravého, možno aj trochu nemocného Matoviča. /Veď kto z nás je úplne zdravý ?/ A tak ho tu máme. Podľa krivičov práva z Ústavného súdu ho tu máme na 4 roky nepodmienečne a bez možnosti predčasného prepustenia. Žiadne referendum, žiadna nedôvera v parlamente-máme ho tu, lebo si ho tu najväčšia časť slovenských chmuľovoličov vybrala. Aj za nás a aj pre nás. A basta !

Slováci, máte, čo ste si vo februári 2020, už pomaly pred dva a pol rokom zvolili. Matoviča ste si vymodlili, Matoviča tu budete mať ešte jeden a pol roka. A basta.

Matovič je možno zdravý, možno ani celkom nie. Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit. Ale aj keby bol chorý, mohol by mať v mnohom pravdu. Ve´d aj ľudia v nemocniciach neklamú od rána do večera. Tobôž potom tí, čo sú ešte iba v ambulantnej starostlivosti. Pravdu môže mať a aj má aj Matovič.

A má ju ešte v jednej veci: že totiž za úsilím jeho úhlavného priateľa /pred voľbami/ a úhlavného nepriateľa /po voľbách/ v jednej osobe-za snahou Sulíka o jeho odvolanie nie sú žiadne vecné dôvody, ale iba veci čisto osobné. osobná nenávisť, živená podľa Matoviča /ako inak/ „mafiou v pozadí“. Nuž Matovič má pravdu. „Nekonfliktný“ Sulík síce prijal do svojich radov zopár bezdomovcov /Kolíková, Valášek, Krupa…/ ale z jeho starej zakladateľskej sas-kárskej gardy mu už veľa neostalo. Nemám čas ich tu vymenovávať, naklikajte si ich mená na stránkach minulých a súčasnej NRSR a europarlamentu. Megaloman Sulík tvrdí, že megaloman Matovič je nebezpečie pre SR. Vraj nielen svojou povahou, ale aj svojimi“bláznivými“ nápadmi. Ibaže o Matovičovej „povahe“ vie Sulík už takmer 15 rokov. A Matovičove „bláznivé nápady“ vedel a vie Sulík kedykoľvek v parlamente alebo vo vláde úspešne zablokovať. Na to, aby Sulík Matoviča hamoval, musel by byť ale na tom istom voze ako on. Teraz, keď Sulík z „Matovičovho rebrináka“ zlezie, už ho nezahamuje. Nanajvýš mu bude môcť pred kolesá skaly hádzať,-alebo ich aspoň s nadávkami hádzať za ním…Ako nevychovaný osadník…

Matovič má pravdu, keď Slovákom odkazuje: Vyhrali ste mi voľby,- tak trpte ! Matovič má pravdu,-rozhodli ste sa podporiť so svojimi koaličnými stranami moju vládu, tak trpte. A ja dodávam: a učte sa na vlastných chybách. Zmúdrite. Máte na to ešte jeden a pol roka.

-Prečo mi ale čosi našepkáva, že „slováčikovia“ zase, ani po tomto matovičovsko-sulíkovskom“ utrpení nezmúdrejú ? Prečo si pri pohľade na vás milí rodáci, na vašu intelektuálnu elitu, na vaše médiá a na vaše panelákové, valalové a krčmové spoločenstvá myslím, že si pri najbližších voľbách zase vyberiete do vlády nejakého matoviča číslo 2 a k nemu sulíka číslo 2, 3, 4…Prečo si myslím, že ani v nastávajúcich voľbách nebudete voliť podľa svojich vlastných skúseností a poznatkov, ale podľa televízie Markíza, podľa kaviarne, ovplyvňujúcej neskúsenú mládež, – a najmä podľa hlasu svojej vlastnej chamtivosti, krvilačnosti a naivity ? Prečo si myslím, že to tu budete zliepať zase z tragikomickej SaS, čisto marketingového PS, euroatlantického mníšskeho pseudo-kresťanského KDH a do partičky si v najhoršom prípade pribalíte Petríčka-cukríčka, alebo parlamentnú zmes z pozostatkov de-matovičovanej OĽaNO. okorenenej štipkou kisko-remišovcov a druckero-hlinovcov ?

Matovič má pravdu. „Slováčikom“ najviac vyhovuje človiečik ako je Matovič, Katovič, Vatovič. A vyhovuje to aj jednej ambasáde, čo to tu manažuje. – Hlavne, aby na konci dňa vládol na Slovensku taký či onaký NATO-vič.

PS: Ďakujem tým, veď oni vedia korým, za to že mi tento blog po minútových intervaloch fungovania a prerušovania internetu dovolili dopísať.

PS2: Verte, milí rodáci, že najväčším slovenským démonom nie je t.č. Matovič, – ale démoni vo vás. Démoni závisti a nenávisti. Chcete poraziť matovičizmus raz a navždy ? – Potom zabojujte sami so sebou. – Myslím to v dobrom. Fakt.

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Zelenského volebné obdobie vypršalo, ruská propaganda ide na plné obrátky

21.05.2024 12:40

Je vojna, voľby nemožno usporiadať a drvivá väčšina ukrajinského obyvateľstva si to dobre uvedomuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876315x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie