Založ si blog

Ako trolovať po americky

V prvom rade sa tváriť ako virtuálny administrátor diskusie. Ako ten, čo vie všetko zhodnotiť po „odbornej“ stránke. Lebo číta wikipédiu. No a potom už len sedieť pri počítači od rána do rána, teda aj počas hlbokej noci. A striehnuť na „ne-americkú činnosť“. Ako kedysi pán McCarthy.

Článkov, ktoré sa dotýkajú cti Západu, kapitalizmu, súčasnej pro-atlantickej vlády SR, pána „prezidenta“ Zelenského… a nedajbože priamo USA je tu veľa. A tak pán troll ich už ani nečíta. Prečíta si jednu dve úvodné vety, urobí si z nich oslí mostík – a už veselo častuje toho či onoho nepriateľského blogera. Podľa zoznamu, ktorý má iste nalepený priamo na počítači. – Jeden bloger trepe, lebo v Amerike nikdy nebol. Ďalší by mal navštíviť psychoanalytika. Ďalší nič nevie o znásilňovaní červenoarmejcov, ktorého sa báli všetky ženy v trolovej rodine. Ďalší je strašidlo spod Tatier. Kuffovci sú odporní. Ďalší bloger je starý boľševik. Ďalší mení neuveriteľne témy. Ďalší bloger je kecaldes. Ďalší je starý známy klamár. Ďalší cestoval prstom po mape…Toto sú iba trolove statusy za posledných 6 hodín: Prvý dal o pol jednej v noci posledný o pol ôsmej ráno.

Keď americký trol neútočí na osobnosť nenávideného blogera, tak sa aspoň snaží odviesť diskusiu na nejaký nepodstatný detail, zaviesť ju do slepej uličky. Alebo utopiť v balaste citátov zo zaručene objektívnej americkej wikipédie. At´d.

Dnes bude veľmi teplo. Pán trol alias diskutér alias virtuálny administrátor sa riadne zapotí. Odporúčam mu studenú sprchu po každom „ostrom statuse“. Nepomôže ale aspoň osvieži. A nás ostatných kvalitne pobaví.

Etnografka Nádaská-vojenský odborník ?

05.02.2023

Dnes doobeda je v móde písať blogy inšpirované rádiom či televíziou. Dovoľte mi prispieť tiež do partie podobným príspevkom. Neviem už v ktorej televízii som včera uvidel známu slovenskú odborníčku na všetko-pani Katarínu Nádaskú, vyštudovanú etnografku, pardon etnologičku, ako sa vyjadruje k otázke masového vyhýbania sa brannej povinnosti odvedených mužov na [...]

TB Smeru: informovať zakázané; znevažovať prikázané

03.02.2023

Na TB Smeru SSD sa včera i dnes objavovala jedna mediálna bomba za druhou. Odznievalo jedno obvinenie zo zneužívania právomocí OČTK za druhým. Všetko podložené výpoveďami ľudí, listinnými dôkazmi, legálnymi audionahrávkami. Prosto jedno informačné bum za druhým. Človek by čakal, že sa tak závažné odhalenia na adresu vyšetrovateľky Barčákovej, prokurátora Repu a [...]

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 473
Celková čítanosť: 1256648x
Priemerná čítanosť článkov: 2657x

Autor blogu

Kategórie