Založ si blog

Ako trolovať po americky

V prvom rade sa tváriť ako virtuálny administrátor diskusie. Ako ten, čo vie všetko zhodnotiť po „odbornej“ stránke. Lebo číta wikipédiu. No a potom už len sedieť pri počítači od rána do rána, teda aj počas hlbokej noci. A striehnuť na „ne-americkú činnosť“. Ako kedysi pán McCarthy.

Článkov, ktoré sa dotýkajú cti Západu, kapitalizmu, súčasnej pro-atlantickej vlády SR, pána „prezidenta“ Zelenského… a nedajbože priamo USA je tu veľa. A tak pán troll ich už ani nečíta. Prečíta si jednu dve úvodné vety, urobí si z nich oslí mostík – a už veselo častuje toho či onoho nepriateľského blogera. Podľa zoznamu, ktorý má iste nalepený priamo na počítači. – Jeden bloger trepe, lebo v Amerike nikdy nebol. Ďalší by mal navštíviť psychoanalytika. Ďalší nič nevie o znásilňovaní červenoarmejcov, ktorého sa báli všetky ženy v trolovej rodine. Ďalší je strašidlo spod Tatier. Kuffovci sú odporní. Ďalší bloger je starý boľševik. Ďalší mení neuveriteľne témy. Ďalší bloger je kecaldes. Ďalší je starý známy klamár. Ďalší cestoval prstom po mape…Toto sú iba trolove statusy za posledných 6 hodín: Prvý dal o pol jednej v noci posledný o pol ôsmej ráno.

Keď americký trol neútočí na osobnosť nenávideného blogera, tak sa aspoň snaží odviesť diskusiu na nejaký nepodstatný detail, zaviesť ju do slepej uličky. Alebo utopiť v balaste citátov zo zaručene objektívnej americkej wikipédie. At´d.

Dnes bude veľmi teplo. Pán trol alias diskutér alias virtuálny administrátor sa riadne zapotí. Odporúčam mu studenú sprchu po každom „ostrom statuse“. Nepomôže ale aspoň osvieži. A nás ostatných kvalitne pobaví.

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

Germany Russia Ukraine

Moskva sa nepoteší: Zhabané ruské aktíva zaplatia zbrane a rekonštrukciu Ukrajiny, Slovensko súhlasilo

21.05.2024 15:05

Na zbrane by malo poputovať až deväťdesiat percent výnosov zo zmrazených ruských aktív.

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876368x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie