Založ si blog

Ako trolovať po americky

V prvom rade sa tváriť ako virtuálny administrátor diskusie. Ako ten, čo vie všetko zhodnotiť po „odbornej“ stránke. Lebo číta wikipédiu. No a potom už len sedieť pri počítači od rána do rána, teda aj počas hlbokej noci. A striehnuť na „ne-americkú činnosť“. Ako kedysi pán McCarthy.

Článkov, ktoré sa dotýkajú cti Západu, kapitalizmu, súčasnej pro-atlantickej vlády SR, pána „prezidenta“ Zelenského… a nedajbože priamo USA je tu veľa. A tak pán troll ich už ani nečíta. Prečíta si jednu dve úvodné vety, urobí si z nich oslí mostík – a už veselo častuje toho či onoho nepriateľského blogera. Podľa zoznamu, ktorý má iste nalepený priamo na počítači. – Jeden bloger trepe, lebo v Amerike nikdy nebol. Ďalší by mal navštíviť psychoanalytika. Ďalší nič nevie o znásilňovaní červenoarmejcov, ktorého sa báli všetky ženy v trolovej rodine. Ďalší je strašidlo spod Tatier. Kuffovci sú odporní. Ďalší bloger je starý boľševik. Ďalší mení neuveriteľne témy. Ďalší bloger je kecaldes. Ďalší je starý známy klamár. Ďalší cestoval prstom po mape…Toto sú iba trolove statusy za posledných 6 hodín: Prvý dal o pol jednej v noci posledný o pol ôsmej ráno.

Keď americký trol neútočí na osobnosť nenávideného blogera, tak sa aspoň snaží odviesť diskusiu na nejaký nepodstatný detail, zaviesť ju do slepej uličky. Alebo utopiť v balaste citátov zo zaručene objektívnej americkej wikipédie. At´d.

Dnes bude veľmi teplo. Pán trol alias diskutér alias virtuálny administrátor sa riadne zapotí. Odporúčam mu studenú sprchu po každom „ostrom statuse“. Nepomôže ale aspoň osvieži. A nás ostatných kvalitne pobaví.

Novinári zabudli na miliónové demonštrácie proti vojne vo Vietname v USA v 60-70-tych rokoch ?

24.09.2022

Naše servilné novinárske uchá po vyhlásení čiastočnej mobilizácie záložníkov v RF neustále krútia čosi o všelijakých protestoch a vyhýbaní sa tejto povinnosti zo strany mobilizovaných Rusov. Podľa správ z našich médií to teraz v Rusku vyzerá na riadnu kovbojku. Ako vyzerá masové proti-mobilizačné a protivojnové hnutie, to si však my starší pamätáme z čias [...]

Čudáci s košíkmi zaplavili zase Cestu slobody- hľadajú ľadové dubáky…

24.09.2022

Dnes v noci bolo na Podbanskom mínus 5 stupňov. V prízemnej vrstve lesa všetko skamenelo, zamrzlo. Napriek tomu sa „firemné“ autá s bratislavskými značkami od včera roja na ceste L.Hrádok – Podbanské-Š.Pleso. A dnes ráno hríbari z Dolniakov s obrovskými košmi brázdia lesy, ktoré sa už venujú ruji, zimnému zhonu sojok a veveričiek pri zháňaní [...]

Verejná otázka pánovi Pellegrinimu

21.09.2022

Pán Pellegrini,- prepáčte, že to robím takto verejne, -ale politika je vraj vec verejná,-a tak som si to dovolil takto. Na verejnosti. Pán Pellegrini, včera ste mali absenciu na najväčšom opozičnom podujatí, aké sa v Bratislave v poslednom čase uskutočnilo. Počul som vaše ospravedlnenie v televízií ešte pred opozičným mítingom. Povedali ste, že vašim voličom na prvej [...]

Jevgenij Prigožin / Vladimir Putin /

"Putinov kuchár" Prigožin priznal, že založil Vagnerovu skupinu

26.09.2022 10:45

Ruský oligarcha spresnil, že Vagnerovu skupinu založil v roku 2014 s cieľom vyslať bojovníkov do východoukrajinského regiónu Donbas.

náboje, zbraň, poprava

Pri streľbe v škole v ruskom Iževsku zomrelo deväť ľudí

26.09.2022 10:44

Pri streľbe v škole v ruskom Iževsku zomrelo v pondelok ráno najmenej deväť ľudí a ďalších 20 bolo zranených.

ran 7157

Polícia bude mať nové hybridné vozidlá za takmer 40 miliónov

26.09.2022 10:16

Ministerstvo vnútra chce získať nových 760 nízko-emisných vozidiel pre Policajný zbor za necelých 40 miliónov eur s DPH. Financované budú z plánu obnovy.

Koronavírus / Covid / Ochranný oblek /

Za nedeľu pribudlo 78 prípadov nákazy koronavírusom a dve obete

26.09.2022 10:12

V nemocniciach je s ochorením COVID-19 hospitalizovaných 443 pacientov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 378
Celková čítanosť: 958291x
Priemerná čítanosť článkov: 2535x

Autor blogu

Kategórie