Založ si blog

Pravda má pravdu !

Dnes iba stručne, lebo som trochu unavený po ceste z Košíc. Chcem kolegom, čo čítajú tento portál oznámiť, že Pravda má pravdu. Aspoň dnes.

Na tom smeráckom mítingu v Košiciach, na ktorom som bol aj ja, sa skutočne „zúčastnilo viac ako 2000 ľudí. “ Konkrétne desaťkrát viac ! Pravda má pravdu. Bolo ich tam viac. Možno aj 20 000. Boli tam tisíce ľusí a desiatky transparentov a hesiel. Čo myslíte, ktorý z nich zaujal naše médiá ? Nuž ten, čo tam chvíľu prezentoval platený provolatér. Dohodnutý z novinárom, lebo ten si ho jediný stihol poriadne všimnúť a odfotiť do všetkých hlásnych trúb tejto vlády. Niet nad reprezentatívnosť a objektivitu informácií, že páni novinári !?

Zostáva dúfať, že sa Pravda ani v budúcnosti nebude báť napísať o mítingoch opozície pravdu. Veď čo je zdravšie ako pravda ?

PS: Na tom mítingu som bol nie ako sympatizant Smeru. Tým budem, až Smer zmení svoju pro-euroatlantickú rétoriku /ktorá t.č. prináša SR miliardové škody -napr. zo sankcií a drahých energií ale aj zbytočných výdavkov na zbrojenie/, Bol som tam, lebo som bol zvedavý na to, ako to na takom opozičnom mítingu vyzerá a vedel to porovnať s tým, čo o tom napíšu naše „objektívne“ a „nestranné“ médiá. Nuž, rozdiel medzi Dichtung a Wahrheit bol naozaj značný. Teória dvojitého spoločenského vedomia, ktorá mala skončiť s pádom komunistickej totality prežíva t.č. na Slovensku /a v ce,lej Američnami ujarmenej Európe/ netušenú renesanciu.

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Zelenského volebné obdobie vypršalo, ruská propaganda ide na plné obrátky

21.05.2024 12:40

Je vojna, voľby nemožno usporiadať a drvivá väčšina ukrajinského obyvateľstva si to dobre uvedomuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876309x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie