Založ si blog

Verejná otázka pánovi Pellegrinimu

Pán Pellegrini,- prepáčte, že to robím takto verejne, -ale politika je vraj vec verejná,-a tak som si to dovolil takto. Na verejnosti. Pán Pellegrini, včera ste mali absenciu na najväčšom opozičnom podujatí, aké sa v Bratislave v poslednom čase uskutočnilo. Počul som vaše ospravedlnenie v televízií ešte pred opozičným mítingom. Povedali ste, že vašim voličom na prvej občianskej časti protestu v účasti brániť nebudete. / Veď sa to ani nedá…/ No povedali ste aj, že sa na politickej fáze, ktorá na prvú časť nadväzovala nezúčastníte. Prečo ? Lebo nechcete na jednej tribúne stáť s fašistami a extrémistami. Pán Fico, organizátor mítingu vám odkázal, že nič také vám nehrozí. Že ak prídete, budete v čase prejavu stáť na tribúne sám resp. sami.

No vy ste ani za týchto podmienok na míting neprišli. A tak vám kladiem verejne túto otázku: KEDY SVOJ OPOZIČNÝ PROTIVLÁDNY MÍTING V BRATISLAVE ZORGANIZUJE HLAS ? Kedy ? No kedy ?

Verím, že to bude onedlho. Verím, lebo veď sa deklarujete ako ľavicová, sociálnodemokratická opozičná strana. Ak je to pravda, mali by ste čosi proti-vládne a opozičné konečne podniknúť. Niečo väčšie, ako je hádzanie hrášku na parlamentnú stenu -v podobe návrhov malých úprav v hrôzostrašnej politike súčasnej vlády. Niečo väčšie, než je len pobehovanie po diskusných reláciách RTVS, Markízy, JOJ či TA3, -kam vás, ktovie prečo volajú takmer ako jediných a výlučných zástupcov opozície. Takže, pán Pellegrini, -kedy už zavoláte aj vy svojich priaznivcov na nejaký míting ? Na váš míting. Na čistý míting, kde nebudú nacionalisti, extrémisti a fašisti. Kde budete iba vy a vaši verní. Nože -urobte to čo najskôr. Nech vieme, aký veľký máte oný,-ohlas vo verejnosti.

Ak to neurobíte, ešte si ľudia pomyslia, že bu´d nie ste v Hlase opoziční alebo že vaša opozičná sila je iba virtuálna mediálna hra. Že je to iba kýmsi- bohatým a vplyvným-dobre platený kvázi opozičný projekt. Alebo inak povedané: že je to iba kýmsi -bohatým a vplyvným,- dobre platený VLÁDNY PLÁN „B“….Núdzový variant istej ambasády zo zámoria.

Francúzska facka skutočnej demokracii

08.07.2024

Dohlasované. Vo Francúzsku nezvíťazila le Penová, nezvíťazila autentická vôľa ľudu, ale jej intrigánsky kalk. Zákulisie a dlhé ruky deep statu. Francúzska lekcia pre všetkých, čo veria v liberálnu ľavicu teda v ľavicu podľa strihu bruselskej paneurópskej sociálnodemokratickej/socialistickej strany PES. Francúzske voľby ukázali, že politická pluralita na Západe je iba [...]

Fico a spol. na ÚS drvivo zvíťazili

03.07.2024

Tak a je to dokonané. Dnes v noci zase budú labilnejší členovia Progresívneho Slovenska, SaS a OLaNO zaspávať iba vďaka upokojujúcim tabletkám. ÚS im zasadil úder, ktorý je bolestivejší a strategicky silnejší ako bola volebná porážka I.Korčoka. ÚS až na dve veci, týkajúce sa retroaktivity a jednu vec, týkajúcu sa rovnakého zaobchádzania odobril celú smerácku novelu [...]

Macronovi slniečkári: prehrali voľby a tak hybaj do ulíc !

01.07.2024

Všimli ste si, čo robia liberálni demokrati po volebnej porážke ? Akceptujú demokratický výsledok ? Ale kdeže. Už aj sú v uliciach, už tam hneď robia bordel a útočia na víťazov, či vyhrali iba „omylom“ či podvodom. V Nemecku, v nedávnych eurovoľbách , ale tiež v komunálnych a parlamentných voľbách dosiahla alternatívna strana k vládnucim nemeckým [...]

koláž, fotky, mReportér

Prelety amerických stíhačiek F-16 nad slovenským nebom. Jedna pristávala, druhá ju prekvapila zozadu

20.07.2024 05:00

Toto sú najlepšie videá týždňa, ktoré zachytili naši mReportéri.

Biden

Koniec Bidenovej kampane je vraj len otázkou času, niekoľko sponzorov už nedá ani cent

19.07.2024 23:20

Viac ako 30 demokratických kongresmanov už prezidenta vyzvalo na odstúpenie z kampane.

banglades

Televízia i väznica v plameňoch, v Bangladéši to vrie. Študentské protesty majú 150 obetí, vláda povolala armádu

19.07.2024 21:07, aktualizované: 22:49

Len v Dháke počas piatku prišlo o život viac ako 50 študentov. Dnešok sa tak stal najkrvavejším dňom protestov. Doteraz ním bol štvrtok s viac ako 20 mŕtvymi.

vukovar

Tisíce brancov ročne. Chorváti spisujú proti návratu povinnej vojenčiny petíciu

19.07.2024 20:09

Chorvátsko oficiálne zrušilo brannú povinnosť v roku 2008, rok pred vstupom do Severoatlantickej aliancie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 782
Celková čítanosť: 2962785x
Priemerná čítanosť článkov: 3789x

Autor blogu

Kategórie