Založ si blog

Verejná otázka pánovi Pellegrinimu

Pán Pellegrini,- prepáčte, že to robím takto verejne, -ale politika je vraj vec verejná,-a tak som si to dovolil takto. Na verejnosti. Pán Pellegrini, včera ste mali absenciu na najväčšom opozičnom podujatí, aké sa v Bratislave v poslednom čase uskutočnilo. Počul som vaše ospravedlnenie v televízií ešte pred opozičným mítingom. Povedali ste, že vašim voličom na prvej občianskej časti protestu v účasti brániť nebudete. / Veď sa to ani nedá…/ No povedali ste aj, že sa na politickej fáze, ktorá na prvú časť nadväzovala nezúčastníte. Prečo ? Lebo nechcete na jednej tribúne stáť s fašistami a extrémistami. Pán Fico, organizátor mítingu vám odkázal, že nič také vám nehrozí. Že ak prídete, budete v čase prejavu stáť na tribúne sám resp. sami.

No vy ste ani za týchto podmienok na míting neprišli. A tak vám kladiem verejne túto otázku: KEDY SVOJ OPOZIČNÝ PROTIVLÁDNY MÍTING V BRATISLAVE ZORGANIZUJE HLAS ? Kedy ? No kedy ?

Verím, že to bude onedlho. Verím, lebo veď sa deklarujete ako ľavicová, sociálnodemokratická opozičná strana. Ak je to pravda, mali by ste čosi proti-vládne a opozičné konečne podniknúť. Niečo väčšie, ako je hádzanie hrášku na parlamentnú stenu -v podobe návrhov malých úprav v hrôzostrašnej politike súčasnej vlády. Niečo väčšie, než je len pobehovanie po diskusných reláciách RTVS, Markízy, JOJ či TA3, -kam vás, ktovie prečo volajú takmer ako jediných a výlučných zástupcov opozície. Takže, pán Pellegrini, -kedy už zavoláte aj vy svojich priaznivcov na nejaký míting ? Na váš míting. Na čistý míting, kde nebudú nacionalisti, extrémisti a fašisti. Kde budete iba vy a vaši verní. Nože -urobte to čo najskôr. Nech vieme, aký veľký máte oný,-ohlas vo verejnosti.

Ak to neurobíte, ešte si ľudia pomyslia, že bu´d nie ste v Hlase opoziční alebo že vaša opozičná sila je iba virtuálna mediálna hra. Že je to iba kýmsi- bohatým a vplyvným-dobre platený kvázi opozičný projekt. Alebo inak povedané: že je to iba kýmsi -bohatým a vplyvným,- dobre platený VLÁDNY PLÁN „B“….Núdzový variant istej ambasády zo zámoria.

Novinári zabudli na miliónové demonštrácie proti vojne vo Vietname v USA v 60-70-tych rokoch ?

24.09.2022

Naše servilné novinárske uchá po vyhlásení čiastočnej mobilizácie záložníkov v RF neustále krútia čosi o všelijakých protestoch a vyhýbaní sa tejto povinnosti zo strany mobilizovaných Rusov. Podľa správ z našich médií to teraz v Rusku vyzerá na riadnu kovbojku. Ako vyzerá masové proti-mobilizačné a protivojnové hnutie, to si však my starší pamätáme z čias [...]

Čudáci s košíkmi zaplavili zase Cestu slobody- hľadajú ľadové dubáky…

24.09.2022

Dnes v noci bolo na Podbanskom mínus 5 stupňov. V prízemnej vrstve lesa všetko skamenelo, zamrzlo. Napriek tomu sa „firemné“ autá s bratislavskými značkami od včera roja na ceste L.Hrádok – Podbanské-Š.Pleso. A dnes ráno hríbari z Dolniakov s obrovskými košmi brázdia lesy, ktoré sa už venujú ruji, zimnému zhonu sojok a veveričiek pri zháňaní [...]

Opozícia včera prepásla príležitosť

21.09.2022

Ako tak pozerám po kolegoch blogeroch, až na jedného ostatní neriešia skutočnú udalosť, ktorou je zvrat vo vojne na Ukrajine /čiastočná mobilizácia OS RF a akútne varovanie RF o použití jadrových zbraní/ ale opozičný míting v Bratislave s účasťou asi 10 tis. ľudí. Nuž dobre, podelím sa s tými, čo o to majú záujem aj ja s niekoľkými poznámkami. Predovšetkým-som [...]

Jevgenij Prigožin / Vladimir Putin /

"Putinov kuchár" Prigožin priznal, že založil Vagnerovu skupinu

26.09.2022 10:45

Ruský oligarcha spresnil, že Vagnerovu skupinu založil v roku 2014 s cieľom vyslať bojovníkov do východoukrajinského regiónu Donbas.

náboje, zbraň, poprava

Pri streľbe v škole v ruskom Iževsku zomrelo deväť ľudí

26.09.2022 10:44

Pri streľbe v škole v ruskom Iževsku zomrelo v pondelok ráno najmenej deväť ľudí a ďalších 20 bolo zranených.

policia 01-clanok W

Polícia bude mať nové hybridné vozidlá za takmer 40 miliónov

26.09.2022 10:16

Ministerstvo vnútra chce získať nových 760 nízko-emisných vozidiel pre Policajný zbor za necelých 40 miliónov eur s DPH. Financované budú z plánu obnovy.

Koronavírus / Covid / Ochranný oblek /

Za nedeľu pribudlo 78 prípadov nákazy koronavírusom a dve obete

26.09.2022 10:12

V nemocniciach je s ochorením COVID-19 hospitalizovaných 443 pacientov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 378
Celková čítanosť: 958265x
Priemerná čítanosť článkov: 2535x

Autor blogu

Kategórie