Založ si blog

Verejná otázka pánovi Pellegrinimu

Pán Pellegrini,- prepáčte, že to robím takto verejne, -ale politika je vraj vec verejná,-a tak som si to dovolil takto. Na verejnosti. Pán Pellegrini, včera ste mali absenciu na najväčšom opozičnom podujatí, aké sa v Bratislave v poslednom čase uskutočnilo. Počul som vaše ospravedlnenie v televízií ešte pred opozičným mítingom. Povedali ste, že vašim voličom na prvej občianskej časti protestu v účasti brániť nebudete. / Veď sa to ani nedá…/ No povedali ste aj, že sa na politickej fáze, ktorá na prvú časť nadväzovala nezúčastníte. Prečo ? Lebo nechcete na jednej tribúne stáť s fašistami a extrémistami. Pán Fico, organizátor mítingu vám odkázal, že nič také vám nehrozí. Že ak prídete, budete v čase prejavu stáť na tribúne sám resp. sami.

No vy ste ani za týchto podmienok na míting neprišli. A tak vám kladiem verejne túto otázku: KEDY SVOJ OPOZIČNÝ PROTIVLÁDNY MÍTING V BRATISLAVE ZORGANIZUJE HLAS ? Kedy ? No kedy ?

Verím, že to bude onedlho. Verím, lebo veď sa deklarujete ako ľavicová, sociálnodemokratická opozičná strana. Ak je to pravda, mali by ste čosi proti-vládne a opozičné konečne podniknúť. Niečo väčšie, ako je hádzanie hrášku na parlamentnú stenu -v podobe návrhov malých úprav v hrôzostrašnej politike súčasnej vlády. Niečo väčšie, než je len pobehovanie po diskusných reláciách RTVS, Markízy, JOJ či TA3, -kam vás, ktovie prečo volajú takmer ako jediných a výlučných zástupcov opozície. Takže, pán Pellegrini, -kedy už zavoláte aj vy svojich priaznivcov na nejaký míting ? Na váš míting. Na čistý míting, kde nebudú nacionalisti, extrémisti a fašisti. Kde budete iba vy a vaši verní. Nože -urobte to čo najskôr. Nech vieme, aký veľký máte oný,-ohlas vo verejnosti.

Ak to neurobíte, ešte si ľudia pomyslia, že bu´d nie ste v Hlase opoziční alebo že vaša opozičná sila je iba virtuálna mediálna hra. Že je to iba kýmsi- bohatým a vplyvným-dobre platený kvázi opozičný projekt. Alebo inak povedané: že je to iba kýmsi -bohatým a vplyvným,- dobre platený VLÁDNY PLÁN „B“….Núdzový variant istej ambasády zo zámoria.

Názoroví oponenti opozície nie sú potrební ?

30.11.2023

Dnes po obede vysielal SRo nechutne nevyváženú „diskusiu“ dvoch „expertov“ na tému hypotekárnych úverov. Obaja hovorili v podstate to isté – Ficova vláda zbytočne míňa peniaze, dáva ich /zatiaľ nie ešte úplne zbedačenej / strednej triede Slovákov a ich rodinám, miesto toho aby šetrila, konsolidovala t.j. aby tieto peniaze poslala finančným [...]

Pozor,- plyn !

29.11.2023

Staré štruktúry z čias minulej vlády tu ešte stále riadne smrdia. Nielen v polícii ale takmer v každom rezorte. Najnovšie riadne zasmradli v rezorte hospodárstva. Konkrétne v URSO. Skôr, než vedenie URSO stihla ministerka Saková vymeniť, vyparatilo Slovákom poriadne chrapúnstvo. V štýle „po nás potopa“ verejne ohlásilo možné drastické zvýšenie cien plynu pre [...]

Pán „politológ“ Štefančík, prečo klamete ?

28.11.2023

Je neuveriteľné, ako môže človek s titulmi pred menom i za menom s ľahkosťou motýlieho letu šíriť po médiách všakovaké nepravdy, vulgo klamstvá. Spomedzi množstva takýchto klamstiev vyberám aspoň jedno. To najnovšie, čo na spravodajskom kanále JOJ24 vyriekol pán Štefančík dnes. Podľa pána Štefančíka sa súčasná vládna koalícia v parlamente zaoberá vecami, čo [...]

ján Culka

Akcia NAKA: Culka a Zveřina idú väzby, rozhodol špecializovaný súd

30.11.2023 17:14

Pondelkový zásah NAKA sa okrem iného týkal podozrení z nehospodárneho spravovania majetku v štátnych podnikoch Slovenský vodohospodársky podnik a Vodohospodárska výstavba.

LGBTI+, moskva, homosexuáli

Najvyšší súd v Rusku zakázal LGBT+ hnutie, označil ho za extrémistickú skupinu

30.11.2023 17:09

Žalobu podalo tento mesiac ruské ministerstvo spravodlivosti.

izrael, hamas, rukojemníci

Blinken: Prímerie prináša výsledky. Hamas prepustí ďalších rukojemníkov, rokuje sa o predĺžení prímeria

30.11.2023 16:59

Izrael a Hamas sa vo štvrtok dohodli na predĺžení prímeria do piatka.

06-shutterstock 663728050

Nemocnica v Partizánskom preruší prevádzku pôrodnice a neonatológie

30.11.2023 16:32

K tomuto kroku pristúpi pre personálne dôvody.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 651
Celková čítanosť: 2431461x
Priemerná čítanosť článkov: 3735x

Autor blogu

Kategórie