Založ si blog

Na MZV sa mimoriadne darí „hybridológom“

MZV má „štastie“ na „skvelých“ ministrov . Jeden väčší demagóg a pro-západný propagandista ako druhý. Netrvalo dlho a Káčer prekonáva Korčoka ľavou zadnou.

Problematika informácií patrí do rezortu kultúry. Bezpečnosť štátu pod Min. vnútra, pod SIS a v prípade vojensky využiteľných dezinformácií pod VS Min.obrany. Prekvapuje, že u nás má na starosti boj s nežiadúcimi informáciami ministerstvo zahraničia. Prečo asi ? Jediným vysvetlením je, že ide o agendu, ktorá k nám na Slovensko prišla zo zahraničia,- ako požiadavka istej zámorskej ambasády. Káčer dostane požiadavku v angličtine na stôl, preloží ju do slovenčiny – a hybaj do parlamentu. Hybaj harmonizovať cenzúru z USA a Západnej Európy s našou cenzúrnou praxou.

Na MZV je v mimoriadnej obľube slovo „hybridná vojna“. Hybrid je kríženec, je to mačkopes, ani ten najväčší odborník nevie čosi také ako „hybridný vojna“ vymedziť. Je to typická ideologická a následne aj legislatívna vata. Odborníci na túto vatu sú zjavne na Hlbokej ulici. Tam je budova bývalého ÚV KSS, dnes plná v USA školených naslovovzatých hybridológov. Veľvyslanec USA môže byť spokojný.

Káčerovci – hybridológovia pripravujú nový zákon o cenzúre. Áno o cenzúre nežiadúcich názorov. Už v diskusii o tomto zákonu sa spomína, ako má zamedziť kritike zo strany opozície. Kritike chýb a nedostatkov vládnych štruktúr. Samozrejme vrátane kritiky zahraničnej, vojenskej a bezpečnostnej politiky SR. Po prijatí nového zákona o cenzúre bude možné kritiku prekrstiť na ohováranie, ohrozujúce bezpečnostné záujmy štátu. Z kritiky vlády, ktorá je pre opozíciu typická sa šmahom ruky stane hybridný vojnový akt,-predstupeň ozajstnej vojny. Z osobného názoru sa stane vojnové štvanie. Buďte záležať len a len na poručíkovi polície, SIS či vojenského spravodajstva, ako prekvalifikuje vašu trúfalosť mať vlastný názor. Toľká drzosť – vlastný názor ! Potom to už len ďalej sprocesuje správny súd a NBÚ. A bum,- vykopnú vás zo sociálnej siete, zakážu vám internetovú stránku. Vraj na 9 mesiacov. Tak to určite…

Hybridológovia z ministerstva na Hlbokej sa chystajú ešte viac zapchať ústa všetkým ,čo si dovoľujú mať na veci verejné vlastný, tobôž potom kritický názor. Genius loci budovy bývalého Ústredného výboru Komunistickej strany Slovenska perfektne zafungoval. Súdruhovia z ÚV by mohli byť na svojich pokračovateľov hrdí. Good Luck, tovarišči !

Francúzska facka skutočnej demokracii

08.07.2024

Dohlasované. Vo Francúzsku nezvíťazila le Penová, nezvíťazila autentická vôľa ľudu, ale jej intrigánsky kalk. Zákulisie a dlhé ruky deep statu. Francúzska lekcia pre všetkých, čo veria v liberálnu ľavicu teda v ľavicu podľa strihu bruselskej paneurópskej sociálnodemokratickej/socialistickej strany PES. Francúzske voľby ukázali, že politická pluralita na Západe je iba [...]

Fico a spol. na ÚS drvivo zvíťazili

03.07.2024

Tak a je to dokonané. Dnes v noci zase budú labilnejší členovia Progresívneho Slovenska, SaS a OLaNO zaspávať iba vďaka upokojujúcim tabletkám. ÚS im zasadil úder, ktorý je bolestivejší a strategicky silnejší ako bola volebná porážka I.Korčoka. ÚS až na dve veci, týkajúce sa retroaktivity a jednu vec, týkajúcu sa rovnakého zaobchádzania odobril celú smerácku novelu [...]

Macronovi slniečkári: prehrali voľby a tak hybaj do ulíc !

01.07.2024

Všimli ste si, čo robia liberálni demokrati po volebnej porážke ? Akceptujú demokratický výsledok ? Ale kdeže. Už aj sú v uliciach, už tam hneď robia bordel a útočia na víťazov, či vyhrali iba „omylom“ či podvodom. V Nemecku, v nedávnych eurovoľbách , ale tiež v komunálnych a parlamentných voľbách dosiahla alternatívna strana k vládnucim nemeckým [...]

Belarus Election

Lukašenko je presne už tridsať rokov pri moci. Ministri sú jeho sluhovia, upozorňuje analytik Demeš

20.07.2024 06:00

V zahraničnej politike už Alexandr Lukašenko nemá nijakú samostatnosť, zdôrazňuje Pavol Demeš, ktorý dlhodobo sleduje dianie v Bielorusku.

vojna na Ukrajine, NATO, Erdogan, Zelenskyj, Starmer, Stoltenberg

ONLINE: Trump telefonoval so Zelenským, dohodli sa na osobnom stretnutí

20.07.2024 05:35

Trump a Zelenskyj sa stretnú a prediskutujú kroky, ktoré by mohli ukončiť vojnu na Ukrajine. Vyplýva to z ich informácií o vzájomnom telefonáte.

koláž, fotky, mReportér

Prelety amerických stíhačiek F-16 nad slovenským nebom. Jedna pristávala, druhá ju prekvapila zozadu

20.07.2024 05:00

Toto sú najlepšie videá týždňa, ktoré zachytili naši mReportéri.

Biden

Koniec Bidenovej kampane je vraj len otázkou času, niekoľko sponzorov už nedá ani cent

19.07.2024 23:20

Viac ako 30 demokratických kongresmanov už prezidenta vyzvalo na odstúpenie z kampane.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 782
Celková čítanosť: 2962841x
Priemerná čítanosť článkov: 3789x

Autor blogu

Kategórie