Založ si blog

Na MZV sa mimoriadne darí „hybridológom“

MZV má „štastie“ na „skvelých“ ministrov . Jeden väčší demagóg a pro-západný propagandista ako druhý. Netrvalo dlho a Káčer prekonáva Korčoka ľavou zadnou.

Problematika informácií patrí do rezortu kultúry. Bezpečnosť štátu pod Min. vnútra, pod SIS a v prípade vojensky využiteľných dezinformácií pod VS Min.obrany. Prekvapuje, že u nás má na starosti boj s nežiadúcimi informáciami ministerstvo zahraničia. Prečo asi ? Jediným vysvetlením je, že ide o agendu, ktorá k nám na Slovensko prišla zo zahraničia,- ako požiadavka istej zámorskej ambasády. Káčer dostane požiadavku v angličtine na stôl, preloží ju do slovenčiny – a hybaj do parlamentu. Hybaj harmonizovať cenzúru z USA a Západnej Európy s našou cenzúrnou praxou.

Na MZV je v mimoriadnej obľube slovo „hybridná vojna“. Hybrid je kríženec, je to mačkopes, ani ten najväčší odborník nevie čosi také ako „hybridný vojna“ vymedziť. Je to typická ideologická a následne aj legislatívna vata. Odborníci na túto vatu sú zjavne na Hlbokej ulici. Tam je budova bývalého ÚV KSS, dnes plná v USA školených naslovovzatých hybridológov. Veľvyslanec USA môže byť spokojný.

Káčerovci – hybridológovia pripravujú nový zákon o cenzúre. Áno o cenzúre nežiadúcich názorov. Už v diskusii o tomto zákonu sa spomína, ako má zamedziť kritike zo strany opozície. Kritike chýb a nedostatkov vládnych štruktúr. Samozrejme vrátane kritiky zahraničnej, vojenskej a bezpečnostnej politiky SR. Po prijatí nového zákona o cenzúre bude možné kritiku prekrstiť na ohováranie, ohrozujúce bezpečnostné záujmy štátu. Z kritiky vlády, ktorá je pre opozíciu typická sa šmahom ruky stane hybridný vojnový akt,-predstupeň ozajstnej vojny. Z osobného názoru sa stane vojnové štvanie. Buďte záležať len a len na poručíkovi polície, SIS či vojenského spravodajstva, ako prekvalifikuje vašu trúfalosť mať vlastný názor. Toľká drzosť – vlastný názor ! Potom to už len ďalej sprocesuje správny súd a NBÚ. A bum,- vykopnú vás zo sociálnej siete, zakážu vám internetovú stránku. Vraj na 9 mesiacov. Tak to určite…

Hybridológovia z ministerstva na Hlbokej sa chystajú ešte viac zapchať ústa všetkým ,čo si dovoľujú mať na veci verejné vlastný, tobôž potom kritický názor. Genius loci budovy bývalého Ústredného výboru Komunistickej strany Slovenska perfektne zafungoval. Súdruhovia z ÚV by mohli byť na svojich pokračovateľov hrdí. Good Luck, tovarišči !

Etnografka Nádaská-vojenský odborník ?

05.02.2023

Dnes doobeda je v móde písať blogy inšpirované rádiom či televíziou. Dovoľte mi prispieť tiež do partie podobným príspevkom. Neviem už v ktorej televízii som včera uvidel známu slovenskú odborníčku na všetko-pani Katarínu Nádaskú, vyštudovanú etnografku, pardon etnologičku, ako sa vyjadruje k otázke masového vyhýbania sa brannej povinnosti odvedených mužov na [...]

TB Smeru: informovať zakázané; znevažovať prikázané

03.02.2023

Na TB Smeru SSD sa včera i dnes objavovala jedna mediálna bomba za druhou. Odznievalo jedno obvinenie zo zneužívania právomocí OČTK za druhým. Všetko podložené výpoveďami ľudí, listinnými dôkazmi, legálnymi audionahrávkami. Prosto jedno informačné bum za druhým. Človek by čakal, že sa tak závažné odhalenia na adresu vyšetrovateľky Barčákovej, prokurátora Repu a [...]

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 473
Celková čítanosť: 1256773x
Priemerná čítanosť článkov: 2657x

Autor blogu

Kategórie