Založ si blog

O blokovaní webov.

Skúste napísať kritické stanovisko ku zákonu o blokovaní webov, kritických voči vláde. Stanovisko vám obratom zablokujú, stiahnu z dosahu verejnosti. To je ako keď cenzúra scenzuruje článok proti cenzúre.

Stanovisko napriek stiahnutiu stihlo prečítať pár stoviek čitateľov. A jeden z nich reagoval na „náhubkový zákon“ veľmi jasnozrivo. Diskutér „ramgad“ má podľa mňa pravdu, keď tvrdí, že sa zákon chystá v rámci blokovania opozície pri referende a pri kampani pred novými voľbami. Ak by „náhubkový zákon“ / o ktorom navrhovateľ otvorene vraví, že má zavrieť ústa Ľubošovi Blahovi a Robertovi Ficovi/ v čase kampane platil, nebude môcť opozícia použiť v argumentácii žiadnu kritiku vlády. Najmä nie v oblasti zahraničnej a bezpečnostnej politiky, ale pri troche snahy pri kritike akýchkoľvek vládnych opatrení, nedostatkov systému či osôb z vládnych štruktúr, ktoré sú za to zodpovedné.

Blokovanie má zabezpečiť NBÚ na základe rozhodnutia správneho súdu a na návrh nejakého poručíka z polície, NAKA. SIS či VS. Snaživí kariérychtiví poručíci budú mať na Slovensku eldorádo. Opozícia bude môcť kritizovať akurát nedostatočne polievané záhony kvetov pred Úradom vlády. Aj to iba veľmi veľmi opatrne.

Etnografka Nádaská-vojenský odborník ?

05.02.2023

Dnes doobeda je v móde písať blogy inšpirované rádiom či televíziou. Dovoľte mi prispieť tiež do partie podobným príspevkom. Neviem už v ktorej televízii som včera uvidel známu slovenskú odborníčku na všetko-pani Katarínu Nádaskú, vyštudovanú etnografku, pardon etnologičku, ako sa vyjadruje k otázke masového vyhýbania sa brannej povinnosti odvedených mužov na [...]

TB Smeru: informovať zakázané; znevažovať prikázané

03.02.2023

Na TB Smeru SSD sa včera i dnes objavovala jedna mediálna bomba za druhou. Odznievalo jedno obvinenie zo zneužívania právomocí OČTK za druhým. Všetko podložené výpoveďami ľudí, listinnými dôkazmi, legálnymi audionahrávkami. Prosto jedno informačné bum za druhým. Človek by čakal, že sa tak závažné odhalenia na adresu vyšetrovateľky Barčákovej, prokurátora Repu a [...]

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 473
Celková čítanosť: 1256657x
Priemerná čítanosť článkov: 2657x

Autor blogu

Kategórie