Založ si blog

Správa o stave prezidentkinej mysle

Onedlho sa dozvieme, ako to s našou prezidentkou je. V akom stave má myseľ, čo sa odohráva v jej duši, v akom vnútornom svete žije. Sme zvedaví.

Na verejnosť zatiaľ prenikol iba chýr, že pani prezidentka bude veľmi veľmi kritická. A to by vlastne malo znamenať, že bude veľmi veľmi sebakritická. Nuž pri klesajúcich percentách jej dôveryhodnosti sa tomu ani niet čo čudovať. – Podľa mňa to ale zase ešte nie je až také zlé. Na nejaké dobré miesto v rámci štruktúr NATO či EU to zatiaľ stále bude.

Pán Matovič, pán Fico a pán Putin budú dnes bezpochyby hlavnými hrdinami prezidentkinho rozprávania o stave sveta, v ktorom žije. No a potom ešte fašisti, rasisti, anti-LGBTI+isti, čo nemajú úctu k zástave, ktorá sa prezidentkinou zásluhou stala takmer druhou štátnou zástavou Slovenskej republiky. – K dúhovej zástave.

Onedlho tu bude „správa“. Pani prezidentka, už sa nevieme dočkať. Preto sme aj tento článoček prezentovali tak trochu prekocitne, v predstihu. Pani prezidentka, buďte ostrá. Tnite do živého ! Len do seba ! Nesklamte nás !

PS: Prezidentka nesklamala. V správe sme našli, čo sme čakali ale aj niečo navyše-vraj ak to takto pôjde ďalej, treba volených ľudí čo najskôr nanovo prevoliť. Predpokladám, že tým myslela nielen poslancov NRSR ale aj seba. A tiež všetkých poskokov tejto vlády, ktorých si cez NRSR „zvolili“ poslanci tejto vládnej koalície. Radou pre rozhlasové a televízne vysielanie počnúc a súdnou radou končiac.

Prezidentka zaťala. Či nechtiac aj do vlastného kolena, ukáže budúcnosť.

Etnografka Nádaská-vojenský odborník ?

05.02.2023

Dnes doobeda je v móde písať blogy inšpirované rádiom či televíziou. Dovoľte mi prispieť tiež do partie podobným príspevkom. Neviem už v ktorej televízii som včera uvidel známu slovenskú odborníčku na všetko-pani Katarínu Nádaskú, vyštudovanú etnografku, pardon etnologičku, ako sa vyjadruje k otázke masového vyhýbania sa brannej povinnosti odvedených mužov na [...]

TB Smeru: informovať zakázané; znevažovať prikázané

03.02.2023

Na TB Smeru SSD sa včera i dnes objavovala jedna mediálna bomba za druhou. Odznievalo jedno obvinenie zo zneužívania právomocí OČTK za druhým. Všetko podložené výpoveďami ľudí, listinnými dôkazmi, legálnymi audionahrávkami. Prosto jedno informačné bum za druhým. Človek by čakal, že sa tak závažné odhalenia na adresu vyšetrovateľky Barčákovej, prokurátora Repu a [...]

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 473
Celková čítanosť: 1256623x
Priemerná čítanosť článkov: 2657x

Autor blogu

Kategórie