Založ si blog

Elon Musk: sexuálny deviant či daňový podvodník ?

Elon Musk dnes oznámil, že odokryje biznis, aký na Ukrajine robil syn prezidenta Joa Bidena, – Hunter Biden. Elon Musk začal hnevať….

Majiteľ sociálnej siete Twitter Elon Musk začal hnevať. Najprv tým, že nebol ochotný zadarmo poskytovať sieť svojich satelitov na špionážne informácie a na navádzanie rakiet NATO na ruské ciele. Potom tým, že predložil Kyjevu pomerne realistický plán na prímerie resp. na zabezpečenie trvalejšieho mieru. No a v poslednom čase aj tým, že povyhadzoval z twitteru agentov západných tajných služieb, maskujúcich sa funkciou ochrancov mravnej čistoty siete.

Musk, ako je známe, urobil medzi klientmi siete anketu, či je súčasný systémcenzúry a blokovania účtov z ideologických dôvodov pre nich akceptovateľný. Ukázalo sa, že nie a twitter teda začal zakázaných klientov postupne odblokovávať. Odblokoval už aj D.Trumpa, hoci ten to zatiaľ „hrdo“ nevyužíva. Musk neprestal s akýmkoľvek monitoringom siete. Iba si na monitorovanie najal nových ľudí, bez evidentného spojenia s tajnými službami. Monitoring odideologizoval, zameral ho na to, na čo má byť: na odhaľovanie deviantov, zapĺňajúcich sieť pedofilnými, nekrofilnými, kanibalskými, pornografickými a pod. príspevkami, na blokovanie obsahov súvisiacich s obchodom s drogami, bielym mäsom, so zbraňami…-a samozrejme na zabránenie zneužívania siete medzinárodnými terorizmom.

Musk de-ideologizáciou twittera stúpol na otlak medzinárodnému slniečkárstvu. Fanatickí liberáli, bojovní environmentalisti, genderisti, propagátori multikulti, LGBTI a masového prílevu migrantov z Afriky a Ázie , rusofóbi, číno-fóbi a pod. bojovníci za pokrok /tej ich fajty/ ľudstva sa na Muska riadne nahnevali. Zrazu stratili spojenca v informačnom boji s konzervativizmom, s kresťanstvom, so zástancami tradičných národných kultúr, s vlastencami, s ochrancami tradičnej štruktúry rodín, s bojovníkmi proti vraždeniu nenarodených detí, so zástancami regulovanej migrácie, s tými, čo sa im nepáči bombastická reklama každej militantnej akcie LGBTI, s podporovateľmi normality, prirodzenej morálky a spoločenskému zmieru.

Musk si to u „sorosovcov“ poriadne „pos…al“. Stal sa pre nich lovnou zverou. Verejným nepriateľom na spôsob Juliana Assangeho. Slniečkárska internacionála mu to nedaruje. Je vysoko pravdepodobné, že na neho niečo chystá. Extrémne liberálne bruselské štruktúry už avizovali, že ak sa Musk nepodvolí a nezačne cenzúrovať svoju sieť podľa slniečkárskych /sorosovských/ kritérií, tak potom mu sieť twitter v krajinách Európskej únie zakážu.

Zákaz twitteru v EU nebude jednoduchá vec. V EU je stále dosť odporcov takýchto totalitných, intolerantných, fašizujúcich praktík. Musk má dosť kvalitných právnikov a lobbystov, aby tomu bránil. Či sa aj ubráni, je druhá vec. Preto má slniečkárska internacionála v zálohe iste aj iné možnosti. Muskovi sa môže stať, že skončí ako Assange. Obvinia ho zo sexuálnych deviácií, znásilnení, čo sa udiali pred 30-45 rokmi…, z pedofílie, rasizmu /Musk je biely Juhoafričan/ a pod. Alebo na neho vytiahnu daňové podvody. Alebo prezradenie vojenských tajomstiev a vlastizradu. Slniečkári majú pri obviňovaní svojich nepriateľov bohatú fantáziu. Julian Assange by mohol rozprávať…

Čo to teda bude ? Necháme sa prekvapiť.

Etnografka Nádaská-vojenský odborník ?

05.02.2023

Dnes doobeda je v móde písať blogy inšpirované rádiom či televíziou. Dovoľte mi prispieť tiež do partie podobným príspevkom. Neviem už v ktorej televízii som včera uvidel známu slovenskú odborníčku na všetko-pani Katarínu Nádaskú, vyštudovanú etnografku, pardon etnologičku, ako sa vyjadruje k otázke masového vyhýbania sa brannej povinnosti odvedených mužov na [...]

TB Smeru: informovať zakázané; znevažovať prikázané

03.02.2023

Na TB Smeru SSD sa včera i dnes objavovala jedna mediálna bomba za druhou. Odznievalo jedno obvinenie zo zneužívania právomocí OČTK za druhým. Všetko podložené výpoveďami ľudí, listinnými dôkazmi, legálnymi audionahrávkami. Prosto jedno informačné bum za druhým. Človek by čakal, že sa tak závažné odhalenia na adresu vyšetrovateľky Barčákovej, prokurátora Repu a [...]

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 473
Celková čítanosť: 1256655x
Priemerná čítanosť článkov: 2657x

Autor blogu

Kategórie