Založ si blog

Stihne Lipšic a spol. dostíhať Kaliňáka ešte predvoľbami alebo sa stíhaný zmení na stíhajúceho ?

Kaliňák a spol. vyhrali nad Lipšicom a spol. dôležitú bitku. Zo Súmraku nie je nič. Nebo sa nad Kaliňákom znovu vyjasnilo. Lipšic, Mikulec, Hamran, Repa, Šurek, atď. sú však usilovná chlapci. Navyše sú motivovaní krátiacim sa časom do volieb. A tak najprv pomocou jedného bratislavského súdu vypustili na Kaliňáka otravný plyn a následne sa pustili do otvoreného útoku.

Oprášili starú zabudnutú legendu o únose Vietnamca a nakonšpirovali k nej trochu korupcie. Samozrejme tak, aby aj slepý za tým uvidel zločinné ruky Kaliňáka. Momentálne na NAKA už asi robia casting na najsexy kajúcnika. Možno sa medzi policajtmi, čo majú čosi za ušami nájde dakto, kto dosvedčí ako Kaliňák od vietnamského ministra vnútra za pomoc pri únose dostal dve kilá slonoviny.

Keby to zlyhalo, potom je v rukách NAKA a Lipšica ešte jeden kajúcnik. Feri Imrecze- udavač, ktorý nikdy nesklame. Univerzálne použiteľný či voči Kažmírovi, čo voči Kaliňákovi. Ak bude treba aj voči Ficovi, Putinovi, ba azda aj voči pápežovi. Feri je beťár a bitang. Veľký bitang. V krajnej núdzi udá aj sám seba.

Dnes napríklad vyhlásil, že ľudí nespokojných s úplatkami posielal „Kalimu“. To je trochu také príštipkárske. – To už Feri mohol menovať priamo Fica. A nie sa ondiať s medzičlánkom. Zostáva dúfať, že v ďalšom priebehu ho na to vyšetrovatelia a špeciálny prokurátor ešte upozornia. A priebeh stíhania dostane nový náboj.

Stíhanie Kaliňáka a Fica však treba predovšetkým urýchliť. Stíhanie treba stihnúť do obdobia pred voľbami. Lebo ak to stíhatelia dovtedy nestihnú odstíhať, môže sa stať, po voľbách sa situácia zmení. A že stíhaní budú potom stíhať stíhajúcich. – Tak, čo ? Stihnú to stíhatelia ? Alebo budú onedlho sami stíhaní ?

Etnografka Nádaská-vojenský odborník ?

05.02.2023

Dnes doobeda je v móde písať blogy inšpirované rádiom či televíziou. Dovoľte mi prispieť tiež do partie podobným príspevkom. Neviem už v ktorej televízii som včera uvidel známu slovenskú odborníčku na všetko-pani Katarínu Nádaskú, vyštudovanú etnografku, pardon etnologičku, ako sa vyjadruje k otázke masového vyhýbania sa brannej povinnosti odvedených mužov na [...]

TB Smeru: informovať zakázané; znevažovať prikázané

03.02.2023

Na TB Smeru SSD sa včera i dnes objavovala jedna mediálna bomba za druhou. Odznievalo jedno obvinenie zo zneužívania právomocí OČTK za druhým. Všetko podložené výpoveďami ľudí, listinnými dôkazmi, legálnymi audionahrávkami. Prosto jedno informačné bum za druhým. Človek by čakal, že sa tak závažné odhalenia na adresu vyšetrovateľky Barčákovej, prokurátora Repu a [...]

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 473
Celková čítanosť: 1256742x
Priemerná čítanosť článkov: 2657x

Autor blogu

Kategórie