Založ si blog

Stihne Lipšic a spol. dostíhať Kaliňáka ešte predvoľbami alebo sa stíhaný zmení na stíhajúceho ?

Kaliňák a spol. vyhrali nad Lipšicom a spol. dôležitú bitku. Zo Súmraku nie je nič. Nebo sa nad Kaliňákom znovu vyjasnilo. Lipšic, Mikulec, Hamran, Repa, Šurek, atď. sú však usilovná chlapci. Navyše sú motivovaní krátiacim sa časom do volieb. A tak najprv pomocou jedného bratislavského súdu vypustili na Kaliňáka otravný plyn a následne sa pustili do otvoreného útoku.

Oprášili starú zabudnutú legendu o únose Vietnamca a nakonšpirovali k nej trochu korupcie. Samozrejme tak, aby aj slepý za tým uvidel zločinné ruky Kaliňáka. Momentálne na NAKA už asi robia casting na najsexy kajúcnika. Možno sa medzi policajtmi, čo majú čosi za ušami nájde dakto, kto dosvedčí ako Kaliňák od vietnamského ministra vnútra za pomoc pri únose dostal dve kilá slonoviny.

Keby to zlyhalo, potom je v rukách NAKA a Lipšica ešte jeden kajúcnik. Feri Imrecze- udavač, ktorý nikdy nesklame. Univerzálne použiteľný či voči Kažmírovi, čo voči Kaliňákovi. Ak bude treba aj voči Ficovi, Putinovi, ba azda aj voči pápežovi. Feri je beťár a bitang. Veľký bitang. V krajnej núdzi udá aj sám seba.

Dnes napríklad vyhlásil, že ľudí nespokojných s úplatkami posielal „Kalimu“. To je trochu také príštipkárske. – To už Feri mohol menovať priamo Fica. A nie sa ondiať s medzičlánkom. Zostáva dúfať, že v ďalšom priebehu ho na to vyšetrovatelia a špeciálny prokurátor ešte upozornia. A priebeh stíhania dostane nový náboj.

Stíhanie Kaliňáka a Fica však treba predovšetkým urýchliť. Stíhanie treba stihnúť do obdobia pred voľbami. Lebo ak to stíhatelia dovtedy nestihnú odstíhať, môže sa stať, po voľbách sa situácia zmení. A že stíhaní budú potom stíhať stíhajúcich. – Tak, čo ? Stihnú to stíhatelia ? Alebo budú onedlho sami stíhaní ?

Názoroví oponenti opozície nie sú potrební ?

30.11.2023

Dnes po obede vysielal SRo nechutne nevyváženú „diskusiu“ dvoch „expertov“ na tému hypotekárnych úverov. Obaja hovorili v podstate to isté – Ficova vláda zbytočne míňa peniaze, dáva ich /zatiaľ nie ešte úplne zbedačenej / strednej triede Slovákov a ich rodinám, miesto toho aby šetrila, konsolidovala t.j. aby tieto peniaze poslala finančným [...]

Pozor,- plyn !

29.11.2023

Staré štruktúry z čias minulej vlády tu ešte stále riadne smrdia. Nielen v polícii ale takmer v každom rezorte. Najnovšie riadne zasmradli v rezorte hospodárstva. Konkrétne v URSO. Skôr, než vedenie URSO stihla ministerka Saková vymeniť, vyparatilo Slovákom poriadne chrapúnstvo. V štýle „po nás potopa“ verejne ohlásilo možné drastické zvýšenie cien plynu pre [...]

Pán „politológ“ Štefančík, prečo klamete ?

28.11.2023

Je neuveriteľné, ako môže človek s titulmi pred menom i za menom s ľahkosťou motýlieho letu šíriť po médiách všakovaké nepravdy, vulgo klamstvá. Spomedzi množstva takýchto klamstiev vyberám aspoň jedno. To najnovšie, čo na spravodajskom kanále JOJ24 vyriekol pán Štefančík dnes. Podľa pána Štefančíka sa súčasná vládna koalícia v parlamente zaoberá vecami, čo [...]

kamióny, kolóny, hranice, vyšný komárnik, barwinek

Kolóna na východnej hranici má asi 20 kilometrov, samosprávy sa obávajú odpadu od kamionistov

30.11.2023 18:33

Kolóny kamiónov na východnej hranici sa tvoria v dôsledku protestnej blokády poľsko-ukrajinských hraničných priechodov poľskými dopravcami.

Jana Černochová, robert kaliňák

Kaliňák poďakoval Česku za velenie v brigáde NATO na Lešti, vznikla v reakcii na ruskú inváziu na Ukrajinu

30.11.2023 18:20

Šéf slovenskej obrany ocenil český príspevok k ochrane slovenského vzdušného priestoru.

ZŠ Budatínska

Ďalší dramatický incident na škole: Chlapec chcel vyskočiť z okna, zabránili mu v tom spolužiaci

30.11.2023 17:55

Riaditeľka školy vyzdvihla najmä prístup žiakov, ktorí okamžite dali najavo, že im na spolužiakovi záleží.

ján Culka

Akcia NAKA: Culka a Zveřina idú väzby, rozhodol špecializovaný súd

30.11.2023 17:14

Pondelkový zásah NAKA sa okrem iného týkal podozrení z nehospodárneho spravovania majetku v štátnych podnikoch Slovenský vodohospodársky podnik a Vodohospodárska výstavba.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 651
Celková čítanosť: 2431644x
Priemerná čítanosť článkov: 3735x

Autor blogu

Kategórie