Založ si blog

Viktória Nulandová – „matka všetkých vojen“

Pred dvoma dňami sme mali Deň žien. Pri tejto príležitosti som uverejnil blahoželanie všetkým skutočným, teda biologickým ženám Slovenska. MDŽ oslavovali aj v zahraničí. Napr. aj v USA. Tam si feministická organizácia CODEPINK podľa portálu Global Research spomenula na jednu osobu ženského pohlavia, ktorú nazval „matkou všetkých vojen“. Odporučila, aby jej napriek globálnej „materinskej“ plodnosti nikto neblahoželal.

Prečo ? Pretože jej materstvo neprináša ľudstvu nový život ale iba krv a smrť. Viktória Nulandová, autorka okrídleného výroku „fuck the EU“, bývalá agentka a dôstojníčka CIA /pochádzajúca zo zmiešanej rodiny řuského Žida Nudelmanna a britskej protestantky Mc Khannovej/ sa dlhší čas pohybuje po ministerstve zahraničia USA. Bez ohľadu na to, kto je ministrom. V minulosti mala a aj v súčasnosti má na starosti krajiny Európy, najmä východnej Európy a Euroázie, najmä blízkeho Východu.

Hovorí sa, že tam, kde chodí, podieľa sa na „pôrode“ nových vojen. Nulandovej aktivita viedla ku vzniku alebo prehĺbeniu konfliktov v Afganistane, Iraku, Sýrii, na Kaukaze…no predovšetkým na Ukrajine.

Celý svet si asi ešte pamätá ako Nulandová priniesla demonštrantom na kyjevský Majdan v 2013-2014 koláčiky a ako nimi ponúkala hrdinských neobanderovských zabijakov z Tretieho sektora. Nuž, vtedy Nulandová prinášala na Ukrajinu sladké koláčiky a dnes sa jej zásluhou na Ukrajinu dostávajú sladké tanky, rakety, míny a magatony streliva. Starostlivá mamička Nulandová nenechá predsa svoje banderovské dietky bez „potravy“.

Najnovšie sa Nulandová upriamuje na Moldavsko ale najmä na Kaukaz. Jej úlohou je otvoriť tu niekde druhý front v boji s Ruskom. Skúšala to najprv s konfliktom o Náhorný Karabach – no Rusom sa diplomaticky napokon podarilo horúce hlavy v Arménsku a Azerbajdžane trochu ochladiť. Keď sa nepodarilo obnoviť vojnu o Karabach, zacielila Nulandová svoje materinské city na Gruzínsko. Tu sa jej zadarilo oveľa viac. Pred pár dňami tu podnietila celkom slušný majdan. Demonštrantom v ňom išlo o zrušenie návrhu zákona o mimovládkaroch ako zahraničných agentoch. Vraj aj preto, lebo to bol zákon inšpirovaný Ruskom. Nuž sotva. Prečo ? Lebo ruský zákon o zahraničných agentoch bol inšpirovaný AMERICKÝM ZÁKONOM o zahraničných agentoch. USA svojim zákonom inšpirovali nielen ostatné krajiny Západu ale aj – Rusko. A teraz – Gruzínsko. Paradox, o ktorom médiá mlčia, o ktorom sa demonštrujúci Gruzínci nemali odkiaľ dozvedieť.

Nulandovej cieľom v Gruzínsku samozrejme nie je nejaký návrh zákona. Cieľom je zvrhnúť zákonnú z demokratických volieb vzniknutú vládu vizionára Ivanišviliho a jeho priaznivca- premiéra Garibašviliho, – a nastoliť v Tbilisi novú revolučnú extrémne protiruskú vládu. A potom, keď USA dovezú do Gruzínska nové zbrane- by sa mal naplno rozhorieť vojnový konflikt s Južným Osetskom a predovšetkým Abcházskom. Abcházsko je USA tŕňom v oku. Nie iba kvôli ruskej základni ale predovšetkým preto, že Abcházci sú silne pro-rusky orientované etnikum. Stovky rokov si udržuje s Ruskom prioritné vzťahy. Diktátor Stalin daroval Abcházsko Gruzínskej SSR – no Abcházci nadvládu Gruzíncov nikdy neakceptovali a ešte pred rozpadom ZSSR využili perestrojkovú anarchiu na to, aby sa od Gruzínska odtrhli a obnovili na území svojej autonómnej republiky národnú zvrchovanosť.

Nulandová je usilovná úradníčka. Je vzornou dcérou amerického vojensko-priemyselného komplexu. Zaraďuje sa v histórii ľudstva k takým „veľkým“ ženám dejín, ako boli Messalina, Xantipa, Boudica, Katarína Medicejská, Alžbeta Bathoryová, Eva Braunová, Magda Goebbelsová, Ludmila Polednová-Brožová, Golda Maierová, Margareta Thacherová, Madlenka Allbrightová…Žiadna z týchto “ mega- žien“ však nerozpútala toľko krviprelievaní ako Viktória Nulandová.

-Kam sa na ňu hrabe „naša“ krvavá grófka z Čachtíc…

Konsenzus medzi prozápadnými a pronárodnými silami = to je ten správny Smer !

25.03.2023

Iba stručne. Nedá mi totiž nezareagovať na polemiku moderátora Bielika s predsedom Smeru SSD R.Ficom v podcaste Pravdy. Bielik chcel pôvodne viesť s Ficom dialóg. Veľmi rýchlo však s ním rozprúdil polemiku. Bielik, samozvaný ideológ celospoločenských záujmov, neustále vyčítal vodcovi opozície, že je voči súčasnej slovenskej vláde – predstavte si tú drzosť, [...]

Bravó RTVS, bravó Čarnogurský !

23.03.2023

Pred štyrmi dňami som tu na margo výročia sviečkovej manifestácie porovnával názory a mediálny priestor, ktorí majú k dispozícii dvaja najznámejší organizátori protestu proti náboženskej neslobode, – J.Čarnogurský a F.Mikloško. Včera večer na RTVS redaktor Daniška pripravil akoby pokračovanie tejto témy. Zavolal si na diskusiu hostí -ako je u neho obvyklé, [...]

Mikloško a Čarnogurský-dve odlišné tváre Sviečkovej manifestácie

19.03.2023

Slávna Sviečková manifestácia je v slovenskej verejnosti spojená s menami dvoch jej organizátorov F.Mikloška a J.Čarnogurského. Hoci ide o tú istú udalosť, „naše“ médiá sa k jej organizátorom správajú diametrálne odlišne. Ďalší príklad neetického, straníckeho a neobjektívneho spôsobu výkonu novinárskeho povolania. Ján Čarnogurský je pre [...]

auta, pr

Nemecko a Európska komisia urovnali spor o koniec spaľovacích motorov. V čom je háčik?

25.03.2023 11:24

Po roku 2035 bude ďalej možné nanovo registrovať vozidlá so spaľovacími motormi, ak budú tankovať uhlíkovo neutrálne palivá.

rusko vojaci mobilizácia

Kremeľ nariadil obliecť do uniforiem ďalších 400-tisíc Rusov. Je to reálne?

25.03.2023 11:18

Rusko spúšťa masívnu náborovú kampaň na doplnenie vyčerpaných inváznych síl na Ukrajine, kde podľa západných údajov prišlo o viac ako 200-tisíc vojakov.

zmena času

V noci zo soboty na nedeľu začne platiť stredoeurópsky letný čas

25.03.2023 10:33

O 2.00 h stredoeurópskeho času (SEČ) sa hodinky posunú o hodinu dopredu na 3.00 h stredoeurópskeho letného času (SELČ).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 510
Celková čítanosť: 1469224x
Priemerná čítanosť článkov: 2881x

Autor blogu

Kategórie