Založ si blog

Deň skutočných žien

Dnes sa vo svete slávi Deň žien. Dovoľte, aby som v tento deň blahoželal našim slovenským ženám. Skutočným ženám, nie ženám voľbou. Biologickým ženám, nie umelým ženám, nie takým, čo sú výsledkom akože slobodného rozhodnutia človeka v daný konkrétny deň. Nie preoperovaným, hormonálne vytvoreným, psychosociálne indoktrinovaným a podobne umelo vyprodukovaným „ženám“.

Blahoželám normálnym ženám, Takým, do ktorých som sa v mladosti zaľúboval. Takým, čo mi voňali. Takým, ktoré som zbožňoval. Takým, ktorým som písal básne.

Blahoželám ženám-ľuďom, čo majú chromozómovú kombináciu XX. Takým, čo sa za normálnych okolností orientujú na jedincov s chromozómovou kombináciou XY, teda na mužov. Takým, čo sa túžia s nimi rozmnožovať, mať s nimi deti, mať s nimi rodinu, pomáhať im, starať sa o nich, vychovávať ich, učiť pracovať a poznávať a odovzdávať humánne hodnoty a štafetu ľudského života aj na budúce generácie.

Nič proti ostatným jedincom, čo sa v tomto momente hlásia ku „ženám“, hoci nimi po biologickej stránke nie sú. Nech si žijú svoj život spokojne, spôsobom akým si ho zvolili. Samozrejme tak, aby tým nijako nebránili iným ľuďom tiež žiť po svojom. Nič proti lesbičkám, transsexuálnym ženám, bisexuálnym ženám a proti jedincom, hlásiacim sa k ďalším asi 42 variáciám ľudskej sexuality. Nič proti tým, čo majú svoje „ženské“ sviatky inokedy – podľa toho, kedy ich vyhlásili rôzne organizácie LGBTI+. Ja ich rozhodnutie hlásiť sa k tomu či onomu „pohlaviu“ rešpektujem. Želám im všetko najlepšie.

-No dnes, nech sa nehnevajú, blahoželám ku Dňu žien len tým našim normálnym, obyčajným, slovenským ženám. Ženám v tej podobe, ako ich boh /alebo príroda/ stvorili. Blahoželám ženám, čo sa nám mužom tak páčili, páčia a budú páčiť: bez ohľadu na vek, na vzhľad, na bohatstvo, na etnicitu, rasu, vzdelanie a nadanie. Blahoželám všetkým ženám Slovenska.

Všetko najlepšie, naše milé ženy !

Konsenzus medzi prozápadnými a pronárodnými silami = to je ten správny Smer !

25.03.2023

Iba stručne. Nedá mi totiž nezareagovať na polemiku moderátora Bielika s predsedom Smeru SSD v podcaste Pravdy. Bielik chcel pôvodne viesť s Ficom dialóg. Veľmi rýchlo však s ním rozprúdil polemiku. Bielik, samozvaný ideológ celospoločenských záujmov neustále vyčítal vodcovi opozície, že je voči súčasnej slovenskej vláde – predstavte si tú drzosť, – v [...]

Bravó RTVS, bravó Čarnogurský !

23.03.2023

Pred štyrmi dňami som tu na margo výročia sviečkovej manifestácie porovnával názory a mediálny priestor, ktorí majú k dispozícii dvaja najznámejší organizátori protestu proti náboženskej neslobode, – J.Čarnogurský a F.Mikloško. Včera večer na RTVS redaktor Daniška pripravil akoby pokračovanie tejto témy. Zavolal si na diskusiu hostí -ako je u neho obvyklé, [...]

Mikloško a Čarnogurský-dve odlišné tváre Sviečkovej manifestácie

19.03.2023

Slávna Sviečková manifestácia je v slovenskej verejnosti spojená s menami dvoch jej organizátorov F.Mikloška a J.Čarnogurského. Hoci ide o tú istú udalosť, „naše“ médiá sa k jej organizátorom správajú diametrálne odlišne. Ďalší príklad neetického, straníckeho a neobjektívneho spôsobu výkonu novinárskeho povolania. Ján Čarnogurský je pre [...]

auta, pr

Nemecko a Európska komisia urovnali spor o koniec spaľovacích motorov. V čom je háčik?

25.03.2023 11:24

Po roku 2035 bude ďalej možné nanovo registrovať vozidlá so spaľovacími motormi, ak budú tankovať uhlíkovo neutrálne palivá.

zmena času

V noci zo soboty na nedeľu začne platiť stredoeurópsky letný čas

25.03.2023 10:33

O 2.00 h stredoeurópskeho času (SEČ) sa hodinky posunú o hodinu dopredu na 3.00 h stredoeurópskeho letného času (SELČ).

hodina zeme, sviečky, noc, tma

V sobotu bude Hodina Zeme, na známych budovách sa vypnú svetlá

25.03.2023 10:27

Svetový fond na ochranu prírody vyzýva ľudí, aby počas dňa sami "vypli" a strávili hodinu tým, že urobia niečo pozitívne pre planétu.

sviečková manifestácia

Heger: Sviečková manifestácia pripomína význam trvania na hodnotách demokracie

25.03.2023 09:59

Sviečková manifestácia bola jedným z najvýznamnejších verejných vystúpení proti komunistickej moci na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 510
Celková čítanosť: 1468967x
Priemerná čítanosť článkov: 2880x

Autor blogu

Kategórie