Založ si blog

Zvesti z Tejto Krajiny a proroctvá Pavla Čarnogurského

Toto všetko sa v posledných hodinách stalo v Tejto Krajine, ktorá sa kedysi volala Slovensko.

  • Pracovníci železníc a železničiarski odborári oznámili, že sa v Tejto Krajine rozsypávajú železničné trate. Jazda vlakov po nich je taká nebezpečná, že zahraničné železnice sem odmietajú posielať svoje vlakové súpravy. Už aj poslední odvážlivci-Česi- sem obmedzili jazdy súprav Pendolino.
  • Najväčší zamestnávateľ na strednom Gemeri, v okrese Revúca – Slovmag Lubeník signalizuje prepúšťanie kvôli cenám elektriny a sankčným obmedzeniam exportu výrobkov na tradičné trhy. Diskutuje sa, či sa v prvej fáze prepustí štvrtina, tretina alebo polovica zamestnancov.
  • Liberálni politici a médiá spustili po zákaze dovozu obilia z Ukrajiny protiofenzívu, zameranú proti našim výrobcom obilnín. Obchodníci s obilím, mlynári a špekulanti, ktorí sa priživovali na dovoze lacného a nezdravého ukrajinského obilia určeného pôvodne do Afriky začali tvrdiť, že ukrajinské obilie nie je pre občanov Tejto Krajiny nezdravé alebo nebezpečné – ale že je nebezpečné iba pre našich lenivých poľnohospodárov, ktorí nechcú pracovať za ukrajinské mzdy, nechcú hnojiť po ukrajinsky a nevedia zohnať energie a PHM za ukrajinské ceny. – A čo je hlavné, nechcú dať na obilí zarobiť ZÁPADNIARSKYM majiteľom ukrajinských obilných polí. No a -toľká nehoráznosť : nechcú pomáhať Ukrajine, nechcú obetovať svoje gazdovstvá a svoje živobytie na oltári boja proti ruskému agresorovi.
  • Neblahé správy o obilninárstve, o železniciach a magnezitke v tejto krajine nám našťastie zatiaľ ešte farbí naružovo Eduard Heger, dočasne trvalý predseda Čaputovej zboru povereníkov. Spieva nám svoj obľúbený evrgrín o tom, ako je v tejto krajine už tri roky dobre a bude ešte lepšie, ak sa občania tejto krajiny úplne zbláznia a dajú dôveru novej koalícii súčasných alebo rezervných progresívno-kresťanských poverencov.
  • Hegerov otec a učiteľ, veľký protikorupčný guru Tejto Krajiny Igor Matovič organizuje zábavné púte a pospevuje svoje evrgríny po kultúrnych domoch na vidieku. Spieva tam žalospevy o 12 rokoch zlodejín Smeru a Hlasu a o zrade, ktorú na ňom spáchal Sulík. Matovič máva na svojich seansách posvätnými grafmi a diagramami tak presvedčivo, že náhodní zvedavci, ba aj ľudia z osád asociálov a beznádejne nezamestnaní sa z grafov cítia byť akosi viac najedení. Tešia sa z bezplatných púťových atrakcií. Tešia sa z toho, že slávneho poloblázna z Trnavy vidia naživo, že sa ho môžu dotknúť, že mu môžu beztrestne nadávať a že ho nechránia policajti. – A zabúdajú na to, že ani iných a pritom skutočných opozičníkov /Fica, Blahu, Blanára, Pellegriniho, Uhríka, Danka, Mazureka, Kotlebu…policajti nechránia. Áno, ani Fica, Blahu či Mazureka policajti nechránia. – Policajti Fica, Blahu a Mazureka iba všade dôkladne špicľujú/… Akokoľvek, zvedavci na Matovičových púťových atrakciách začínajú veriť, že ak by Matoviča Sulík nezradil, bolo by im teraz lepšie. Bolo by im stále lepšie a lepšie, až pokiaľ by sa veľký trnafský guru úplne nepominul. Na rozume alebo celkovo.
  • Pravda a iné médiá Tejto Krajiny spustili VKK = Veľkú Konšpiračnú Kampaň : mudrujú, analyzujú, intrigujú proti zlepšeniu vzťahov medzi ľavicovými a národniarskymi stranami, najmä medzi Smerom a Hlasom. Každodenne sa napr. v Pravde a Sme objavujú hlbokomyseľné úvahy o naivnom a zmierlivom Pellegrínim a prešibanom, bezohľadnom a útočnom Ficovi. Médiá tejto krajiny zistili, že tunajšia liberálna pravica ani za enormnej pomoci Veľkej Euroatlantickej Štruktúry = v skratke VEŠ, septembrové voľby nevyhrá. Tak to teda médiá začali z iného konca: intrigami sa pokúšajú zasiať medzi Hlas a Smer čo najväčší svár. Budú tak robiť až dovtedy, dokedy Peter P. definitívne neprebehne na tú správnu euroatlantickú stranu.
  • Takto pomaly pomaličky sa vyvíja Táto Krajina. Kedysi nazývaná Slovensko. V r.2010-2012 ju však priekopníčka slniečkárstva Radičová prekrstila na Túto krajinu. Od týchto čias /až na krátku recidívu v rokoch 2012-2018/ prestali na Slovensku vládnuť Slováci a začali tu vládnuť euroblondínky Radičovky-Čaputovky. Zozadu zichrované ryšavými Nicholsonovými a načiernenými Jankami Cigánikovými. Mladí Slováci VYMRELI. Miesto nich sa po uliciach Tejto Krajiny na elektrobicykloch a zdieľaných elektrokolobežkách preháňajú homunkulovia bez farby, bez zápachu, bez národnosti, bez poznatkov o histórii a geografiii Slovenska. Tvárni liberálni junci a jalovičky s uchom na smartfónoch /ako na kravských zvoncoch/, spásajúci zelené krmivo, ktoré im po genetickej úprave pripravili mišelinovskí euro-kuchári z Bruselu.

Včera sme si pripomenuli 76. výročie popravy prvého prezidenta SR Mons.ThDr.J.Tisa. Pri tejto príležitosti som si spomenul na proroctvo býv.poslanca Snemu SR Pavla Čarnogurského, vyrieknuté na spomienke tejto udalosti pred Primaciálnym palácom 18.4.1992. Čarnogurský vtedy /pred stovkami ľudí so sviečkami v rukách/ predpovedal, že na Dr.Tisa bude z roka na rok spomínať viac a viac Slovákov…

Proroctvo sa nevyplnilo. Jednoducho preto, že za tú zhruba tretinu storočia /od r.1992/ Slováci VYMRELI. Áno, vymreli. Miesto nich tu žijú transkulturalizovaní transnacionálni transľudkovia. Zopár Slovákov síce ešte zostalo, no tí sú buď súdení a odsúdení, alebo starostlivo izolovaní od médií, sledovaní OČTK a SIS a démonozovaní už v školských učebniciach základných škôl. Ich osud je spečatený. Zo Slovenska sa definitívne stane Táto Krajina. Jeden z európskych subregiónov zámorského regiónu USA.

-Alebo, že by sa stal zázrak ? Alebo že by v septembri vyšli z útrob Sitna a Kriváňa bájni slovenskí rytieri a vrátili tejto krajine jej pôvodný milý názov „Slovensko“ – a amorfným mladým ľudkom vrátili ich slovenskú osobnostnú identitu ?

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Zelenského volebné obdobie vypršalo, ruská propaganda ide na plné obrátky

21.05.2024 12:40

Je vojna, voľby nemožno usporiadať a drvivá väčšina ukrajinského obyvateľstva si to dobre uvedomuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876317x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie