Založ si blog

Zlomyseľný sokoliar poľuje na Hlas-Sociálnu demokraciu

Čo je cieľom série útokov na Hlas SD ? Samozrejme, že je to znemožniť vznik ľavicovej a národniarskej koalície Smer+Hlas+SNS a /možno v trochu inej podobe/ aj Hnutia Republika. Bez Hlasu SD Smer, SNS a Republika vládu nezostavia. Aj keby som si to ja osobne prial. Intrigy sokoliara, čo ovláda sokola ako turecký dron nie sú v záujme Smeru a ani v záujme SNS či Republiky. Takýmito infantilnými útokmi totiž nikto dva dni pred voľbami nezvýši volatilitu SNS či Republiky na výšku, umožňujúcu nahradiť v NRSR predpokladané mandáty Hlasu.

Útoky na Hlas sú užitočné len a len pre pravicovo-liberálnu koalíciu. Zhnusujú Smer, SNS či HR v očiach vedenia Hlasu. Manipulujú s jeho urážlivosťou a márnomyseľnosťou. Vedú Pellegriniho a spol. k záveru, že vstúpiť do paktu so Smerom, SNS a HR je zlé, mimoriadne zlé. Presviedčajú vedenie Hlasu o tom, že zrada ľavice a vstup Hlasu do pravicovo-liberálnej koalície je síce zlé riešenie, no je to najmenšie možné v súčasnosti existujúce riešenie nedobré riešenie.

Perfídnosť sokoliarovej manipulácie napokon môže vyústiť do toho, že to, čo sa Hlasákom zdalo ako čistý nezmysel /účasť v pravicovo-liberálnej vláde/ sa napokon, ako variant menšieho zla stane skutočnosťou. A Hlas napokon ten samovražedný krok-vstup do Šimečkovho zlepenca – urobí.

Nemyslím si, že sa to stane. V Hlase sú ľudia normálni a premýšľaví. Intrigy pravičiarov nenarušia koalíciu Smeru, Hlasu, SNS resp. HR. Sokoliarova lovecká finta sa nepodarí. NEPODARÍ !

Názoroví oponenti opozície nie sú potrební ?

30.11.2023

Dnes po obede vysielal SRo nechutne nevyváženú „diskusiu“ dvoch „expertov“ na tému hypotekárnych úverov. Obaja hovorili v podstate to isté – Ficova vláda zbytočne míňa peniaze, dáva ich /zatiaľ nie ešte úplne zbedačenej / strednej triede Slovákov a ich rodinám, miesto toho aby šetrila, konsolidovala t.j. aby tieto peniaze poslala finančným [...]

Pozor,- plyn !

29.11.2023

Staré štruktúry z čias minulej vlády tu ešte stále riadne smrdia. Nielen v polícii ale takmer v každom rezorte. Najnovšie riadne zasmradli v rezorte hospodárstva. Konkrétne v URSO. Skôr, než vedenie URSO stihla ministerka Saková vymeniť, vyparatilo Slovákom poriadne chrapúnstvo. V štýle „po nás potopa“ verejne ohlásilo možné drastické zvýšenie cien plynu pre [...]

Pán „politológ“ Štefančík, prečo klamete ?

28.11.2023

Je neuveriteľné, ako môže človek s titulmi pred menom i za menom s ľahkosťou motýlieho letu šíriť po médiách všakovaké nepravdy, vulgo klamstvá. Spomedzi množstva takýchto klamstiev vyberám aspoň jedno. To najnovšie, čo na spravodajskom kanále JOJ24 vyriekol pán Štefančík dnes. Podľa pána Štefančíka sa súčasná vládna koalícia v parlamente zaoberá vecami, čo [...]

ján Culka

Akcia NAKA: Culka a Zveřina idú väzby, rozhodol špecializovaný súd

30.11.2023 17:14

Pondelkový zásah NAKA sa okrem iného týkal podozrení z nehospodárneho spravovania majetku v štátnych podnikoch Slovenský vodohospodársky podnik a Vodohospodárska výstavba.

LGBTI+, moskva, homosexuáli

Najvyšší súd v Rusku zakázal LGBT+ hnutie, označil ho za extrémistickú skupinu

30.11.2023 17:09

Žalobu podalo tento mesiac ruské ministerstvo spravodlivosti.

izrael, hamas, rukojemníci

Blinken: Prímerie prináša výsledky. Hamas prepustí ďalších rukojemníkov, rokuje sa o predĺžení prímeria

30.11.2023 16:59

Izrael a Hamas sa vo štvrtok dohodli na predĺžení prímeria do piatka.

06-shutterstock 663728050

Nemocnica v Partizánskom preruší prevádzku pôrodnice a neonatológie

30.11.2023 16:32

K tomuto kroku pristúpi pre personálne dôvody.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 651
Celková čítanosť: 2431253x
Priemerná čítanosť článkov: 3735x

Autor blogu

Kategórie