Založ si blog

Čas klebetných báb pokračuje

V poslednom / neveľmi čítanom/ článku som oznámil, že nemám momentálne chuť podieľať sa na mediálnom klebetení o kadejakých zákulisných šumoch a že nechám priestor pokojnému vzniku PRIRODZENEJ SLOVENSKEJ KOALÍCIE Smer+Hlas+SNS, ktorú už dlhodobo podľa prieskumov preferuje väčšina voličov SR. Oznámil som, že potom, čo si Slováci zvolili ľavicovo-národniarsku koalíciu, očakávam od lídrov Smeru,Hlasu, SNS pochopenie ich VLASTENECKEJ POVINNOSTI a dokončenie toho, čo národ začal. Slováci si svoju robotu urobili, teraz je na rade Fico, Pellegrini a Danko.

Všetko Je to veľmi jednoduché. Na Slovensku na základe výsledkov vôle Slovákov je iba jediná alternatíva – a to je vláda Smeru, Hlasu a SNS. Žiadna alternatívna koalícia vzniknúť nemôže a nevznikne. Áno, na základe NÁRODNEJ ZRADY Hlasu môže vzniknúť nejaký vládny zlepenec. Áno, ibaže to nebude výsledok volieb a vôle väčšiny voliacich Slovákov. To môže byť len a len výsledok zákulisných intríg, cudzieho zasahovania, osobného zlyhania lídrov ľavicových strán a národnej strany. To bude krádež volebného úspechu ľavicovo a národne orientovanej prevažnej väčšiny Slovákov. To bude čosi, čo by vzniklo v proti-slovenskom hnojisku, čo by vyzeralo nevídane odpudivo a zasmradilo slovenské dejiny na dlhé predlhé obdobie. Otázka je, či by potom takúto odpornosť Slováci ako národ dakedy vôbec predýchali…

Tak ako som predpokladal, analytici veselo analyzujú, komentátori veselo komentujú, publicisti veselo publikujú – ba dokonca aj blogeri na tomto blogovisku Pravdy veselo blogujú … lenže o čom ? Je dosť informácií, o ktoré sa dá oprieť ? Pozrite sa na tie ich témy: stále to isté: Pellegrini má ponuky z oboch strán, Pellegrini kalkuluje, Pellegrini pôjde tam, kde mu dajú viac …Čo je toto za seriózny diskurz ? Konšpirovanie, hoaxovanie, klebetenie, bulvár…Samozrejme, čitateľov či konzumentov si to nájde. Veľká časť ľudí ide na net práve kvôli tomuto: kvôli klebetám, pikoškám, senzáciám…Veľká časť publicistov /vratane blogerov/ to veľmi dobre vie a s používa bulvárne nadpisy, aby ich prilákala na svoje „žrádlo“.

Taký je svet, takí sú ľudia. Ja im ich potešenie neberiem. Nech si pokojne klebetia a bulvarizujú. Za seba však stále trvám na tom, že na špekulovanie o vládnej koalícii, čo vznikla z volieb nie je dôvod. Je to jasné. Väčšina Slovákov si zvolila dve ľavicové a jednu národnú stranu. Prirodzená nová vládna koalícia môže byť iba jedna jediná: Smer SSD + Hlas SD + SNS.

Žijeme čas, ktorí nemúdri ľudia využívajú na klebetenie a konšpirovanie. Pre nich je toto zlatý čas šírenia fám, chýrov a bulvárnych nezmyslov. Nech. Normálni ľudia, skutoční Slováci žijú iný čas – čas každodennej poctivej práce. A čas viery, že aj slovenská elita z vedenia Smeru, Hlasu a SNS poctivo pracuje a že onedlho bude známy výsledok takejto práce.

Verím, že to bude výsledok, ktorý poteší väčšinu Slovákov. Verím, že víťazstvo vo voľbách prinesie pre nás dlhoočakávané a zaslúžené plody.

Donald Tusk – persona non grata v SR ? Ale čo s RTVS ?

04.03.2024

Polský premiér D.Tusk si asi nevšimol, že už nie je vo funkcii v EU ale iba v Poľsku. Prečo ? Lebo si dovoľuje zasahovať do vecí, do ktorých ho nič nie je. Zasahoval do vnútorných vecí suverénnej SR. Nepáčilo sa mu stretnutie ministra ZV SR Blanára s ministrom ZV RF Lavrovom. /Rovnako sa Tuskovi nepáčilo ani stretnutie Lavrova s ministrom ZV Maďarska Szíjartóom/. -Toto je [...]

Mediálžandári -darmo vy mažete /RTVS…/

04.03.2024

Mediálžanadári darmo vy mažete, veď vy tú pravdičku nikdy nezmažete. RTVS dnes v obedňajšom Rádiožurnále opäť dokázala, že nie je verejnoprávna, nadstranícka, objektívna. RTVS opäť ukázala, že je protivládna a opozičná. V čudnom žurnalistickom útvare /ktorý s informovaním nemal nič spoločné/ redaktorka RTVS poslucháčov klamala, že vraj proti stretnutiu [...]

RTVS/Soňa Otajovičová – z ktorého prsta ste si to vycucali ?

04.03.2024

V dnešnom obedňajšom Radiožurnale RTVS vyhlásila akýsi redaktorka Soňa Otajovičová, že / podstatná ?/ časť slovenských občanov a /všetci ?/ odborníci protestovali proti stretnutiu ministra zahraničných vecí SR Juraja Blanára a ministra zahraničných vecí Ruskej federácie Sergeja Lavrova. Na podtvrdenie tejto tézy redaktorka Otajovičová zacitovala slová niekoľkých [...]

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Jej web je nedostupný

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Izrael / Pásmo Gazy / UNRWA /

UNRWA zamestnáva vyše 450 členov Hamasu či Islamského džihádu, tvrdí Izrael

04.03.2024 20:43

Už skôr Izrael uviedol, že 12 zamestnancov UNRWA sa priamo podieľalo na teroristickom útoku zo 7. októbra.

Malá vodná elektráreň Dobrohošť, simulácia, záplavy, lužné lesy, delta, Dunaj

V ramene Dunaja sa začala umelá záplava, bude trvať takmer mesiac

04.03.2024 20:21

Simulovaná záplava sa začína skôr ako po minulé roky.

Interrupcie / Eiffelova veža /

Francúzsky parlament schválil ústavné právo žien na interrupciu

04.03.2024 19:53

Francúzsko sa tak stane prvou krajinou na sveta, ktorá bude ženám ústavou garantovať právo na ukončenie tehotenstva.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 722
Celková čítanosť: 2693321x
Priemerná čítanosť článkov: 3730x

Autor blogu

Kategórie