Založ si blog

Zákerní Rusi vyzbrojili Hamas americkými M4

Po troch dňoch vajatania, potom čo o americkej výzbroji Hamasu písali nielen publicisti z americkej alternatívnej mediálnej scény, nielen bývalý poslanec kyjevského parlamentu Kiva ale aj americkí politici ako kongresmanka M.T.Greenová alebo Trump Jr, vyjavil svoju „pravdu“ konečne aj Kyjev.

Predstaviteľ ukrajinskej vojenskej rozviedky dnes priznal, že Hamas mal a má k dispozícii aj americké a NATOvské zbrane, ktoré USA a NATO predtým dodali Ukrajine. Americké pušky M4, americké ručné protitankové strely Javelin a pod. sú v rukách Hamasu už aj podľa Kyjeva. Áno, sú tam. Ibaže sa tam nedostali zásluhou predstaviteľov kyjevského režimu. Dostali sa tam , ako inak, prostredníctvom ZÁKERNÝCH RUSOV. NATOvské pušky a pancierovky ukoristené na Ukrajine Rusi tajne dodali Hamasu – aby v očiach Izraela, USA a svetovej verejnosti zdiskreditovali čestných banderovských bojovníkov. Nuž veru tak. Zbrane NATO sa dodali Hamasu zákerní Rusi.

V ukrajinskej tajnej službe, v stredisko pre psychologické a špeciálne operácie /SBU-CIPSO/ zrejme dnes pracujú potomkovia dvoch geniálnych odesských spisovateľov, tvorcov neprekonateľnej podvodníckej postavy Veľkého kombinátora /román Dvanásť stoličiek/, Ostapa Bendera. Určite to tak bude, lebo nikto okrem Veľkého kombinátora Ostapa Bendera nie je schopný skombinovať kreatívne náročnú legendu, akou je aj táto o ruských dodávkach ukrajinských zbraní do Palestíny. Klobúk dolu. Geniálne…Len to trochu dlhšie trvalo. Kombinovanie a konfabulovanie takýchto nezmyslov mohlo prísť aj skôr. Takto totiž celý príbeh á la Ostap Bender stráca trošku na vierohodnosti.

Nech je akokoľvek, svorka tunajších pro-západných trolov, ktorá dva dni označovala informácie o zbraniach USA či NATO v rukách Hamasu za konšpiráciu, hoax a fejk a rozhorčovala sa, prečo takýto hoax Pravda zverejnila, asi dnes na chvíľu stíchne. Určite však iba na chvíľu. Profesionálny trol, hladný po eurách, si iste zase čosi nájde. Nezáviďme mu, – život je dnes ťažký a drahý. Z voľačoho treba žiť, no nie ?

Donald Tusk – persona non grata v SR ? Ale čo s RTVS ?

04.03.2024

Polský premiér D.Tusk si asi nevšimol, že už nie je vo funkcii v EU ale iba v Poľsku. Prečo ? Lebo si dovoľuje zasahovať do vecí, do ktorých ho nič nie je. Zasahoval do vnútorných vecí suverénnej SR. Nepáčilo sa mu stretnutie ministra ZV SR Blanára s ministrom ZV RF Lavrovom. /Rovnako sa Tuskovi nepáčilo ani stretnutie Lavrova s ministrom ZV Maďarska Szíjartóom/. -Toto je [...]

Mediálžandári -darmo vy mažete /RTVS…/

04.03.2024

Mediálžanadári darmo vy mažete, veď vy tú pravdičku nikdy nezmažete. RTVS dnes v obedňajšom Rádiožurnále opäť dokázala, že nie je verejnoprávna, nadstranícka, objektívna. RTVS opäť ukázala, že je protivládna a opozičná. V čudnom žurnalistickom útvare /ktorý s informovaním nemal nič spoločné/ redaktorka RTVS poslucháčov klamala, že vraj proti stretnutiu [...]

RTVS/Soňa Otajovičová – z ktorého prsta ste si to vycucali ?

04.03.2024

V dnešnom obedňajšom Radiožurnale RTVS vyhlásila akýsi redaktorka Soňa Otajovičová, že / podstatná ?/ časť slovenských občanov a /všetci ?/ odborníci protestovali proti stretnutiu ministra zahraničných vecí SR Juraja Blanára a ministra zahraničných vecí Ruskej federácie Sergeja Lavrova. Na podtvrdenie tejto tézy redaktorka Otajovičová zacitovala slová niekoľkých [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 722
Celková čítanosť: 2693802x
Priemerná čítanosť článkov: 3731x

Autor blogu

Kategórie