Založ si blog

Smer+Hlas+SNS dnes zapchali ústa klebetníkom

Dnešné jasné prihlásenie sa strany Hlas SD k trojkoalícii Smer+Hlas+SNS zapcháva ústa zlomyseľným klebetníkom. Pellegrini a spol. sa rozhodli ako sa mali. V záujme Slovenska, v záujme sociálno-ekonomického rozvoja občanov SR a v súlade s postojom zhruba deviatich desatín svojich voličov.

Hlas dnes pohrdol sulíkovskou predstavou politiky ako handlovania sa o pozície a pretekania sa o „ponuku ,ktorá sa nedá odmietnuť“. Hlas ukázal, že je hodnotová strana, strana v ktorej je na prvom mieste dobro Slovenska, na ďalšom mieste program a až na ďalších miestach boj o pozície a moc.

Po dnešnom vyhlásení Hlasu klebetní analytici, komentátori, publicisti …a aj blogeri strácajú svoju konšpiračnú základňu. Klebetníci si na klebetenie nejaké svoje témy samozrejme vždy nájdu. Budú to však témy pre Slovensko a jeho budúcnosť menej nebezpečné- Budú to problémy takpovediac podružné, komunálne. Klebetenie o budúcnosti Slovenska a jeho vláde sa skončilo.

Samozrejme, koalíciu Smeru, Hlasu a SNS ešte čaká veľa roboty. Musia sa dohodnúť na rozdelení moci vo vláde, na počtoch rezortov a ich personálnom obsadení. Musia priniesť povestnú 76-ku prezidentke. Musia prezidentku presvedčiť o konkrétnom personálnom obsadení. Musia vypracovať programové vyhlásenia vlády, musia požiadať NRSR o dôveru a musia s vervou začať konečne robiť. Musia začať rýchlo riešiť aspoň tie najnaliehavejšie problémy. Musia sa čo najskôr pustiť do záchrany Slovenska, topiaceho sa v mori ekonomických a sociálnych ťažkostí, rizík a hrozieb.

Donald Tusk – persona non grata v SR ? Ale čo s RTVS ?

04.03.2024

Polský premiér D.Tusk si asi nevšimol, že už nie je vo funkcii v EU ale iba v Poľsku. Prečo ? Lebo si dovoľuje zasahovať do vecí, do ktorých ho nič nie je. Zasahoval do vnútorných vecí suverénnej SR. Nepáčilo sa mu stretnutie ministra ZV SR Blanára s ministrom ZV RF Lavrovom. /Rovnako sa Tuskovi nepáčilo ani stretnutie Lavrova s ministrom ZV Maďarska Szíjartóom/. -Toto je [...]

Mediálžandári -darmo vy mažete /RTVS…/

04.03.2024

Mediálžanadári darmo vy mažete, veď vy tú pravdičku nikdy nezmažete. RTVS dnes v obedňajšom Rádiožurnále opäť dokázala, že nie je verejnoprávna, nadstranícka, objektívna. RTVS opäť ukázala, že je protivládna a opozičná. V čudnom žurnalistickom útvare /ktorý s informovaním nemal nič spoločné/ redaktorka RTVS poslucháčov klamala, že vraj proti stretnutiu [...]

RTVS/Soňa Otajovičová – z ktorého prsta ste si to vycucali ?

04.03.2024

V dnešnom obedňajšom Radiožurnale RTVS vyhlásila akýsi redaktorka Soňa Otajovičová, že / podstatná ?/ časť slovenských občanov a /všetci ?/ odborníci protestovali proti stretnutiu ministra zahraničných vecí SR Juraja Blanára a ministra zahraničných vecí Ruskej federácie Sergeja Lavrova. Na podtvrdenie tejto tézy redaktorka Otajovičová zacitovala slová niekoľkých [...]

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Izrael / Pásmo Gazy / UNRWA /

UNRWA zamestnáva vyše 450 členov Hamasu či Islamského džihádu, tvrdí Izrael

04.03.2024 20:43

Už skôr Izrael uviedol, že 12 zamestnancov UNRWA sa priamo podieľalo na teroristickom útoku zo 7. októbra.

Malá vodná elektráreň Dobrohošť, simulácia, záplavy, lužné lesy, delta, Dunaj

V ramene Dunaja sa začala umelá záplava, bude trvať takmer mesiac

04.03.2024 20:21

Simulovaná záplava sa začína skôr ako po minulé roky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 722
Celková čítanosť: 2693675x
Priemerná čítanosť článkov: 3731x

Autor blogu

Kategórie