Založ si blog

Simona na Markíze: Kaliňák je „špina“

Chcel som v novom roku začať úplne inak. Nekonfrontačne, zhovievavo, upokojujúco. Nuž, nedá sa. Zlí a neslušní ľudia so starým rokom nezmizli. Reprodukovali sa aj pod novým dátumom.

Takto je to aj s „pani umelkyňou“ Simonou Šalátovou. Tak je to aj s televíziou Markíza, ktorá jej a jej vulgárnostiam poskytla včerajší silvestrovský prajmtajm. Objemná pani Simona vo svojej nudnej feministickej prezentácii z čista-jasna zaperlila. Bez akéhokoľvek vysvetlenia označila Roberta Kaliňáka za špinu. /“Vtipne“ povedala, že jej muž nevidí na ich gauči ani tú najväčšiu špinu. Dokonca by tam neuvidel ani Kaliňáka…/. Na dôvažok potom ešte komparz v hľadisku, ktorý sa na jej dôvtipnosti zasmial, – pochválila. Prehlásila, že diváci sú jej ľudia.

Neviem, čo minister obrany Kaliňák pani Salátovej urobil. Možno sa dopustil body shamingu , možno niekedy niekde spomenul jej nadváhu, možno že inak skritizoval jej zovňajšok. Možno sa dopustil iného slniečkármi tak odsudzovaného moderného hriechu. Ktovie. Ak je to tak, bolo by dobré, keby pani Simona svoj primitívny útok na ministra slovenskej vlády aspoň trochu zdôvodnila.

Obávam sa však, že Simona Salátová žiaden osobný dôvod na útok proti Kaliňákovi nemala. Myslím si, že jej invektíva mala a má iba literárnu inšpiráciu. Nazdám sa, že „umelkyňa“ je konjunkturalistka, že len jednoducho naskočila na kaviarenskú vlnu útočiť vždy a všade na všetko, čo súvisí s ficovcami a smerákmi.

Pani stendapistka si včera na úkor R.Kaliňáka vulgárne zavtipkovala. Časť občanov SR sa zasmiala, časť sa urazila. Línie občianskeho konfliktu z roku 2023 sa reprodukovali do roku 2024. Je síce nový rok, ale okolo nás je všetko po starom. Studená občianska vojna, bohužiaľ, pokračuje.

„Súžitie“ Bombica s Havranom na STVR – možné či nemožné ?

12.06.2024

Nebuďme ako oni. Vymeňme Machaja za niečo, čo má aspoň trochu manažérske schopnosti. Vymieňajme. No netrhajme aj s koreňmi. Bolo by mi totiž smutno za inšpiráciou, akú predstavujú múzy typu Jančkárovej, Frindta, Havrana, Makaru a pod. Keby bolo na mne, ponechal by som im priestor niekde na dvojke alebo v menej exponovanom čase. Nech vyvažujú to, čo prinesú do vysielania [...]

Matovič kritizuje Šimečkovu progresívno-liberálnu totalitu

10.06.2024

„Progresívne Slovensko musí poraziť Smer !“- Takúto protificovskú ideovú a mobilizačnú totalitu kritizoval včera pri rozbore výsledkov volieb do EP predseda hnutia Slovensko Igor Matovič. Podľa neho je takéto uvažovanie a konanie slovenských opozične naladených voličov krátkozraké a škodlivé. – Výnimočne mu musím dať za pravdu. Akékoľvek nesúrodé [...]

Víťazstvo Šimečku, ktoré Smer, Republiku a Hlas nadmieru poteší

09.06.2024

Gratulujem progresívnym liberálom k víťazstvu v eurovoľbách. Konečne sa slniečkárom podarilo vyšolíchať po sérii prehier aspoň jedno víťazstvo. Je to víťazstvo totálneho zjednotenia všetkého, čo malo progresívne ruky a liberálne nohy a čo sa takmer do posledného priaznivca objavilo pri volebných urnách. Je to víťazstvo, za ktoré liberáli z SaS a Demokratov [...]

zelenskyj, summit, švajčiarsko, ukrajina,

Zelenskyj: Keby Rusko malo záujem o mier, nebola by žiadna vojna

15.06.2024 20:45

Na mierovom summite o Ukrajine vo Švajčiarsku sa zúčastňuje viac ako 90 krajín a osem medzinárodných organizácií.

francúzsko, Protest, krajná pravica

Desaťtisíce Francúzov protestovali proti krajnej pravici, môže vyhrať predčasné voľby

15.06.2024 19:53

Francúzsky prezident Macron vyhlásil predčasné voľby po neúspechu svojho centristického tábora v minulotýždňových eurovoľbách.

žilina, polícia,

Otrasný nález. V meste Rajec našli bezvládne telo novorodenca

15.06.2024 19:14, aktualizované: 20:20

Stať sa tak malo vedľa materskej škôlky.

Peter Pellegrini, inaugurácia

Bude Pellegrini nadstranícky? Bude z neho skôr Gašparovič než Kováč, hovoria odborníci. Podporu koalície ešte bude potrebovať

15.06.2024 19:00

Politológovia nepredpokladajú, že sa Pellegrini voči vláde bude vymedzovať. Podporu koalície ešte bude potrebovať pri prípadnej opätovnej kandidatúre. Môže však prekvapiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 776
Celková čítanosť: 2921368x
Priemerná čítanosť článkov: 3765x

Autor blogu

Kategórie