Založ si blog

Poznáte Glovaťáka ? Nie ? A Jeleňa ? Nie ? – A to sa nehanbíte ?!

Glovaťáka musí po dnešku poznať predsa každý. Dnes s ním najprv robili interview všetky televízie. Potom sa na jeho a Jeleňovej tlačovej konferencii zúčastnila markíza, jojka, ta3, rtvs a mnohé internetové médiá. No a večer bol ako veľká VIP hosťom v samostatnej relácii u pána moderátora Bielika. Slovom, dnes ste sa s Glovaťákom mali možnosť stretnúť kedykoľvek a kdekoľvek.

Glovaťák je BOH. Je to obrovská hviezda našich farmárov. Aspoň podľa dnešného záujmu médií. Je akože predsedom „svetoznámej“ organizácie mladých farmárov Slovenska. Mohutneh to organizácie – veď združuje možno aj 7 či 8 mladých farmárov. Táto masa farmárov sa dnes vydala do Bratislavy na 4 traktoroch a podľa varovania z médií hrozilo, že zablokuje celé hlavné mesto. Našťastie, Glovaťák a jeho kamoš Jeleň /z ďalšej „masovej“ organizácie farmárov-vlastníkov pôdy/ nemali zvyšné dva traktory v takom stave, aby došli až do Bratislavy.

Glovaťák a Jeleň už na diaľku smrdeli pachom KDH. Ako správni kádeháci, svoju široko medializovanú akciu označili za nadstranícku a apolitickú. Nie takú, akú bude za účasti tisícov roľníkov a potravinárov vo štvrtok organizovať poľnohospodárska a priemyselná komora.

Štvrtkovú celoslovenskú a de facto celoeurópsku demonštráciu Glovaťákovi a Jeleňovi ani nespomínajte, Táto akcia je Glovaťákovi proti srsti. Prečo ? Lebo je vraj previazaná na Smer, je kritická voči poľnohospodárskej politike EU, kritická voči green dealu, voči Ukrajine… a za meškajúce platby pre roľníkov neviní Matoviča, Hegera a tých, čo tu tri a pol roka robili súčasné byrokratické pravidlá, ale novú smerácku vládu, čo to tu „devastuje“ už viac ako 100 dní.

Glovaťák a Jeleň sú poľutovaniahodní amatéri, ktorých ambície asi vysoko prekračujú ich spôsobilosti. Pokúsili sa prežiť svojich 24 hodín slávy. Nemožno ich za dnešok veľmi obviňovať, skôr ich treba ľutovať…-Prečo ? Pretože sa dali hlúpo politicky zneužiť. Opozičnými politikmi, no predovšetkým protivládnymi MÉDIAMI.

Celá dnešná GLOVOŤÁKIÁDA je totiž hlavne a predovšetkým mediálny projekt. Je to jeden z mnohých protivládnych projektov, ktoré médiá na želanie kohosi v pozadí rozohrávajú proti vláde Roberta Fica a spol. Je to jedna z množstva bitiek, ktoré denne opozícia /médiá, politici, vplyvové skupiny/ začínajú, aby súčasnej ľavicovej a národnej vláde Slovenskej republiky osladili každodenný život a čo najskôr zakrútili krkom.

-Konšpirácia ? Poslúžte si, keď to narúša logiku vašej bubliny. Každý nech si o tom myslí svoje. Napríklad aj to, že Glovaťák a Jeleň nie sú nič iné, iba skromní pracovití farmári, čo nemali, nemajú a nebudú nikdy mať iné ako tie najpoctivejšie úmysly. A napríklad aj to, že novinári dnešnú mediálnu mega-promotion urobili iba z čistej profesionality, z čistého záujmu o ťažký život našich poľnohospodárov.

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

Mi-8, ukrajinský vrtuľník, vojna na Ukrajine, bojová operácia, Kyjev, vojaci,

Moskva sa nepoteší: Zhabané ruské aktíva zaplatia zbrane a rekonštrukciu Ukrajiny, Slovensko súhlasilo

21.05.2024 15:05

Na zbrane by malo poputovať až deväťdesiat percent výnosov zo zmrazených ruských aktív.

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01, aktualizované: 15:40

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876416x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie