Založ si blog

Progresívci sa tu začali rozliezať ako rakovina už dávno pred voľbami

Postupne vychádza najavo, ako nám tu pekne po roku 2020, napriek tomu, že sa do NRSR ešte nedostali – tzv. progresívci z PS pekne rozliezli a pekne metastázovali.

Okupácie pozície prezidenta štátu, – to bol síce najväčší, no zďaleka nie jediný úspech PS. Ďalším strategicky dôležitým úspechom PS bolo získanie väčšiny v skupine europoslancov, zvolených do Bruselu v SR. Veľký význam nadobudla táto silná skupinka v europarlamente najmä po 2022, po nástupe novej vlády R.Fica. Začala fungovať ako mimoriadne silná a bojovná protivládna bunka, schopná lobbingom prekonať aj oficiálne intervencie vlády SR v orgánoch EU.

Exemplárnym prejavom sily progresívcov bolo Čapitovej menovanie KRYPTO_PROGRESÍVCA ODORA do funkcie premiéra SR. Progresívci sa zmocnili postu premiéra ale aj najdôležitejších ministerských kresiel v Odorovej vláde. Odorova progresivistická vláda mala pôvodne vládnuť iba krátko. Napokon bola pri moci nezanedbateľných takmer 6 mesiacov. Navyše bol pri moci v čase, ktorý bol dôležitý pri koncipovaní štátneho rozpočtu a v pokračovaní alebo zastavení nezákonností OČTK voči opozícii, voči R.Ficovi a spol.

Odora maskovala Čaputová ako nadstraníckeho „odborníka“. No dnes ho už ani ona a ani médiá nemaskujú. Vyšli s pravdou von: Odor je už progresívec ako remeň. No a aby bola čerešnička na torte-ukázalo sa, že nielen vláda, prezidentský úrad a europarlament ale aj médiá boli a sú prešpikované progresivistami. No a vrchol všetkého – aj médiá, ktoré mali byť nadstranícke a verejnoprávne. Oddnes vieme, že do tímu nádejných europoslancov za PS chce zabojovať aj verejnoprávna a nadstranícka moderátorka RTVS – Cifrová – Ostrihoňová.

Takže, milí Slováci -postupne sa pozadie čudného diania v pozadí slovenskej politickej hry pekne vyjavuje. Ukazuje sa, že momentálne progresívne rastúce Progresívne Slovensko už dávno v SR ťahá mocenskými nitkami. Ukazuje sa, že progresívne metastázy už dávno zožierajú Slovensko zvnútra. To, čoho sme svedkami v nepochopiteľných až vlastizradných rozhodovaniach prezidentky, v diverzných a zradcovských aktivítách „slovenských“ europoslancov v Bruseli, vo výsmešných groteskných rozhodnutiach polročnej vlády „odborníkov“ – no najmä v každodenných svinstvách, čo zaplavujú náš verejný priestor z médií, – to má dnes svoje pomenovanie. – Áno sú to progresivistické mediálne špinavosti. Špinavosti Progresívneho Slovenska a jeho predstaviteľov. Činy ľudí ako Bilčík, Hojsík, Čaputová, Odor, Cifrová…ale samozrejme aj Vallo a spol. sú iba chuťovka na to, čo by Slovensko a nás Slovákov čakalo, keby sa progresivisti úplne zmocnili Slovenska.

Progresivisti zatiaľ ešte slovenský národ úplne nespútali. Ľudia z PS na tom však tvrdo pracujú-v politike i v médiách. Upútavka z ich spôsobov vládnutia je dnes Slovákom široko dostupná. Slováci,-ak nechcete, aby v SR zavládla kompletná progresivistická totalita, všimnite si čoraz agresívnejšie, arogantnejšie praktiky progresivistov, A ak vám ide o autentické slovenské Slovensko – buďte na pozore !

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

taraba

Taraba avizuje zmeny pri novele zákona o ochrane prírody

21.05.2024 16:27

Novele zákona o ochrane prírody a krajiny sa parlament venuje v skrátenom legislatívnom konaní.

Andrej Danko

Danko chce poznať čísla do médií. Nevieme, komu zavolať, ak o nás napíšete klamstvá, posťažoval sa

21.05.2024 16:10

Opäť vyhlásil, že dúfa, že štát bude schopný kontrolovať virtuálny priestor.

čaputová

Prezidentka Čaputová oceňuje uznesenie, ktorým NR SR odsúdila atentát na premiéra

21.05.2024 15:49

Poslanci tým podľa nej urobili potrebný a dôležitý krok k upokojeniu spoločenskej atmosféry.

Mi-8, ukrajinský vrtuľník, vojna na Ukrajine, bojová operácia, Kyjev, vojaci,

Moskva sa nepoteší: Zhabané ruské aktíva zaplatia zbrane a rekonštrukciu Ukrajiny, Slovensko súhlasilo

21.05.2024 15:05

Na zbrane by malo poputovať až deväťdesiat percent výnosov zo zmrazených ruských aktív.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876481x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie