Grohling nie je dobrý človek do politiky-ale na čelo SaS pasuje ako …

Sulíkov favorit Grohling sa stal predsedom SaS. Pripomeňme si, čo je s ním spojené:

  • Obuvnícka škola v Partizánskom-nuž nie je to tá najlepšia kvalifikačná príprava na vrcholovú politickú funkciu.
  • Ani prax holiča a manažéra v barbierstve nie je čosi, čo by človeka kvalifikovalo na post ministra školstva a najnovšie na post predsedu SaS.
  • Tobôž je to potom čudne získané údajne vysokoškolské vzdelanie s podozrením na plagiátorstvo.
  • Grohling sa v čase, keď jeho strana vládla, dal počuť, že vtedajší vodca opozície R.Fico by mal rovnako zhniť či zomrieť vo väzení ako Kočner.
  • Odkedy je Grohling v opozícii, nerozmýšľa nad alternatívnymi spôsobmi vládnych rozhodnutí a zákonov, , ktorými by presvedčil verejnosť. že je lepším politikom ako R.Fico. Naopak, netají sa tým, že robí všetko preto, aby vláda R.Fica padla. Aby padla za pomoci AKÝCHKOĽVEK prostriedkov.
  • Grohling odporúča zvrhnúť vládu R.Fica takými „demokratickými“ prostriedkami, ako sú generálny štrajk, blokády ciest, okupačné štrajky v štátnych inštitúciách, demonštrácie pred obydliami členov vlády, neustále petície na internete, písanie podaní na GP a na Ústavný súd /akoby ústavný súd bol pre Grohlinga a Kolíkovú už len akási opozičná lampáreň/, no najmä žalobníčkovanie na kadejakých medzinárodných inštitúciách, osobitne na EP, EK, medzinárodné súdy, na veľvyslanectvá krajín Západu a pod.

Grohling nie je dobrý človek do politiky. Nemá primerané vzdelanie. Nevyzná sa v práve, v dejinách, v sociológii či politológii. Nie je kvalitne jazykovo vybavený. Nemá štandardné rodinné zázemie. Nevie kultivovane diskutovať s oponentmi. Dokáže sa iba škriepiť, využívajúc 8 či 9 natrénovaných protivládnych invektív. Jeho politickú slovnú zásobu tvoria iba frázy a floskuly typu „vláda mafie“, „chránia svojich ľudí“, „oklamali voličov“, „patria do väzenia“, „izolujú Slovensko od zvyšku sveta“, „likvidujú slobodu slova“, „ukradli nám štát“…

Grohling je údajne veľmi blízky synovi čestného predsedu SaS Sulíka. Inštaláciou Grohlinga miesto seba Sulík ukazuje, že nie je ako Matovič a že SaS nie je ako OLaNO. Sulík nemení kvôli ošúchanosti názov svojej firmy. Sulík svoju Sasku jednoducho odovzdáva – ako dedičnú monarchiu – svojmu „zaťovi“. Kompletne, aj spolu s asi 300 nevoľníkmi.

-Je to také roztomilé, také moderné, také liberálne. Grohling nie je dobrý človek do politiky. Na post predsedu SaS je však ideálny. Je to pre túto „stranu odborníkov“ ten najlepší spomedzi najlepších. Grohling pasuje na čelo SaS ako zadok na nočník.

Žilinka, KÁDÉHÁK resp. Kamenický, Orbán …a iné hrozby resp. nádeje

28.11.2025

V piatkových správach čítam nepríjemné zvesti, podľa ktorých: Žilinka /GP SR/ si myslí, že sme tu na Slovensku všetci sprostí: vraj prokuratúra nemôže za to, že obvinený Daniel Bombic už 7 mesiacov sedí vo vyšetrovacej väzbe, – lebo veď o jeho väzbe rozhodol súd; áno súd rozhodol o vyšetrovacej väzbe, ibaže na základe ŽIADOSTI PROKURÁTORA; súd tak urobil [...]

Na Slovensku naďalej iba MANŽELSTVO PO SLOVENSKY

26.11.2025

Ej, ale sa tento týždeň naši homosexuáli potešili. Vraj už i na Slovensku prišiel na psa mráz. Vraj vďaka Bruselu budú si aj naši gejovia a lesbičky užívať slasti manželské, tak ako napr. v Holandsku. Musím im pokaziť radosť. Nebudú. Na Slovensku im síce uznajú papier, že sú manželia. matrika im to zaregistruje, – no to je ale asi tak všetko. Práva a povinnosti [...]

Dlugošovej ÚOO je ŠPINAVÝ NÁSTROJ na realizáciu straníckej politiky PS /Progresívneho Slovenska/

25.11.2025

Médiá v SR nielen klamú, ale aj zatajujú. Až dovčera sa im podarilo zatajiť, že ÚOO JUDr. Dlugošovej /platený z našich daní/ je de facto pracovisko PS. Úrad vznikol počas vlády Hegera, dnes funkcionára Demokratov, t.j. strany, ktorá sa chystá vládnuť s Progresívnym Slovenskom. Na jeho čelo v spolupráci s vtedajšou prezidentkou Čaputovou /ex-podpredsedníčkou [...]

vojna na Ukrajinu, Flamingo

Česká iniciatíva Darček pre Putina prehodnocuje nákup striel Flamingo

28.11.2025 15:12

Iniciatíva v zbierke na strelu vybrala od darcov 12,5 milióna korún za jeden deň.

most sicilia

Trojnásobná cena, rana pre prírodu, efekt otázny. Audítori spochybnili taliansku investíciu storočia

28.11.2025 14:41

Vláda premiérky Meloniovej tvrdí, že plánovaný 3666-metrov dlhý most by priniesol prosperitu do tradične chudobnejších regiónov.

pellegrini

Zdravotné potvrdenia už aj elektronicky. Pellegrini podpísal veľkú zmenu v zdravotníctve

28.11.2025 14:14, aktualizované: 14:21

Zavádza sa i nový pojem, ktorý má prepojiť jednotlivé elektronické zdravotné záznamy pacienta týkajúce sa tej istej zdravotnej udalosti alebo choroby.

huliak

600-tisíc eur za stánok v Číne? Vláda po kritike odvolala Huliakovho tajomníka

28.11.2025 13:18

Očakávaná personálna zmena prišla deň po tom, čo strana Demokrati upozornila na problémovú zákazku.