Založ si blog

Macronovi slniečkári: prehrali voľby a tak hybaj do ulíc !

Všimli ste si, čo robia liberálni demokrati po volebnej porážke ? Akceptujú demokratický výsledok ? Ale kdeže. Už aj sú v uliciach, už tam hneď robia bordel a útočia na víťazov, či vyhrali iba „omylom“ či podvodom.

V Nemecku, v nedávnych eurovoľbách , ale tiež v komunálnych a parlamentných voľbách dosiahla alternatívna strana k vládnucim nemeckým slniečkárom – AfD, vynikajúce výsledky. Demokratická odpoveď strán, ktoré tvoria slniečkársky establishment v nemeckej vláde a „demokratickej“ opozícii nikdy nie je rešpekt ku výsledkom volieb ale rozpútanie pouličných demonštrácií, výtržností, fyzického násilia proti funkcionárom a sympatizantom víťazov. V prípade Nemecka proti AfD. – Ó, aké demokratické, aké civilizované, aké progresívne…

Včera v prvom kole volieb vo Francúzsku zvíťazili národní konzervatívci Marie Le Penovej. Aká bola reakcia liberálov, progresivistov, slniečkárov od pána Macrona počnúc až po krajných liberálnych ľavičiarov končiac ? Nuž vyšli do ulíc, kde nielen hlasno prejavovali svoju nespokojnosť nad výsledkami demokratických volieb ale začali už aj fyzicky útočiť na symboly „nacionalistov“, na ich skutočných či predpokladaných sympatizantov. – Ó, aké demokratické, aké civilizované, aké liberálne, aké progresívne…

Progresivisti a liberáli na celom svete majú jedno spoločné: plnú hubu demokracie, no len čo demokracia „zlyhá“ t.j. ľudia si demokraticky zvolia inú vládu než progresívni liberáli chceli, už aj sú ich plné ulice, už sa aj búria, fyzicky atakajú inak zmýšľajúcich, robia bordel v médiách i vo verejnom živote. Praktickými nepriateľmi vlády demokratickej väčšiny sú dnes tí, ktorí sa demokraciou oháňajú na všetky strany, no jej plody t.j. vládnutie väčšiny, si uzurpovali iba pre seba.

Nie iba na Slovensku, aj v Nemecku a včera už aj vo Francúzsku zaznelo to známe heslo liberálno-progresívnej totality: „vy máte väčšinu, ale my máme PRAVDU. A preto bez ohľadu na výsledky volieb len my a nikto iný ako my máme právo rozhodovať o smerovaní ekonomiky, sociálnych procesov, kultúry v tejto krajine. Naša slniečkárska pravda je jediná pravda. Prečo ? Lebo sa opiera o názory našich „slniečkárskych vedcov“. Tých „vedcov“, ktorých jediných pustíme do médií, ktorých zahrnieme cenami, udelíme im exkluzivitu na hlásanie našej pravdy.

Synonymom slniečkárstva je neo-boľševizmus. Boševici odvodzovali svoj názor od slova „väčšina“. Tak ako mnohé iné pojmy aj pojem väčšina bol u nich nepravdou. Boľševici nikdy nemali v zákonodarnom zbore Ruska väčšinu. Ich sila nebola v početnej prevahe ale v dobrej organizovanosti, agresívnosti, intrigách, zákulisnej eliminácii súperov a zastrašovaní más.

Tak je to aj s dnešnými boľševikmi – slniečkármi. Sú majstri v mediálnom či faktickom, pouličnom lynčovaní súperov. Dokážu za pár minút zvolať mítingy svojich aktivistov. Dokážu mať za pár minút profesionálne vyzerajúce transparenty, či pliešky na odev, dokážu doviesť na svoje podujatia mienkotvorné celebrity, mienkotvorné médiá, rádiá a televízie. Dokážu urobiť okolo seba taký humbug, že ten prehluší aj tie najjasnejšie víťazstvá ich protivníkov v demokratických voľbách.

Progresívci a liberáli už dávno nie sú demokrati. Už dávno nie sú demokratické politické hnutia. Sú to náboženské sekty. Sú to dobre organizované, vynikajúco propagované fanatické menšiny, ktoré zastrašujú väčšinu normálnych občanov okolo nich. Ich cieľom nie je získanie úradnej moci v istom časovo ohraničenom mandáte. Ich ciele sú iné. Ich ciele sú religiózne. Chcú raz a navždy získať moc nad myslením a konaním, nad DUŠAMI ľudí. Chcú nás opantať duchovne, teda totálne. Raz a navždy. Ako sa kedysi vravelo -„na večné časy“.

To čo sa dnes deje v Nemecku, Francúzsku či na Slovensku, – to je evanjelizácia duší novou slniečkárskou religióznosťou. Demokrati: pohania, heretici a kacíri -majte sa na pozore ! Pred slniečkármi nemáte šancu.

Francúzska facka skutočnej demokracii

08.07.2024

Dohlasované. Vo Francúzsku nezvíťazila le Penová, nezvíťazila autentická vôľa ľudu, ale jej intrigánsky kalk. Zákulisie a dlhé ruky deep statu. Francúzska lekcia pre všetkých, čo veria v liberálnu ľavicu teda v ľavicu podľa strihu bruselskej paneurópskej sociálnodemokratickej/socialistickej strany PES. Francúzske voľby ukázali, že politická pluralita na Západe je iba [...]

Fico a spol. na ÚS drvivo zvíťazili

03.07.2024

Tak a je to dokonané. Dnes v noci zase budú labilnejší členovia Progresívneho Slovenska, SaS a OLaNO zaspávať iba vďaka upokojujúcim tabletkám. ÚS im zasadil úder, ktorý je bolestivejší a strategicky silnejší ako bola volebná porážka I.Korčoka. ÚS až na dve veci, týkajúce sa retroaktivity a jednu vec, týkajúcu sa rovnakého zaobchádzania odobril celú smerácku novelu [...]

Slniečkársku reformu už aj do športu !

29.06.2024

Keď som videl v televízií to jednostranne prezentované nadšenie z progresivisticko-liberálnej kurikulárnej reformy a zo slovných hodnotení žiakov, čo včera odchádzali na prázdniny, povedal som si TO JE ONO ! To je cesta pre nás neschopných a lenivých ! To je cesta k likvidácii nespokojnosti s výsledkami činnosti ľudí aj v iných odvetviach. V práci, ale napr. aj v športe. [...]

Belarus Election

Lukašenko je presne už tridsať rokov pri moci. Ministri sú jeho sluhovia, upozorňuje analytik Demeš

20.07.2024 06:00

V zahraničnej politike už Alexandr Lukašenko nemá nijakú samostatnosť, zdôrazňuje Pavol Demeš, ktorý dlhodobo sleduje dianie v Bielorusku.

vojna na Ukrajine, NATO, Erdogan, Zelenskyj, Starmer, Stoltenberg

ONLINE: Trump telefonoval so Zelenským, dohodli sa na osobnom stretnutí

20.07.2024 05:35

Trump a Zelenskyj sa stretnú a prediskutujú kroky, ktoré by mohli ukončiť vojnu na Ukrajine. Vyplýva to z ich informácií o vzájomnom telefonáte.

koláž, fotky, mReportér

Prelety amerických stíhačiek F-16 nad slovenským nebom. Jedna pristávala, druhá ju prekvapila zozadu

20.07.2024 05:00

Toto sú najlepšie videá týždňa, ktoré zachytili naši mReportéri.

Biden

Koniec Bidenovej kampane je vraj len otázkou času, niekoľko sponzorov už nedá ani cent

19.07.2024 23:20

Viac ako 30 demokratických kongresmanov už prezidenta vyzvalo na odstúpenie z kampane.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 782
Celková čítanosť: 2962815x
Priemerná čítanosť článkov: 3789x

Autor blogu

Kategórie